Nowy plan resortu Morawieckiego. Fiskus będzie mógł kupować puste faktury, by łatwiej złapać oszustów

| Aktualizacja:

Ministerstwo Finansów chce, by służby skarbowe mogły kupować puste faktury. Dzięki temu sprawdzą, kto korzysta z "dostawców kosztów" i oszukuje na podatkach

wróć do artykułu
  • ~góralskalisty
    (2017-09-26 17:39)
    Kolejna odsłona powrotu komuny, polowanie na obywatela-przedsiębiorcę. W normalnych państwach, takie działanie jest tylko możliwe w stosunku do osoby podejrzanej a nie w celu wyłowienia podejrzanych. A Ci co temu przyklaskują, niech się zastanowią za co się weźmie autorytarna władza która potrzebuje mieć kogo ścigać i gnębić gdy już skończy z przedsiębiorcami.
  • ~:DDD
    (2017-09-19 23:36)
    przychodzi pisowiec do sklepu: poprosze pusta fakture :DDD
  • ~eeeee
    (2017-09-14 01:40)
    Rozumiem, że przeznaczany 2 złote żeby odzyskać 1 złoty.
  • ~j23
    (2017-09-13 22:25)
    A twoją pustkę w głowie kot kupi? ;)
  • ~WERT
    (2017-09-13 07:48)
    JA MAM LEPSZY POMYSL-niech kupuja pelne faktury- ile starczy kasy w budzecie- a potem te kupione towary do Afryki lub na Antarktyde. BEDZIE CUD GOSPODARCZY.
  • ~wojtek
    (2017-09-12 21:06)
    W świetle jupiterów kumple pani premier zajumali 19 milionów na początek, ze spółek skarbu państwa (czyli od Suwerena), na bilbordy szczujące ludzi na sędziów. a pan Morawiecki zabawia się w policjanta i będzie łapał przestępców. Swoich przekrętasów nie widzi.
  • ~Widz
    (2017-09-12 10:34)
    Morawiecki jak kpt Kloss ze skarbówki i Janek z rozwojówki. Podwójny agent PIS.
  • ~Kill
    (2017-09-12 06:27)
    Lapac, lapac " martwe dusze "!
  • ~Rozbawiony
    (2017-09-11 16:30)
    "Mam plan" Egon Olsen
  • ~ʞıuʇɐpod
    (2017-09-11 13:55)
    Każdy sposób na walkę z oszustami podatkowymi jest dobry. Jeżeli ma to przynieść wymierne korzyści dla budżetu - jestem jak najbardziej za.
  • ~państwo to wiecznie nienasycony pieniędzmi potwór
    (2017-09-11 10:58)
    nie wiem, czy Polacy mają świadomość tego, że im więcej trafi do budżetu państwa to tym mniej pozostanie w ich kieszeniach ... w normalnym państwie chyba powinno być na odwrót, no chyba, że nasze państwo już nie jest normalne ... osobiście to ja wolałbym wydawać swoje pieniądze na to co ja potrzebuję zamiast tego, żeby urzędnik wydawał moje pieniądze na to co on potrzebuje ... to taka podstawowa różnica pomiędzy postawą wolnościową, a etatyzmem ...
  • ~prezes
    (2017-09-11 10:46)
    znakomity pomysl-sam fakt,ze oszust wie,ze panstwo moze go w ten sposob namierzyc,mocno ograniczy ten proceder.Ten Morawiecki,przez to,ze przyszedl ze swiata biznesu,zna rozne tricki,ktorymi posluguje sie biznes i swietnie uderza teraz w rozne oszustwa.A miliardy dodatkowej kasy plyna do panstwa na zlosc PO,ktora stale mowi,ze panstwo zbankrutuje,ze nie stac go na 500 plus,itd.Okazuje sie,ze mozna sfinansowac rozne programy spoleczne jak sie pilnuje kasy panstwa i sciga oszustow.
  • ~Marcin88787
    (2017-09-11 09:09)
    Godne to i sprawiedliwe, słuszne i zbawienne. Nie będzieci bezcześcili kraju w którym mieszkacie. Jak powiada pismo.
  • ~lek
    (2017-09-11 08:30)
    Co to za portal? Pierwszy raz tu jestem i juz widze , że to kolejna tuba Jedynie słusznie myslących czyli PO! Masakra i żenada to łagodne okreslenia tych wypocin!

Może zainteresować Cię też: