Specjaliści IT, tłumacze, inżynierowie. Wiele zawodów straci prawo do 50-proc. kosztów

| Aktualizacja:

W przyszłym roku wyższy podatek od dochodów zapłacą m.in. copywriterzy, inżynierowie, specjaliści IT, tłumacze, analitycy, projektanci i geodeci.

wróć do artykułu
  • ~wawa
    (2017-11-02 10:03)
    W PRL to się nazywało operacja cenowo-dochodowa czyli jak zabrać ludziom pieniądze żeby się nie zorientowali że są dojeni
  • ~Zenek
    (2017-11-02 10:11)
    I bardzo dobrze
  • ~Prawda w oczy kole
    (2017-11-02 10:28)
    Od początku było jasne i oczywiste, że to ludzie muszą za wszystkie obietnice PiS własnymi pieniędzmi zapłacić. Ale niektórzy nie zrozumieją dopoki im PiS z gardła nie wydrze. Kto następny w kolejce? Płacz i płać.
  • ~g
    (2017-11-02 10:49)
    Ktoś ma numer projektu/druku w ISAP?
  • ~jo
    (2017-11-02 13:06)
    U S TAWAz dnia 27 października2017 r. o zmianie ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych oraz ustawy o zryczałtowanym podatku dochodowym od niektórych przychodów osiąganych przez osoby fizyczne, Art 1, 8) f) 1)
  • ~inżynier
    (2017-11-02 19:27)
    tylko TVP i rydzyk będą mogli korzystać
  • ~max power
    (2017-11-02 19:31)
    Artykuł o niczym. Jedyna informacja to ta, że treść jest gdzieś indziej. Żałosne.
  • ~adrian
    (2017-11-04 06:46)
    Czyli PIS daje artystom" a zabiera , np. programistom - gdzie tu sens , gdzie logika ??? Czy chodzi o to , że artyści rzygają na PIS a programiści siedzą cicho i pracują ??? BEZCZELNA OBŁUDA !!!!!!! Więcej już nigdy nie zagłosuję na PIS i PAD !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Extra :)
    (2017-11-04 08:33)
    A mnie to lotto. Wyjechalem z tego chorego kraju
  • ~rachownik
    (2017-11-04 13:38)
    PiS POtrzebuje pieniedzy na "500plus".
  • ~Kwota wolna...
    (2017-11-05 00:03)
    Kwota wolna od podatku w wysokosci prawie 43 tys. zl.
  • ~Jonek
    (2017-11-05 19:28)
    To jest to glosne wspieranie innowacyjnosci. Zabrac ograniczenie skladek zus i dodatkowo wykluczyc ludzi budujacych innowacyjnosc z podwyzszonych kosztow uzyskania przychodu. Za to premier Morawiecki otworzy kolejna fabryke.
  • ~Programista
    (2017-11-15 15:29)
    Super - jak to szydlo powiedziala: "chca, zeby polakow bylo stac na kupno domu bez kredytu". To jest wlasnie wspaniały przykład tego, jak oni tego chca. Wspaniale, ze artysci beda mieli podwyzszone koszty - przeciez to oni nam sie przydadza bardziej w rozwoju kraju.

Może zainteresować Cię też: