Majętni wzięci na widelec?

| Aktualizacja:

Izba Administracji Skarbowej w Kielcach zaleciła podległym jej urzędnikom, by przed wytypowaniem do sprawdzenia badali, jaki może to przynieść efekt finansowy. A podczas samych kontroli – by wydawali decyzje o zabezpieczeniu na majątku podatnika.

wróć do artykułu
  • ~JOJO
    (2018-08-08 20:44)
    Od dawna uparcie twierdzę...że nic i nikt tak nie umili Polakowi życia...jak tępa Urzędnicza Banda - bez względu na rządzącą opcję polityczną...
  • ~Nan
    (2018-08-09 09:57)
    No przecież suweren sam wyraził zgodę podczas wyborów żeby dobrać mu się do d...py😂😂😂Wiec o co chodzi????
  • ~adamos
    (2018-08-09 11:36)
    Taka jest kolej rzeczy: - najpierw paralizuje sie system ochrony obywatela przed wladza - potem dobiera sie obywatelowi do skory Ktos myslal ze bedzie inaczej?
  • ~D.O. Świadczony
    (2018-08-09 10:31)
    Tow Stalin obiecał obywatelom że znajdzie i zamknie 3mln przestępców. Zadanie powierzył tow Berii. Po roku tow Beria melduje tow. Stalinowi, że złapał i zamknął lub rozstrzelał 2,5 mln bandytów i więcej już w Rosji nie ma. Tow Stali odpowiedział: dałem słowo Narodowi że złapiemy 3 mln i muszę się z tego wywiązać. Polecam tow Berii złapać brakujące pół miliona uczciwych i przekazać Narodowi że Ja zawsze dotrzymuję danego słowa
  • ~jj25
    (2018-08-10 18:34)
    No pewnie! Jak KRAŚĆ, to na całego! Typowe dla PiS-owskich BANDYTÓW!
  • ~Oszukany nie raz
    (2018-08-09 09:48)
    Pozoranctwo a nie prawdziwa robota! Kolizja=naprawa pojazdu, często poprzedzona sprawdzaniem danych pojzadów i kierujących, w Polsce ok 90% napraw robi się poza serwisami-w prywatnych warsztatach. Kto chce fakture....hehehe.
  • ~xv21
    (2018-08-11 20:45)
    Typowa pisowska bolszewia
  • ~Tony Macalpine
    (2018-08-11 23:49)
    Kwitnie pisla.mskie rozdawnictwo to trzeba przycisnąć tych.,którzy zarabiają więcej, aby zadowolić darmozjada - suwerena.
  • ~J. Kolanko
    (2018-08-13 11:23)
    Pod koniec 2018 roku będzie w Polsce wielka Bieda!
  • ~Git888
    (2018-08-11 12:18)
    Wszyscy będziecie siedzieć w więzieniu !!! Uczcie się zawodu do więzienia ! Zbyszek już wybudował obozy pracy !!! A wy tam będziecie pracować i Zbyszek będzie was rozliczał z podatku !!! A jak tonsie połączy z wycenami urzędników to mafia się w rządzie usadowiła !!!

Może zainteresować Cię też: