Koniec rocznych urlopów dla matek? Bruksela planuje zmiany w prawie

| Aktualizacja:

Kobiety stracą możliwość płatnej opieki nad dzieckiem przez 12 miesięcy od porodu. Każdy pracownik zyska za to dodatkowe dni wolne.

wróć do artykułu
  • ~el
    (2017-07-18 15:26)
    Kończy się Kasa a ojcu tu nie ms z czego już brać a szkoda bo matka sama wow kiedy ma pójść do pracy .moja córka poszła 5 miesięcy wcześniej bo zależało jej na utrzymaniu stanowiska
  • ~lanca_ster
    (2017-07-15 03:42)
    Ktoś ocenił, że te roczne płatne urlopy nie są korzystne, o nie wpływają na zwiększenie liczby urodzin? Możliwe że nie wpływają. Ale są korzystne dla dziecka! A dziecko to przyszłość narodu.
  • ~Mim
    (2017-05-18 06:29)
    Kpina
  • ~juki
    (2017-05-17 22:43)
    Biali do gazu teraz wiecej maja ciemni nasze dzieci beda wychodzic za mąz za ciemnych bo bialych juz nie bedzie sami sie pozabijają
  • ~z sieci
    (2017-05-17 21:25)
    NIESTETY widać "NIEWIDZIALNĄ RĘKĘ" TUSKA, to szkodnik z natury ale jaki musi być w momencie zagrożenia, przekonał się kiedyś Dyr jego gabinetu Pan Michniewicz, który mimo, że nie chciał to "popełnił samobójstwo", to co On może wyczyniać zdając sobie sprawę z autorstwa "zagłady dinozaurów" jak i licznych przykładów zdrady Polski i ten drań szkodził i szkodzi, dokładnie wszędzie gdzie tylko mógł i może. Trzeba jednak otwarcie potwierdzić, że wszystkie zaszczyty jakie jako agent Tw "Oscar" osiągnął zawdzięcza absolutnemu zaangażowaniu w pracy dla Niemiec i trzeba zrobić dosłownie wszystko, aby jego przyszłość pokazała, że zbrodnia nie popłaca.
  • ~A w mediach cisza
    (2017-05-17 21:23)
    Eurokołchoz zaczyna pokazywać swoje prawdziwe oblicze. Polacy nie powinni już mieć żadnych złudzeń. Chodzi o stworzenie NOWEGO CZŁOWIEKA, czyli to co było tworzone pierwotnie w ZSRR. Czas się ewakuować, zamknąć zachodnią granicę i patrzeć jak zachód dogorywa.
  • ~ob1
    (2017-05-14 10:22)
    To niech potem sie niedziwia dlaczego demografia pada , sami do tego doprowadzaja !
  • ~ona
    (2017-05-13 19:50)
    kiedyś myślałam ,że tam są mądrzy ludzie a to kupa idiotów
  • ~aaa
    (2017-05-13 16:27)
    Prawidłowo, dawniej były 3 miesiące urlopu płatnego po porodzie i było więcej dzieci. Teraz i rok nie zwiększy urodzeń, bo dzisiaj wszyscy są leniwi, i wszyscy chcą tylko brać i nic nie dawać. Najlepiej nic nie robić i brać kasę. Tylko skąd?
  • ~Adam23
    (2017-05-12 10:12)
    Bardzo dobry pomysł. Ojciec też człowiek, a nie tylko wół roboczy!
  • ~qqq
    (2017-05-12 09:17)
    Faceci do pieluch ! Ło Jezu, jakie nieszczęście !
  • ~Xz
    (2017-05-11 20:11)
    Nieroby sku***e wiecznie mieszaja tam gdzie nie trzeba!!! Wspierają tylko patole!!!
  • ~JGK
    (2017-05-11 13:17)
    Noworodek powinien ssać pierś PRZYNAJMNIEJ przez rok! Czy dostanie to od ojca?
  • ~JGK
    (2017-05-11 12:59)
    Jak długo noworodek powinien ssać pierś? PRZYNAJMNIEJ .rok! Ale w Brukseli tego nie wiedzą
  • ~bart
    (2017-05-11 12:43)
    To faszystowskie prawo, a jeśli dziecko ma dwie matki lub dwóch ojców przecież jesteśmy "postępowi" a co jesli dziecko ojca nie ma? Co więcej jak ojciec nakarmi piersią? Takie małe dziecko czuje największy związek z matką (nie umniejszam roli ojca bo jest bardzo ważna) potem może już być różnie i czasem to nawet ojciec jest ważniejszy ale nie w pierwszym roku.
  • ~autor nieznany
    (2017-05-11 11:34)
    dziwne, ze do tej pory ue nie uznala zwiazkow heteroseksualnych za forme zacofania, do tego, jest nieprawda , ze poniewaz polowa poslow w ue, to ciepli chlopcy, ma to jakis wplyw na decyzje unijne. poprostu europie potrzebni sa mlodzi, dobrze zbudowani sniadzi chlopcy, gotowi na kazda nowoczesnosc integracyjna. autentyczne pytanie w niemieckiej prasie - "jak to sie stalo ze zostal pan hetero" - koniec cytatu
  • ~Jawna depopulacja Europy
    (2017-05-11 11:10)
    Degradacja rdzennej ludności europejskiej postępuje dla nich zbyt wolno! Na dodatek Polacy bezczelnie mają zamiar zwiększyć przyrost naturalny! Toż to jest bezczelność! Teraz oboje rodziców będzie musiało stracić pracę po narodzinach dziecka. Nie żeby tam tylko jedno. Trzeba ich zniechęcić do posiadania dzieci widmem biedy i głodu!
  • ~abcd
    (2017-05-11 11:08)
    Czy nie dziwi was fakt, że druga gospodarka w Europie opuściła UE? Zastanów się: czy to jest Europa, czy dyktatura ciemniaków?
  • ~pp
    (2017-05-11 10:19)
    to jest dobre : "Już dziś wymiar urlopu wypoczynkowego w naszym kraju należy do najwyższych w UE" - prosze najpierw spojrzec ile urlopu maja Francuzi, Belgowie a potem wciskac takie rzeczy
  • ~der europejczyk
    (2017-05-11 09:41)
    Następna dyrektywa pasożytów z Brukseli będzie nakazywała, że dzieci rodza kobieta i chłop na przemian, pardon partnerka i partner !!

Może zainteresować Cię też: