400 posłów poparło uchylenie sankcji za niepłacenie podatków. Wśród nich była Beata Szydło

| Aktualizacja:

Już w 2006 r. rząd PiS–LPR–Samoobrona proponował przepisy, które później przyczyniły się do rozszczelnienia systemu finansowego. Ostatecznie zmiany przyjęto za rządów PO, ale głosami wszystkich partii w Sejmie

wróć do artykułu
  • ~Wilga
    (2017-08-29 09:31)
    Mieszko I a potem Bolesław Chrobry też byli za uchyleniem sankcji za niepłacenie podatków.
  • ~Hultaj
    (2017-08-29 07:02)
    Jesli chocri o kase ( dla siebie) , to nagle wszyscy sa zgodni, nie ma klotni w sejmie. Ciekawe!
  • ~Ob RP
    (2017-08-29 08:09)
    Pani Beata nigdy nie rozumie problemu a szczegolnie ekonomicznego.Pamietam jak PiS wystawiloja jako eksperta do dyskusji z prof.Balcerowiczem.Szydlo wyszlo z worka nie rozruzniala kosztów i kapitału.Teraz zapewne bedzie za komisja sejmową ,doniesie sama na siebie.
  • ~janusz
    (2017-08-29 09:05)
    Tak zwani dziennikarze a co jadła Szydło 11lat temu .
  • ~qqq
    (2017-08-29 07:28)
    Brawo za dociekliwość.
  • ~helena
    (2017-08-29 10:29)
    Jeżeli takie przekręty nie wzbudziły żadnej reakcji rządu ,to po co nam rząd? Co robił Tusk i jego ekipa???? przepisy mogą być niekorzystne, ale po to mamy włdzę żeby reagowała ,za to jej płacimy ,a z tego co widać to władza jakoś cichutko siedziała,czyżby jej to odpowiadało?????
  • ~ooo
    (2017-08-29 08:32)
    no więc posłowie pis wówczas również przyczynili się do rozszczelnienia poboru watu,głosując za uchyleniem kar,głosowala również za tym obecna szydłowa,powinna teraz zeznawać w komisji dlaczego głosowala za.
  • ~JMK
    (2017-08-29 09:37)
    A jakie buty miał wtedy przewodniczący Platformy ?
  • ~as
    (2017-08-29 09:27)
    łamaną polszcyzną, der dziennik donosi, łamaną prawdę.. ...jak to zwykle czynią Niemcy... ..naziści? ...
  • ~bidulka
    (2017-08-29 07:57)
    niestety PO tylko do jednego sie nadawało
  • ~Grzechu_comeback
    (2017-08-29 08:57)
    DER DZIENNIK na POsterunku!!!! Rozszczelnienie rozszczelnieniem, ALE władza i służby do Peło należały. Celnicy apelowali. LUKA rosła i KAŻDY to widział. Szczurek coś tam zaczął robić, ALE ILA LAT trzeba było czekać!!!!! ILE lewych cystern i innych towarów przewaliło się przez Polskę..... to też "wina Szydło"???? MANIPULUJECIE towarzysze!
  • ~Mika
    (2017-08-29 09:41)
    Przyganiało Szydło, garnkowi ...
  • ~Olka
    (2017-08-29 10:47)
    Co ? To Szydlo tez robi m a c h l o j k i ? Ta pobozna, prawie swieta Beata. No, nieladnie, nieladnie!
  • ~cyc
    (2017-08-29 10:43)
    Jeżeli żona mnie nakryje z kochanką to będzie konsternacja, Jeżeli ja bym ją przyłapał powiedziałbym że to zwykłe ku...stwo.
  • ~Polo
    (2017-08-29 14:59)
    Klerykalny System ,pomodla sie i bedzie zapomniane 😉😈
  • ~Jabis
    (2017-08-29 16:31)
    PIS ... PIS ... PIS amnezja czy Himalaje hipokryzji? Komisja śledcza ... na gwałt! Hehehe. Ale się wrąbali! Głupota szczytuje.
  • ~pozyskuja dotuja/a jesc trzeba/ a glosowac konieszna
    (2017-08-29 10:15)
    Gdyby myslec metoda 1 : 1, czyli kazdy obywatel danego kraju kupujacy w zagranicznych marketach dostale potem rekompensate / roznice wydana do faktycznej sily nabywczej lokalnego towaru i jego jakosci/, czyli otrzymuje zwrot w postaci tzn dotacji, to po podzieleniu tej sumy na ilosc mieszkancow okazaloby sie to przeciwnie wprost proporcjonalne do ilosci mieszkancow tzn. kraju dotowanego,
  • ~wol
    (2017-08-29 21:35)
    ...szczekać der pismaki polskojęzyczne , szczekać ....
  • ~wert
    (2017-08-29 13:00)
    Tak,tak.Wszyscy winni tylko nie ci co wówczas rządzili tj.PO-PSL.Niech Dziennik jeszcze napisze jaka wówczas była pogoda bo to też miało kolosalny wpływ na podatki.
  • ~wiesci dziwnej tresci/5 pln na mieszkanca /taki mamy klimat
    (2017-08-29 11:09)
    Bociany spod Gierlozy odlecialy. Kolo Gizycka smiertelny wypadek, droga Gizycko-Ryn calkowicie zablokowana. Objazd przez Sterlawki wielkie. Ciekawe co zobacza Bociany jak zaleca na zime. U nas o budzet obywatelski idzie gra/ 5 pln na mieszkanca na 2017 program.Jaja sobie robia. W niedziele bedzie otwarte sporo sklepuf, rynki beda full power-Szkola Start.wazne zeby byly fajne napisy na products.Malo kto robi sloiki na zime, bo to niekultovo, bo sie smiano juz nieraz jak chcialo sie jesc zdrowo.Zreszta juz wciskali ze jajka , miod i maslo sa zabojcze, a sami ********** ile wlazlo,poza ekranem.

Może zainteresować Cię też: