Wypaleni przez Mordor. "Praca w korporacji doprowadziła mnie do skrajnego wyczerpania..."

Dziś, kiedy ktoś mówi, że pracuje w korporacji, coraz częściej w głosie rozmówcy usłyszy ton współczucia. Korporacje dają dobre doświadczenia, pod warunkiem że ma się świadomość własnych wartości, celów. I pilnuje się zdrowia.

wróć do artykułu
  • ~Robnad
    (2015-06-05 09:12)
    PozdrawiAM MLODYCH JEST PRACA U pREZESA pis
    Pozdrawiam mojego prezesa
    Dzisiaj znowu
    Brevik wymasowal Pana Prezesa i jego Prostate ,
    Radujmy sie , Modlmy sie !
  • ~PiS be with you
    (2015-06-05 09:13)
    Wielu tam silnych i apetycznych mezczyzn na tej sali ale oni niestety nie lubia gejów z niewielkim jaszczurem takich jak ja.
    Moje poglady podziela pewnie tylko ten stary bolszewik.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-05 09:13)
    Czy zatęsknimy za IV RP z safandulą
    Lechem Kaczyńskim? No i oczywiscie za stabilizacja za PO i Komorowskiego ...

    W świetle coraz bardziej złowrogo brzmiących zapowiedzi potencjalnych zwycięzców jesiennych wyborów,
    obietnic zemsty i gróźb...!!!,
    oraz mając na uwadze zauważalną dominacje kościoła rydzykowego zastanawiam się czy tamta IV RP nie była zaledwie preludium, jakąś nieśmiałą zapowiedzią tego do czego naprawdę jest zdolny Jarosław Kaczyński wsparty przez Dudę, Kamińskiego, Macierewicza i przy czynnym udziale pożytecznego idioty Kukiza.
    Bo IV RP to było co prawda spełnienie marzeń Jarosława Jaczyńskiego o pełni władzy, ale jednak jego autorytarne zapędy były jakoś tam tonowane przez co prawda gamoniowatego i zdominowanego, ale jednak w gruncie rzeczy dość przyzwoitego Lecha.
    Poza tym Lech był, delikatnie mówiąc, umiarkowanym entuzjastą Rydzyka ( zresztą z wzajemnością); czasem nawet ponoć potrafił postawić się bratu (zdaje się spora w tym zasługa Marii Kaczyńskiej, szczerze i z wzajemnością niecierpiącej szwagra).
    Dziś mamy do czynienia ze zdecydowanie radiomaryjnym prezydentem-elektem oraz dyszącym żądzą zemsty Jarosławem obwiniającym wszystkich wokół o wszystkie swoje prawdziwe i (głównie) wyimaginowane krzywdy. Dochodzi do tego grupa fanatyków w rodzaju Macierewicza i Kamińskiego, stado dewotów pod wodza Jaworskiego oraz plejada wygłodniałych i cynicznych ************ bez zasad i poglądów, za to gotowych do każdej podłości w imię "załapania się". To są różne Mastalerki, Kurskie, Brudzińskie i inne Hofmany.
    A wszystko
    to doprawione sosem z Kukiza może się okazać mieszanką powodującą długotrwałe konwulsje
    zakończone zapaścią...

    A zapasc i dno bedzie ale Jarusiowi Kaczynskiemu to zwisa- stary dziadyga wie ze sie
    konczy i to bedzie jego zboczona przyjemnosc gdy nas wszystkich utopi w smierdzacym szambie !
    Sam rodziny nie ma ..!!! A rozmodlony ludek znowu dostanie po dooopie.
  • ~GWniana i TVN to nowa" Trybuna Ludu"
    (2015-06-05 09:41)
    Widać ,że Nadredaktor POsuwa Wiesia 13 w kakao , bo ten pisze takie zjadliwe bazgroły
  • ~Jak ty to znosisz ?
    (2015-06-05 09:50)
    re Wisio13 - GW to też korPOracja i jeszcze musisz wystawiać kakaowe oko .
  • ~POyebus
    (2015-06-05 10:05)
    -- Kopacz powiedziała, że zatrudniliśmy 50 hejterów, którzy mają krytykować PiS. Docelowo będzie ich około 100 . Tak zwani hejterzy to osoby, które zajmują się krytyką w sieci. W tym wypadku jej celem mają być działania PiS i prezydenta elekta Andrzeja Dudy. Bardziej zaangażować mają się też sami posłowie.--

    Gdzie jet nabór ?, chetnie dorobie i dzielnie bede konkurował z wiesiem, na zasadzei kolca w doopie !!
  • ~do: idio tyzm z 09:15
    (2015-06-05 10:47)
    Jaja na odPOwiednim POziomie.! Szkoda, że nie w czasie kampanii BK. Rob tak dalej do jesiennych wykopków.
  • ~Sauron napisał
    (2015-06-05 10:48)
    Wypaleni przez Mordor

    Pozdrawiam wszystkich orków i trolli korporacyjnych. Niech ciemność będzie z wami.
  • ~PO zatrudni! Zostań hejterem PO! Jest praca!
    (2015-06-05 11:18)
    Paweł Wójcik ‏@pafelwoo 5 min.5 minut temu

    MKB o wypowiedzi PEK o hejterach: "To był żart", a chwilę potem
    - To nie będzie zatrudniania hejterów?
    MKB
    - Nie, to my mamy to robić!
    #LOL
  • ~ode mnie slow kilka
    (2015-06-05 12:08)
    Polskie "korporacje" to zart, a nie korporacje. Wiekszosc firm notowanych na polskiej gieldzie generuje mniejsze dochody niz pojedyncze oddzialy prawdziwych korporacji na Zachodzie Europy czy w USA. Pracowalem kiedys przez kilka lat w jednej z polskich spolek wchodzacych w WIG10. Wtedy dochody jakie osiagala ta spolka wydawaly mi sie wielkie i na polskie warunki moze i byly. Teraz jednak gdy pracuje w naprawde duzej firmie to widze ze tylko jedna z transakcji z jednego tylko dzialu i to w sredniej wielkosci oddziale zwykle jest wieksza niz przychod polskiej tzw "korporacji" zatrudniajacej po 5 tys osob i wiecej. Nie dziwi wiec fatk, ze efektywnosc i produktywnosc polskich pracownikow jest niska. Nie jest to wina samych pracownikow bo tych mozna przeszkolisc i odpowiednio zmotywowac. Problem polega na opacznym zrozumieniu tych dwoch pojec. Polskie szkolenia nic nie przynosza poniewaz firmy je przeprowadzajace zamiast zatrudniac specjalistow w konkretnych dziedzinach zatrudniaja jedynie sciemniaczy. Co do motywacji to w polskim wydaniu oznacza ona tylko pastiwenie sie przelozonych nad podwladnymi, ustalaniu celow nie do zrealizowania oraz zwyklego mobbingu. Podsumowujac problem w calosci sprowadza sie do zelgo zazadzania. W polskich firmach zamiast liderow mamy tylko zalosnych despotow zwykle bez kompetencji i z niska efektywnoscia. Zero kreatywnego myslenia tylko powielanie szablonowych schematow, ktore czesto nie maja zadnego zastosowania na polskim gruncie. Reaktywnosc zamiast proaktywnosci, itd, itd. Chcecie miec normalny i wydajniejszy system pracy? Najpierw naprawcie kadre zarzadzajaca.
  • ~anna
    (2015-06-05 14:16)
    Mamy efekty "rządów" liberałów i pomagających im ludowców (PO-PSL). Sprzedano wielkim zagranicznym korporacjom polski firmy i przedsiębiorstwa. Dramatycznie zmienił się system pracy Polaków tam zatrudnionych. ZYSK - to jedyny wyznacznik pracy! Efekt: rodzice nie mają czasu dla dzieci, kobiety pracują do późnej nocy, dzieci wychowują dziadkowie. Rodzina funkcjonuje tylko na papierze. A rządzący opowiadają, że prowadzą "politykę prorodzinną". Śmiech mnie ogarnia jak tego słucham. Dlatego czas na zmianę. W umysłach Polaków już taka nastąpiła.
  • ~wasze korPO
    (2015-06-05 14:57)
    wydymany elektorat POlszewistanu, do tego jeszcze uwalony w kredyty w CHF przez swoich idolków :)))
  • ~przewidujący
    (2015-06-05 15:37)
    @~ode mnie slow kilka2015-06-05 12:08 dokładnie tak jest jak Pan pisze.
    Złe zarządzanie jest nagradzane. Jak można było tyle z budżetu państwa przeznaczyć na propagandę agentów Rzymu. Jak można było zniszczyć własny przemysł. Zmarnować dorobek PGR, Stocznie, huty. Jak możne tak wprowadzać systemy informatyczne, że zamiast jednego pracownika, pracują cztery osoby /np. Wydział Spraw Obywatelskich w Koszalinie/ z tego pracuje tylko 1 osoba. Dwie udają, a trzecia robi zakupy w czasie godzin pracy i błędnie informuje petentów. Przeszkolone są do d. A kasę biorą cztery osoby co kiedyś robiła jedna. I kasę wydano na system informatyczny.
    PO, PSL, PiS, PZPR/SLD, TR, Ferajna Rzymska to wszystko pasożyty, SKOK-i to dopiero przekręt Biereckiego i co? i nic. Cały wymiar sprawiedliwości jest niezwykle ociężały i skupiony na sprawach formalnych. Ewidentny przekręt ich nie obchodzi. Podobnie służba zdrowia. Służby rozwala poseł PSL Bury.
    To jest złe zarządzanie ludźmi, majątkiem narodowym, budżetem a także zła praca i nie ponoszenie odpowiedzialności za złą pracę.
    Jak SLD w końcu dobrze rządziła to ją durni politykierzy z kościołem roznieśli.
    Aby było możliwe takie złe zarządzanie, to jest zgoda na rządy nieudałych oszustów. Co do szkoleń to ma Pan rację. Jestem w korporacji, która musi organizować szkolenia. Jakość wykładowców jest różna.
    Trafiają się b. dobrzy - rzadko. No i niestety tacy w stylu Burego. Na byle jakie wykłady mało kto przychodzi. Ale kasa leci dla niechluja i to do tego nadętego.
    Aby to zmienić, trzeba nauczyć naszych szacunku do drugiego człowieka. A tego nie ma. Była, wczoraj, ciekawe rozmowa w info TVP między prof. Bliklem, cwaniaczkiem Mordasewiczem i jeszcze jednym. Na temat związków zawodowych, stosunkach w pracy, i relacji między pracownikami i pracodawcami. Jedynie do rzeczy mówił prof. Blikle.
    Nasze elity to zakłamani i obłudni fagasi agentów Rzymu, Brukseli, Waszyngtonu i NATO. Zachowują się jak Hofman z ferajną, czy zachlany Protasiewicz lub bezczelny Wipler /teraz robi za ofiarę, a że się schlał i rękę na kobietę podniósł, to mu nie przeszkadza/.
    Polska to folwark zachlanego, pańskiego cwaniaczka, zboczonego księdza i wójta zaćpanego, zachlanego, przecwanionego - ot taki Bury, Kamiński, Rydzyk, Wesołowski, Bireckie, Hofman, Legutko i Kaczafi w jednym. A wkoło nich wybrańcy narodu mający te same cechy i zachowania. Zagłobów, załatwia-czy i porządnickich u nas wielu.
    I tak Polska kiedyś upadło i teraz robi co może abyśmy stali się drugą Jugosławia i Syrią. Malutki naród jakim są Litwini są teraz nami zachwyceni - co nie przeszkadza im szykanować Polaków na Litwie. Niech żyje nacjonalistyczna Litwa. A nam się zostanie Polska taka jak po powstaniu warszawskim w 1945.
  • ~Grzes
    (2015-06-05 15:48)
    Jak zwykle duzo wypowiedzi i tylko jedna na temat, w dodatku z wnioskami z ktorymi nie sposob sie nie zgodzic. Drodzy internauci - przeczytajcie "ode mnie slow kilka" - nie bedzie tam fajnych bledow ortograficznych, ciekawych epitetow pod adresem autorow innych wypowiedzi, chytrze napisanych niecenzuralnych slow tak by automat ich nie wylapal. Jest gorzka prawda ale rowniez i swiatelko w tunelu. Dzieki!
  • ~Komocham
    (2015-06-05 18:39)
    Lemingoza. Tabuny Niewolników na własne życzenia dla trochę lepszego grosza. Niebawem psychiatryki zaczną wypełniać się tymi REKINAMI. Na własne życzenie.
  • ~gary
    (2015-06-05 20:09)
    ...co mówią pracownicy mordoru na domaniewskiej jak widzą strajk rolników ...ooo ojce jadom ... i takie są te nasze korporacje takie typowo wieśniackie wystarczy spojrzeć na te szlachetne rysy twarzy niektórych prezesów czy dyrektorów ... owszem czasami spotyka sie naprawdę wybitne jednostki ale to żadkość
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-06-05 20:19)
    Czy zatęsknimy za IV RP z safandulą
    Lechem Kaczyńskim? No i oczywiscie za stabilizacja za PO i Komorowskiego ...

    W świetle coraz bardziej złowrogo brzmiących zapowiedzi potencjalnych zwycięzców jesiennych wyborów,
    obietnic zemsty i gróźb...!!!,
    oraz mając na uwadze zauważalną dominacje kościoła rydzykowego zastanawiam się czy tamta IV RP nie była zaledwie preludium, jakąś nieśmiałą zapowiedzią tego do czego naprawdę jest zdolny Jarosław Kaczyński wsparty przez Dudę, Kamińskiego, Macierewicza i przy czynnym udziale pożytecznego idioty Kukiza.
    Bo IV RP to było co prawda spełnienie marzeń Jarosława Jaczyńskiego o pełni władzy, ale jednak jego autorytarne zapędy były jakoś tam tonowane przez co prawda gamoniowatego i zdominowanego, ale jednak w gruncie rzeczy dość przyzwoitego Lecha.
    Poza tym Lech był, delikatnie mówiąc, umiarkowanym entuzjastą Rydzyka ( zresztą z wzajemnością); czasem nawet ponoć potrafił postawić się bratu (zdaje się spora w tym zasługa Marii Kaczyńskiej, szczerze i z wzajemnością niecierpiącej szwagra).
    Dziś mamy do czynienia ze zdecydowanie radiomaryjnym prezydentem-elektem oraz dyszącym żądzą zemsty Jarosławem obwiniającym wszystkich wokół o wszystkie swoje prawdziwe i (głównie) wyimaginowane krzywdy. Dochodzi do tego grupa fanatyków w rodzaju Macierewicza i Kamińskiego, stado dewotów pod wodza Jaworskiego oraz plejada wygłodniałych i cynicznych ************ bez zasad i poglądów, za to gotowych do każdej podłości w imię "załapania się". To są różne Mastalerki, Kurskie, Brudzińskie i inne Hofmany.
    A wszystko
    to doprawione sosem z Kukiza może się okazać mieszanką powodującą długotrwałe konwulsje
    zakończone zapaścią...

    A zapasc i dno bedzie ale Jarusiowi Kaczynskiemu to zwisa- stary dziadyga wie ze sie
    konczy i to bedzie jego zboczona przyjemnosc gdy nas wszystkich utopi w smierdzacym szambie !
    Sam rodziny nie ma ..!!! A rozmodlony ludek znowu dostanie po dooopie.
  • ~POyebus
    (2015-06-05 20:44)
    Trole Kopacz to obiboki i nołlajfy, te doopki odwalają robote wklejajac te same pierrrrdy, za polowę stawki pojade tak po pisdolach że aż się pierza z kaczora posypią na cały internet -- PRECZ z hejterami obibokami i analfabetami, fora ze dwora !!!
  • ~PIS-SKOKI-280 milionow ukradli-LUKSEMBURG
    (2015-06-05 20:59)
    Ch...d...i zlodziei kupa = PiS
    Polak Katolik ma spowiednika a ten go "oczyszcza" z dranstw wszelkich.Wiec ma prawo w zadzie.
    poza tym lociec Rydzyk ich rozgrzeszy
  • ~t
    (2015-06-05 22:15)
    pierdu pierdu anie praca
    a za darmo tez nie robia więc niech nie płaczą zawsze mogą sie zwolnić

Może zainteresować Cię też: