Podatek, który odetnie biznes od pieniędzy. Czeka już tylko na podpis prezydenta

Kto wniesie gotówkę do firmy, ten zapłaci daninę. Taki może być efekt zmian w CIT. Przepisy czekają już tylko na podpis prezydenta.

wróć do artykułu
  • ~Nan
    (2017-11-14 06:39)
    Jeszcze chwila a PiS wprowadzi podatek od wszystkiego, żeby zaspokoić potrzeby patologii za500zl
  • ~no name
    (2017-11-14 08:08)
    Patusy biorące 500+ już zacierają łapki, że ich "kaczy chavez" znalazł kolejny sposób na dojenie przedsiębiorców. Ciekawe jak długo to pociągnie. Najlepsze wyjście żeby prowadzić biznes w PL, to zarejestrować firmę poz krajem i zasilać inny system podatkowo-ubezpieczeniowy, a dzięki temu dobra zmiana szybciej padnie.
  • ~qqq
    (2017-11-14 09:15)
    Wycisną pieniądze nawet z kamienia, byle więcej dla siebie.
  • ~wawa
    (2017-11-14 12:41)
    Nie myślimy o przyszłości wszystko rozdajemy od razu byle wygrać następne wybory. Skoro populiści zbankrutowali Wenezuelę z jej zasobami ropy to z Polską też tak będzie
  • ~wojtek
    (2017-11-14 11:59)
    Pamiętacie filmowy przebój: "O dwóch takich...."? I scenę jak z karocy wysiada dostojnik i wprowadza od razu podatek od prostych pleców? Czym skorupka za młodu nasiąknie,....
  • ~Biskup Schab
    (2017-11-14 09:40)
    W Polsce trzeba zbudować więcej kościołów!
  • ~Nan...ty niedouczony skretyniały IDIOTO
    (2017-11-14 07:50)
    patologie to miałeś u siebie PO zachodniej stronie w KALIFACIE peda .lsko-niemieckim
  • ~Spec od podatków
    (2017-11-14 13:19)
    Proszę Państwa, żeby się rozwijać i bogacić - podatki trzeba zmniejszać - dla wszystkich! Wybierzcie mnie na speca od podatków a będziecie bogaci jak jeden!
  • ~Slesz
    (2017-11-14 21:55)
    A może by tak podatek 70% od 500+ ??
  • ~Artur K
    (2017-11-15 17:32)
    Czarna rozpacz to państwo.
  • ~Szczęśliwy autor bo za rok wypada z kraju za granicę :D
    (2017-11-15 19:06)
    Za dużo podatków. Noż kurde czekam na kogoś kto powie stop 500 plus. A da nam możliwość działania z małą ilością podatków... I napędzi gospodarkę a nie będzie ją ucinał.
  • ~Jack
    (2017-11-15 16:36)
    Mówię wam ludzie przedsiębiorczy robiłem różne interesy w ********** teraz jestem szczęśliwy wyjechałem do Anglii dobrze zarabiam mój brat tez poległ uważał ze coś jeszcze zrobi teraz przyjeżdża dorabiać i ma w 4 literaci gore
  • ~ji