Nowy plan resortu Morawieckiego. Fiskus będzie mógł kupować puste faktury, by łatwiej złapać oszustów

| Aktualizacja:

Ministerstwo Finansów chce, by służby skarbowe mogły kupować puste faktury. Dzięki temu sprawdzą, kto korzysta z "dostawców kosztów" i oszukuje na podatkach

wróć do artykułu
  • ~Marcin88787
    (2017-09-11 09:09)
    Godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne. Nie będzieci bezcześcili kraju w którym mieszkacie. Jak powiada pismo.
  • ~prezes
    (2017-09-11 10:46)
    znakomity pomysl-sam fakt,ze oszust wie,ze panstwo moze go w ten sposob namierzyc,mocno ograniczy ten proceder.Ten Morawiecki,przez to,ze przyszedl ze swiata biznesu,zna rozne tricki,ktorymi posluguje sie biznes i swietnie uderza teraz w rozne oszustwa.A miliardy dodatkowej kasy plyna do panstwa na zlosc PO,ktora stale mowi,ze panstwo zbankrutuje,ze nie stac go na 500 plus,itd.Okazuje sie,ze mozna sfinansowac rozne programy spoleczne jak sie pilnuje kasy panstwa i sciga oszustow.
  • ~państwo to wiecznie nienasycony pieniędzmi potwór
    (2017-09-11 10:58)
    nie wiem, czy Polacy mają świadomość tego, że im więcej trafi do budżetu państwa to tym mniej pozostanie w ich kieszeniach ... w normalnym państwie chyba powinno być na odwrót, no chyba, że nasze państwo już nie jest normalne ... osobiście to ja wolałbym wydawać swoje pieniądze na to co ja potrzebuję zamiast tego, żeby urzędnik wydawał moje pieniądze na to co on potrzebuje ... to taka podstawowa różnica pomiędzy postawą wolnościową, a etatyzmem ...
  • ~ʞıuʇɐpod
    (2017-09-11 13:55)
    Każdy sposób na walkę z oszustami podatkowymi jest dobry. Jeżeli ma to przynieść wymierne korzyści dla budżetu - jestem jak najbardziej za.
  • ~lek
    (2017-09-11 08:30)
    Co to za portal? Pierwszy raz tu jestem i juz widze , że to kolejna tuba Jedynie słusznie myslących czyli PO! Masakra i żenada to łagodne okreslenia tych wypocin!
  • ~Kill
    (2017-09-12 06:27)
    Lapac, lapac " martwe dusze "!
  • ~Rozbawiony
    (2017-09-11 16:30)
    "Mam plan" Egon Olsen
  • ~wojtek
    (2017-09-12 21:06)
    W świetle jupiterów kumple pani premier zajumali 19 milionów na początek, ze spółek skarbu państwa (czyli od Suwerena), na bilbordy szczujące ludzi na sędziów. a pan Morawiecki zabawia się w policjanta i będzie łapał przestępców. Swoich przekrętasów nie widzi.
  • ~Widz
    (2017-09-12 10:34)
    Morawiecki jak kpt Kloss ze skarbówki i Janek z rozwojówki. Podwójny agent PIS.
  • ~eeeee
    (2017-09-14 01:40)
    Rozumiem, że przeznaczany 2 złote żeby odzyskać 1 złoty.
  • ~:DDD
    (2017-09-19 23:36)
    przychodzi pisowiec do sklepu: poprosze pusta fakture :DDD
  • ~WERT
    (2017-09-13 07:48)
    JA MAM LEPSZY POMYSL-niech kupuja pelne faktury- ile starczy kasy w budzecie- a potem te kupione towary do Afryki lub na Antarktyde. BEDZIE CUD GOSPODARCZY.
  • ~j23
    (2017-09-13 22:25)
    A twoją pustkę w głowie kot kupi? ;)
  • ~góralskalisty
    (2017-09-26 17:39)
    Kolejna odsłona powrotu komuny, polowanie na obywatela-przedsiębiorcę. W normalnych państwach, takie działanie jest tylko możliwe w stosunku do osoby podejrzanej a nie w celu wyłowienia podejrzanych. A Ci co temu przyklaskują, niech się zastanowią za co się weźmie autorytarna władza która potrzebuje mieć kogo ścigać i gnębić gdy już skończy z przedsiębiorcami.

Może zainteresować Cię też: