Świadkowie oraz donosiciele nie zapłacą podatku. "To może zachęcić do współpracy ze służbami"

| Aktualizacja:

Fiskus nie otrzyma informacji o osobach współpracujących z organami śledczymi. Nie będą już one bowiem musiały płacić PIT od otrzymanych wynagrodzeń i świadczeń

wróć do artykułu
  • ~Git888
    (2018-01-19 18:37)
    To jak to wpisuje się w szmalcownictwo !! Donoszenie na Polaków !!! Za takie zeczy armia krajowa kasowała kapusi kula w łeb !!
  • ~Nan
    (2018-01-15 07:16)
    PisoDno i kapusiostwo. Mato boska czego ja dożylam . Świat się kończy 😂😂😂
  • ~hmm
    (2018-01-13 21:04)
    A potem przyjdzie ktoś inny i zabierze donosicielom emeryturę....
  • ~włatca maryjonetek
    (2018-01-13 18:14)
    Pistrole zmieniają majtki na drugą stronę.
  • ~asa
    (2018-01-13 07:57)
    Juz zyjemy w komunie, tylko ciemnogród jeszcze o tym nie wie.. po co wprowadzili obowiazek meldowania nr tel? Gdzie tu teroryści?? Chca wiedziec wszystko o kazdym... Małymi kroczkami, wraz z kk wsadza nas w takie g...o że znowu na dziesiatki lat stracimy niepodległość.. Gdzie potomkowie Kościuszki, Husytów, GDZIE ONI SĄ?
  • ~Zorro
    (2018-01-13 02:20)
    Spróbujcie donieść na sympatyzującego z PiSem sąsiada zakolegowanego z miejscowym pisowskim notablem. Następnego dnia zgłosi się na miejscową policję prosząc zakolegowanego funkcjonariusza o totalną inwigilację wszystkiego, łącznie z aktywnością w necie - a ten kolega ma dzięki PiS uprawnienia aby Was śledzić bez wskazywania podstaw i wszczynania oficjalnego postępowania. Mam mówić co się stanie jeśli sąsiad zechce Was oskarżyć o zniesławienie, straty itp.? Pójdziecie z torbami bez najmniejszych szans na odwołanie - wszelkie instytucje państwa prawa służące rozsądzaniu takich sporów, zostały właśnie przez PiS zamienione w fasadowe przykrywki dla łajdactw pisowskiej nomenklatury. Dlatego 10 raz pomyślcie zanim zaczniecie na kogoś kapować! Może to zwolennik PiS, który zniszczy Wam życie?
  • ~Git888
    (2018-01-12 18:29)
    PiS już zapomniał o szmalcownikach w UE ??? Szuka gupiki w kraju ??? A za donosicielstwo na Polskę czym się różni donosicielstwo na Polaka ?rodaka ? A nazywa się to konfidenctwo !!!
  • ~sceptyk 1
    (2018-01-12 12:49)
    A czy to płacenie świadkom będzie uzależnione o tego czy świadek będzie zeznawał tak jak chce prokurator? Bo jeśli tak to to właśnie zostaje uprawniona instytucja fałszywego świadka.
  • ~????
    (2018-01-10 19:40)
    No to Bolek i Boni nie będą płacić POdatku ?
  • ~macoch
    (2018-01-09 20:40)
    A gadali solidariusze, że kapuchę trzeba tępić.
  • ~nina
    (2018-01-09 13:59)
    Za pare lat zmieni sie wladza,powstanie nowe IPN i bedziemy miec nowych TW z teczkami ktorych beda lustrowac za donosicielstwo,ale wesolo.
  • ~nina
    (2018-01-09 13:57)
    Kiedys za PRLu to sie mowilo "kapusie,donosiciele,gumowe ucho", teraz to sygnalisci ,jak zwal tak zwal ale to wstyd i hanba miec kogos takiego w rodzinie.
  • ~aip
    (2018-01-09 05:56)
    1984 tuż tuż :-)
  • ~"Bolek"
    (2018-01-09 03:59)
    Wiem o tym !
  • ~Gucio
    (2018-01-08 23:19)
    Za kilka lat pędą napiętnowani tak jak dzisiaj TW.
  • ~esbek
    (2018-01-08 19:13)
    Jeden warunek nie wolno donosić na PiS
  • ~old62
    (2018-01-08 11:56)
    Za głębokiej komuny,50 lat temu,było pełno donosicieli. Szczególnie w zakładach pracy. Wystarczyło w gronie niektórych osób wyrazić się niepochlebnie na temat socjalizmu,związków zawodowych, czy sąsiada ze wschodu, to zakładowy sekretarz POP od razu wiedział. Jak był dobrym człowiekiem,to wnioskował jedynie o naganę,czy pozbawienie premii,bez zwolnienia z pracy ? Mam nadzieję, że tamte czasy już nigdy nie wrócą.
  • ~TCT
    (2018-01-08 11:45)
    Utajnienie współpracowników? Trzeba będzie IPN-bis powołać.
  • ~Szetino
    (2018-01-08 10:32)
    Platfusom już robi się ciepło, bo dla pieniędzy jeden na drugiego będzie donosił.
  • ~dziadek...
    (2018-01-08 10:17)
    PiSnaziści reaktywują SZMALCOWNICTWO?

Może zainteresować Cię też: