Można zapomnieć o szybkiej obniżce stawek VAT. DGP dotarł do szczegółów planu, który rząd przekaże Brukseli

| Aktualizacja:

Podatki i 30-krotność bez zmian. Ponad 2 mld zł na podwyżki dla budżetówki – to założenia aktualizacji programu konwergencji szykowanej przez rząd dla Brukseli. DGP dotarł do projektu dokumentu, który do końca miesiąca musimy dostarczyć Komisji Europejskiej.

wróć do artykułu
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-18 20:46)
    Wprowadzając zakaz handlu w niedzielę PiS straciło kilka mld zł wpływów, więc nie ma mowy o obniżeniu stawek VAT tym bardziej że idą wybory samorządowe a rząd obiecał nowe przywileje pieniężne dla dzieciorobów i obiboków 500+ które będzie musiał spełnić bo znowu spadną słupki poparcia...
  • ~fermęt
    (2018-04-18 23:37)
    PiS kładzie ogłupiałem elektoratowi 100 zł na stół, a pod stołem zabiera 300. Ale elektorat szczęśliwy, całuje swych Dobrych Panów po butach, merda ogonkiem...
  • ~edward
    (2018-04-18 22:13)
    Rząd PIS-u winien obywatelom obniżenie vat do poziomu 22% ,który podwyższył Tusk oraz likwidacji podatku Belki.Tych dwóch czerwonych oszustów wprowadziło obciążenie Polaków,który ich sadowi na poziomie kolonii RFN.To jest skandal!
  • ~Eu
    (2018-04-18 22:18)
    Pisowskie blazny osiagna sukces w Uni
  • ~TuskAmberGold WARIOGRAF i transmisja online.
    (2018-04-18 21:20)
    Panie TUSK to jak to było z tymi karuzelami VAT ,PEŁO kradło ,zsl kradło ale żeby aż 400 MILIARDÓW złotych?Pan stanie przed Trybunałem stanu!!!
  • ~qqq
    (2018-04-19 08:39)
    Najważniejsze jest to że Morawiecki przewidział podwyżki dla siebie i ministrów. 2 mld, ładny grosz.
  • ~TuskAmberGold WARIOGRAF i transmisja online.
    (2018-04-18 21:38)
    Je bał mnie kot Alik prezesa oraz pies Saba Ludwika Dorna! A was PiSowcy jakie słynne zwierze pier doliło???
  • ~Reduta Dobrego Imienia Kota Alika
    (2018-04-18 21:22)
    Uwielbiam ssać pałę mojego niemieckiego pana nawet PO trzy razy dziennie!!
  • ~TuskAmberGold WARIOGRAF i transmisja online.
    (2018-04-18 21:44)
    Przyjmę kał na klatę i twarz! PiSze się ktoś?
  • ~Batko-Macisław Płatow
    (2018-04-19 07:45)
    PiS Coraz bardziej jest na smyczy UE. HAŃBA Prezesie.
  • ~motek
    (2018-04-19 03:08)
    No i znowu Kowalski-Zero...
  • ~TuskAmberGold WARIOGRAF i transmisja online.
    (2018-04-18 21:50)
    Też się krztusicie jak robicie z połykiem???
  • ~JanuszM
    (2018-04-20 08:01)
    Aby obniżyć podatek VAT to trzeba wpierw nadrobić straty, 260 mld, które wynikły z rządzenia po i psl
  • ~jj25
    (2018-04-20 20:03)
    A może już DOSYĆ TEGO ZŁODZIEJSTWA na każdym kroku?!
  • ~prezes
    (2018-06-30 19:05)
    w budzecie kraju jakw budzecie w domu-bija sie rozne racje,rozne sa priorytety.Zona chce co innego,dzieci co innego,itd.W kraju podobnie-jakby ludziom zaproponowac obnizke VAT ale jednoczesnie obciecie np.500 plus do 250 zl to ludzie by pewnie byli w kropce-co siebardziej oplaci.Pewnie woleliby jednak 500 plus i znany juz 23% VAT.Tak mysli tez rzad-lepiej realizowac dalej pomoc dla rodzin niz obnizyc VAT i miec braki w kasie.Rzad jeszcze cos extra wydusi na te nowe pomysly pomocowe-juz zapowiedzial metode split payment dla VATu,extra podatki na duze powierzchnie biurowcow,danine od milionerow,sciganie dawnych mafii Vatowych z czasow PO,itp.

Może zainteresować Cię też: