Nadchodzi trzecia stawka podatkowa? ABC daniny solidarnościowej dla najbogatszych

| Aktualizacja:

Resort rodziny szacuje koszty spełnienia postulatów rodziców niepełnosprawnych dzieci, a resort finansów zastanawia się, na co stać budżet.

wróć do artykułu
  • ~wielka szajba i POdatki
    (2018-05-07 09:08)
    No to nowoczesna głuPOta z wielką szajbą wam najbogatsi to załatwiła. Niech więcej niepełnosprawnych sprowadza to bedziecie jeszcze więcej płacili.
  • ~xxxx
    (2018-04-30 10:28)
    Tak, tak ; jak u Janosika ; zabrać bogatym dać biednym . Efekt za parę lat będzie jak za PRL-u , nie ważne , że g....o , byle wszyscy równo
  • ~qwerty
    (2018-04-27 08:32)
    Danina - to pojęcie ze średniowiecza, płaciło się ją władcy, królowi, biskupowi. Świetnie to Mateuszek wymyślił, mentalne średniowiecze.
  • ~Lolailolo
    (2018-04-26 16:33)
    Zabrac to co Panstwo Polskie daje na kosciol katolicki I dac na niepelnosprawnych .Kosciol powinien utrzymac sie sam z datkow w panstwie katolickim......
  • ~Wam k..wy z PO POdziękujemy
    (2018-04-26 15:54)
    No to POdziękujmy PO i nowoczesnej głuPOcie za podjudzania kolejnych grup do protestów i żądań płacowych. Przez 8 lat kradki na POtegę a gdy złodziejstwo się skończyło to by rozdawali judasze.
  • ~ankaxxx
    (2018-04-26 15:49)
    Najbogatsi przenieśli swoją działalność do rajów podatkowych. U nas są tylko ludzie, którzy zarabiają duże pieniądze dzięki swej wiedzy, umiejętnościom i przy tym ciężkiej pracy. Pozdrawiam patologię.
  • ~Maciej
    (2018-04-25 08:49)
    To jest nieporozumienie by programem 500+ objąć dorosłych opiekunów niepełnosprawnych, co oni chcą wnieść dla rozwoju społeczeństwa, staną się tylko obciążeniem podatkowym na zdrowej tkance społecznej, niech się wezmą do roboty jak chcą więcej pieniędzy na luksusowe potrzeby.
  • ~apostata999
    (2018-04-24 17:48)
    Nie będę krakał, ale to wszystko zmierza ku totalnej katastrofie polskich finansów. Grecja w porównaniu z tym do czego doprowadzą rządy tych nieudaczników, to będzie mały pikuś.
  • ~Julka
    (2018-04-24 17:13)
    PiS to jednak zero
  • ~greg
    (2018-04-24 16:51)
    skandal pisowskie hieny u obłudnicy ! komuna normalnie !
  • ~mosiek cenzor
    (2018-04-24 15:38)
    znowu moski cenzurują a pisze się o głuPOcie
  • ~ lili
    (2018-04-24 15:37)
    Niech płaci wielka szajba z nowoczesnej głuPOty i jej POdobni.
  • ~ZAŁGANA KASTA +
    (2018-04-24 14:53)
    Zwykłe zwyrodnialstwo cynicznych pisowskich kacyków - stawia się tych ludzi pod pręgierzem jako "winnych podnoszenia podatków". Mało już dostali do wiwatu od losu, trzeba ich jeszcze wykorzystywać do szczucia przeciwko bogatym i popisywania się "janosikowaniem"????
  • ~emu
    (2018-04-24 14:17)
    Premier dobrze wie, kto płaci tym babom prostestującym w sejmie :) i tych właśnie spryciarzy chce opodatkować
  • ~demos
    (2018-04-24 14:16)
    Morawiecki powienien wyjść i powiedzieć jak Rostowski: Piniędzy nie ma i nie będzie
  • ~Don Kartoflone El Presidente de San Escobar.
    (2018-04-24 13:04)
    Czyli PiS opodatkuje tych co zarabiają powyżej 3.5 tysiąca!. Ci się nie wywiną. :D Dobra zmian, oj dobra.
  • ~JOJO
    (2018-04-24 11:59)
    Myślę...że pomalutku zbliża się koniec...Bandyckiej Dobrej Zmiany...z CANALIĄ na czele... - sami napychają sobie kieszenie DO PEŁNA...a NORMALNYCH Polaków będą rżnąć i doić w imię spełnienia postulatów i "zobowiązań" wobec własnego partyjnego BETONU...
  • ~oto leci
    (2018-04-24 11:47)
    A Balcerowicz wyciął nam numer i różnicować dochody chce, prywaciarz może robić fortunę, a ten państwowy, porządny nie. Jasne że musi być kapitalizm, ale nasz zakład schodzi na psy. Zabrać bogatym, domiar dowalić! I rozdać ludziom! Kto ludzie? Kto ludzie? Kto ludzie? My!!!
  • ~antypisowiec z dziada pradziada
    (2018-04-24 11:29)
    Rozumiem ,że danina ta(a właściwie zbójecki haracz) obejmie również watykańskiego okupanta,w tym Ojca Muchomora oraz samego Morawieckiego."Newsweek" nie może się doliczyć ładnych kilku mln zł w jego oświadczeniach majątkowych. Nie słyszałem ,żeby Morawiecki podał tygodnik do sądu za te straszne "zniesławienia ",czyli chyba coś musi być na rzeczy,nieprawdaż?A teraz minusujcie katobolszewickie trolle,no jazda!
  • ~prezes
    (2018-04-24 11:12)
    Znowu "Polska w ruinie". Wystarczyły 2 lata rządów oszołomów z PiS.

Może zainteresować Cię też: