Spełnienie wyborczych deklaracji PiS byłoby za drogie. Kwota wolna wzrośnie tylko dla wybranych

| Aktualizacja:

Nie wszyscy podatnicy skorzystają na podwyżce kwoty wolnej. Literalne spełnienie obietnic PiS byłoby zbyt drogie.

wróć do artykułu
  • ~Franciszek
    (2017-09-21 05:44)
    Jak to było? Wystarczy nie kraść.
  • ~Zasmucony podwójnie.
    (2017-09-20 14:19)
    Masz rację Zasmucony.
  • ~Fffc
    (2017-09-18 21:50)
    PIS REALIZUJE SWOJE OBIETNICE WYBORCZE, DLATEGO WYGRA KOLEJNE WYBORY.
  • ~Jaruś
    (2017-09-18 20:45)
    Proponuję zwiększyć kwotę wolną od podatku dla posłów,ministrów i całego rządu.
  • ~prezes
    (2017-09-18 18:48)
    zyskaja najbiedniejsi,zarabiajacy ok.650 zl na miesiac.Ktos powie,ze jak to mozliwe jezeli ustawowa najnizsza pensja to od nowego roku 2100 zl.Tak-pensja za caly etat,ale sa osoby,czesto kobiety pracujace na cwierc etatu,na jakies marne godziny,bo musza sie zajmowac chora matka,dziecmi,bo same sa ciezko chore,slabe.O nic pamieta rzad.Nie zazdroscmy tym ludziom-maja prawo dostac chociaz tyle od wladz,ze ich marnych dochodow nie oblozy sie podatkiem.Niech panstwo sciga oszustow podatkowych,vatowych,paliwowych,tytoniowych i innych na miliardy,niech ich wsadza na dlugie lata do kryminalu,odbiera majatki-panstwo PiS tak juz skutecznie czyni.Slusznie,ze nie szuka podatku u osob zarabiajacych ok.650 zl,niech szuka miliardow.A czeka jeszcze rozliczenie lewych faktur za okres wladzy PO.do odebrania jest ok.250 mld zl.jest co robic.
  • ~Zasmucony
    (2017-09-18 15:46)
    Szanowni Państwo - na 500+ skorzystały - markety i dyskonty z Portugalii Francjii Anglii Niemiec Danii ... Na 25 miliardów przez markety i dyskonty z naszego kraju do w/ w krajów wyszło około 22/5 - miliarda pozostałe miliardy zostały w naszym i moim kraju tj Polsce .... Polska złotówka musi krążyć w Polskiej gospodarce . A wiec nie kupujemy w dyskontach i marketach zagranicznych
  • ~Jabis
    (2017-09-18 14:42)
    PISy ... jeszcze Mierzei Wiślanej nie przekopali - a Elbląg już tonie! Zdolna dojna zmiana!. Strażacy już są a gdzie woje Sz. Macierewicza WOT = ORMO PIS!?
  • ~Gaże Obywatelskie.
    (2017-09-18 14:11)
    Skoro rządzący twierdzą że emerytury są dysfunkcyjne, to by tak samo oznaczało że gaże ministrów i posłów są nie współmiernie za wysokie. Z związku z taką sytuacją elity rządzące powinni mieć gaże obywatelskie.
  • ~ej wy!
    (2017-09-18 11:57)
    Dla najbiedniejszych, a nie dla "wybranych"! Co za durny tytuł?!
  • ~ojej
    (2017-09-18 10:58)
    Po prostu kłamali, miało być stać na podwyższenie śmiesznie niskiej kwoty wolnej od podatków, niższej niż wZambii i Tanzanii, dziesięciokrotnie niższej niż w Niemczech. To było największe zaniedbanie PO, ale kłamczuszkom z PiS bardziej się opłaca zabierać wszystkim, a rozdawać swoim i posłusznym.
  • ~jkj
    (2017-09-18 10:31)
    To straszne ! Red Osiecki i Chądzyński już nigdy nie zagłosują na PIS, chyba że jakimś cudem potrafią spłodzić drugie dziecko i dostaną 500+. No ale to będzie również nie dla wszystkich . Co z tym PIS zrobić ?
  • ~helena
    (2017-09-18 10:22)
    Straszenie nic nie pomoże, der dziennik zawsze straszy ,a Polacy wiedzą swoje. PiS już ma 42 % ,a bedzie więcej.
  • ~czaseradzić
    (2017-09-18 09:57)
    Pracuję na 1/4, reszta ......, mi to pasi
  • ~m-53
    (2017-09-18 09:26)
    Nie dla wybranych tylko dla najmniej zarabiających. Tak, tak. Wiem. Propagandowo to brzmi znacznie gorzej.
  • ~kosmos
    (2017-09-18 09:23)
    Dla wybranych czyli dla rzadu?
  • ~POparzony
    (2017-09-18 08:36)
    To likwidacja Państwa oPOdatkowanej Biedy w Kraju nad Wisłą krula Tuska. Krul Tusk wypłacał zasiłek dla bezrobotnych z POtąceniem 20% POdatków PIT, bo kwota wolna była śmiesznie mała. tfu....
  • ~MA
    (2017-09-18 08:28)
    Już 500+ miało położyć gospodarkę państwa. Samo dojście do władzy PiS wg "ekspertów" miało prowadzić do tragedii. I co, i nic. Gospodarka ma się najlepiej od wielu lat. Chyba jednak to gloryfikowane PO po prostu nie umiało rządzić. Klasyk Sienkiewicz miał rację.

Może zainteresować Cię też: