Za mało pracowników, za dużo pracy, problem z urlopem. Prawda o pracy w Biedronce i jej podobnych

| Aktualizacja:

Nadmiar obowiązków, niska płaca i mobbing – patologie w sklepach potwierdza Inspekcja Pracy.

wróć do artykułu
  • ~Abracadabra
    (2017-05-23 09:11)
    " Nadmiar obowiązków, niska płaca i mobbing – patologie w ..... " ---- miedzy innymi tak wyglada ta wstretna mo**rd**a wyzutego z Czlowieczenstwa Globalno -- Faszystowskiego -- Kapitalizmu. HANBA, a najlepiej smierc GLOBALISTOM = FASZYSTOM!!!!!!!!!! pozdro z zimnej polnocy.
  • ~eXe
    (2017-05-23 10:30)
    Morawiecki chyba twierdzi cos innego. Podobno pracownicy marketów wstali z kolan.
  • ~ajax
    (2017-05-23 10:57)
    Znajoma pracuje w dyskoncie w Niemczech kilkanaście kilometrów od granicy.Zarabia 2 tyś.euro brutto.W Polsce z tego co się orientuję ta sama sieć płaci pracownikom jakieś 2,4 - 2,6 tyś zł brutto.Wcale mnie nie dziwi, że jest coraz mniej chętnych do pracy w tego typu sklepach w Polsce.
  • ~Git888
    (2017-05-23 14:34)
    Jesteście śmieszni !!! Nie ma kto pracować bo nie ma komu płacić a i na kasie trzeba pampersa !!!
  • ~iga
    (2017-05-23 20:04)
    do czego to doszło aby człowiek z przymusu pod siebie robił,hańba
  • ~tor
    (2017-05-23 20:40)
    Pracownicy biedronek i innych sklepów ,poproście wypasionych i wyszczekanych związkowców górniczych . Oni i tak NIC nie robia za co dostają jeszcze sowite wynagrodzenie ,ale ***** drzeć co im się należy na pewno potrafią . Załatwią WAM aby tak jak ich "ciężkim " losem zajął się rząd .
  • ~aabb
    (2017-05-24 14:34)
    wszystkie markety w Polsce , to "obozy pracy" , ......najniższa płaca za najcięższą pracę...
  • ~alka
    (2017-06-30 15:12)
    Kiedyś się śpiewało;nie znajdziesz na Sberii malin ,tylko obozy pracy i proszę mamy u siebie obozy pracy,żeby robotnik cicho siedział sprowadzili ukraińców
  • ~konters
    (2017-09-21 12:52)
    EuroKadra, z nimi rozmawiajcie. Mają dobre warunki, rozsądne zasady, pewnie, że każdy może teraz dostać zatrudnienie, a na jakich warunkach w praktyce je uzyska, to już wszystko zależy od was. Ogólnie - kwestia zdrowego podejścia do tematu - prędko tak dobre warunki do zmieniania pracy nie nadejdą.

Może zainteresować Cię też: