Orędzie o stanie UE. Juncker: Firmy muszą płacić podatki tam, gdzie osiągają zyski

| Aktualizacja:

- Firmy muszą płacić podatki tam, gdzie osiągają zyski - powiedział szef KE Jean-Claude Juncker w środę w PE w Strasburgu w orędziu o stanie Unii Europejskiej. Dodał, że wyborcy chcą, by propozycja idąca w tym kierunku została szybko przyjęta.

wróć do artykułu
  • ~POdp.....l do Brukseli
    (2018-09-12 19:56)
    no to makrela się ścieknie. Skończy się kombinowanie i dojenie słabdzych. A co na to PeŁo i KOD.
  • ~młodyszczur
    (2018-09-12 14:12)
    Panie J było tyle nie pić. Co teraz będzie z UE ? ze sklepami "Nie dla idiotów" ? setkami montowni w krajach środkowo-wschodniej UE ? Różo, Michale zapodajcie gdzie trzeba, że takich pomysłów nie wolno forsować. M u t i Makrela się wkurzy, Młodziak z Babcią także.To jakiś defetyzm i skandal , a do tego plagiat węgierskiego i polskiego pomysłu - opodatkować i płacić !!! Komisja Wenecka winna interweniować !
  • ~prezes
    (2018-09-12 13:12)
    odezwal sie byly kierownik pralni pieniedzy-Luksemburga.Cale olsniewajace bogactwo Luxemburga zostalo wlasnie zbudowane na zasadzie,ze przesuwano tam glowne siedziby firm,ktore wynajmowaly 1 pok.mieszkanie w Luxemburgu i tam mialy centrale do placenia podatkow.Jego obecne slowa przypominja slowa jakiegos Casanowy,ktory prosi wszystkich o obyczajne zachowanie,podczas gdy sam spi z nowa panienka co noc.
  • ~mieetek z po
    (2018-09-12 11:27)
    jak widac najwazniejszym problemem unii jest nabijanie swojej kasy.tej kasty przez nikogo nie wybranej osmiornicy brukselskiej zgraji aparatczykow. Nie ma slowa o sytuacji prawnej i praawach czlowieka w Niemchech, Szwecji -innych krajach okupowanych przez rzady Miedzynarodowki, nie ma slowa o zagrozeniu europejskiej chrzescijankiej cywilizacji - ale rowniez nie ma ani slowa o ukruceniu mafijnego prania budnych pieniedzy w unijnych oazach zlodziejow podatkowych, jak belgia, monako, lichtensztajn - w tych mimi-panstewkach, ktore nic nie produkuja, ale zra, pija i popuszczaja pasa. No jedzcie do Paryza, Brukseli - o 9 rano restuaracje juz pelne, nic dziwnego gdy unijny aparatczyk na rok zarabia 300 -400 000 euro, jedzcie dO tak poprostu tylko za istnienie swoieckiego tworu jakim jest Unia, ze ktora nas nic nie laczy, ani wartosci moralne, ani wiara, ani honor.
  • ~Nick
    (2018-09-12 11:23)
    Tak? No to poczytajcie sobie o jego podatkowych aferach z Luksemburga :-)
  • ~bz
    (2018-09-12 10:55)
    Juncker-Luksemburzyk bajdurzy o placeniu podatkow tam gdzie firmy osiagaja zyski. Oczywiscie pije jak zwykle do Amerykanow z Google i Co. a Luksemburg moze dalej byc oaza podatkowa bo jest po prostu jedna wielka Unia Europejska-czyli zyski osiagniete w Polsce moga byc kasowane w Luksemburgu
  • ~?
    (2018-09-12 10:46)
    No tak, nie dali się chłopu napić i mówi ludzkim głosem !
  • ~yes
    (2018-09-12 10:45)
    No wreszcie coś mądrego
  • ~w bullu i bez nadzieji
    (2018-09-12 10:44)
    Panie Juncker, Pani Angela się obrazi, wielkie firmy muszą płacić podatki w Niemczech! Bo skąd Niemcy wezmą pieniądze na zasiłki dla biednych uchodźców ? Przecież, uchodźcy nie mają czasu pracować, oni muszą modlić się do Allaha !

Może zainteresować Cię też: