Jupiter 2007 Standard

Pobierz program

Autorem programu i partnerem Dziennik.pl jest Elfin Sp. z o.o.

Jak działa program

Program przeznaczony jest do osobistego użytku w celu wypełnienia przez użytkownika deklaracji rocznego rozliczenia podatkowego za rok 2007.

Praca z programem jest prosta, szybka i intuicyjna. Polega ona na odpowiadaniu na zadawane pytania i wybieraniu właściwych opcji – podatnika kieruje przyjazny kreator. W zależności od udzielonych odpowiedzi program zadaje tylko te pytania, które są adekwatne do jego sytuacji.

Wystarczy przygotować sobie niezbędne dokumenty i rachunki - stosowne podpowiedzi znajdują się w programie. Program wybierze właściwy formularz i załączniki, wpisze kwoty w odpowiednie pola, zsumuje, uwzględni ulgi i limity oraz obliczy podatek.

Na koniec do użytkownika należy ostatnie sprawdzenie danych, wydrukowanie i podpisanie deklaracji.

Przygotowanie nawet najbardziej skomplikowanej deklaracji nie powinno zająć więcej niż kilkanaście minut. Te prostsze wypełnić można w kilka minut.

Jupiter 2007 Standard obejmuje pełny zakres formularzy rozliczenia rocznego 2007: PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-38, PIT-28, PIT-28A, PIT-28B, PIT/O, PIT/B, PIT/M, PIT/D, PIT/2K, PIT/ZG oraz formularze aktualizacyjne NIP-1 i NIP-3.

W programie jest wbudowana baza urzędów skarbowych oraz baza Organizacji Pożytku Publicznego (NOWOŚĆ!!).

Program pracuje w środowisku Windows.

Instalacja i serwis programu

Instalacja programu przebiega automatycznie. Aby zainstalować program należy:

1. Zapisać plik instalacyjny Jupiter2007_std_1.0.1.exe w dowolnym miejscu na komputerze użytkownika

2. Kliknąć dwukrotnie na plik Jupiter2007_std_1.0.1.exe co automatycznie rozpocznie instalację

3. zaakceptować domyślną lokalizację programu (tj. Program Files – Elfin – Jupiter - Jupiter 2007) lub ewentualnie podać inną.

Program uruchamia się poprzez Menu Start - Programy – Elfin – Jupiter 2007 Standard – Jupiter 2007 Standard.

Zalecana rozdzielczość ekranu to 800 x 600 pikseli lub większa.

Rejestracja i serwis

Jeżeli chcesz skorzystać z dodatkowych usług, firma Elfin zaprasza do dokonania bezpłatnej rejestracji posiadanej kopii programu. Zarejestrowanym użytkownikom programu oferuje się:

- usługi serwisu programu, polegające na odpowiadaniu na pytania kierowane na specjalny adres poczty elektronicznej pity@elfin.pl i dotyczące: instalacji programu, właściwej obsługi programu i korzystania z opcji programu oraz druku deklaracji PIT,

- bieżący dostęp do informacji o wszelkich aktualizacjach programu,

- specjalne, atrakcyjne warunki nabycia programu w kolejnych latach.

Rejestracja polega na podaniu podstawowych danych osobowych i adresu e-mail do kontaktu z serwisem. Program zarejestrować mogą posiadacze dowolnego konta pocztowego

Tu zarejestrujesz program

Jupiter 2007 Premium

Jeżeli jesteś zainteresowany dodatkowymi praktycznymi funkcjami programu lub przygotowaniem większej liczby deklaracji - zamów wersję Premium programu.

Funkcje programu Jupiter 2007 Premium

Program w wersji Premium zapewnia szeroki wachlarz nowych funkcjonalności i dodatkowych usług. Wersja Premium umożliwia:

- wypełnienie deklaracji za pomocą aktywnych formularzy,

- sporządzenie deklaracji dla pracowników – PIT-11 i PIT-40,

- skorzystanie z zalet modułu planowania podatkowego na 2008 rok. Dzięki niemu będziecie Państwo mogli w sposób najkorzystniejszy zaplanować wysokość wydatków podlegających odliczeniu w ramach ulg w 2008 roku,

- rozliczenie 4 podatników (indywidualnie lub wspólnie), w razie potrzeby można dokupić kolejne pakiety deklaracji (po 4, 6, 10 i więcej podatników każdy).

Zamówienia i cennik

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem programu Jupiter 2007 Premium, skorzystaj z linku poniżej.

W trakcie procedury zamówienia wypełnij odpowiednie pola i zaznacz właściwe opcje (w tym formę płatności). Po wygenerowaniu zamówienia potwierdź dane i wyślij.

Po dokonaniu płatności wyślemy licencję wraz z numerem seryjnym programu na wskazany przez Ciebie adres.

Cena detaliczna programu Jupiter 2007 Premium wynosi 24,90 zł.

Jeżeli korzystałeś w ubiegłym roku z programu Jupiter 2006 Premium wówczas możesz nabyć program w wersji na rok 2007 w cenie 20,90 zł.

Do wersji Premium możesz dokupywać dodatkowe pakiety deklaracji. Jeden pakiet zawiera 4, 6, 10, 20 i więcej deklaracji i kosztuje od 19,90 zł.

Zamów Jupiter 2007 Premium