400 posłów poparło uchylenie sankcji za niepłacenie podatków. Wśród nich była Beata Szydło

| Aktualizacja:

Już w 2006 r. rząd PiS–LPR–Samoobrona proponował przepisy, które później przyczyniły się do rozszczelnienia systemu finansowego. Ostatecznie zmiany przyjęto za rządów PO, ale głosami wszystkich partii w Sejmie

wróć do artykułu
  • ~DZIADEK-STAZ49LAT-WIEK64-WARUNKI SZKODLIWE15 LAT
    (2017-09-18 09:25)
    WPISALEM KOMENTARZ I PRAWDE I PRZEPAD BEZ WIESCI TAK TRAKTUJECIE DZIADKOW I ICH PRAWDE KOGO CHCECIE BRONIC JA WALCZE ZLUDZMNI O PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC W POLSCE I SOLIDARNOSC A WY TO UTRUDNIACIE.
  • ~zenek zbenek
    (2017-09-04 12:26)
    Madry napisal po to, zeby madrzejsci powtarzali. Tylko kto wie o co naprawde chodzilo? Teraz chodzi o to, ze za zlikwidowaniem kar za niepolacenie VAT-u zaglosowala Szydlo i poslowie PO musieli sie zgodzic, bo sa glupsi od Szydlo. Myslem, ze sa madrzejsi, bo tu tak pisza, ze Szydlo jest glupia. Czy ktos cos z tego rozumie?
  • ~zz
    (2017-09-02 17:09)
    Ciekawe czy będzie kara dla Kulczyków ,bo Unia wykryła przekręt na ponad800milionów złotych..Może przydałoby się autostradę upaństwowić za długi.Odsiadke podarować ,bo główny przestępca podatkowy już nie żyje.Może ta drożyzna na tej autostradzie zmaleje za bilety.
  • ~KLAMIECIE CZERWONI RANO W DZIEN I WIECZOREM
    (2017-08-30 11:24)
    CYTAT BELKOTU BARTKA:-"Okazuje się, że projekt ustawy, który zakładał taki ruch, powstał już w rządzie PiS-LPR-Samoobrona. Posłom został oficjalnie przedstawiony w 2006 r., ale ostatecznie nie udało się go uchwalić przez przyspieszone wybory. " ..... .....BARTEK, politruku !!! ....skoro JAK TWIERDZISZ, projekt powstal w???? ...(moze 2005-tym??)bo w 2006 roku zostal przedstawiony w sejmie....to jak to bylo mozliwe, ze do PAZDZIERNIKA 2007 NIE ZOSTALA ONA WCIELONA W ZYCIE?????????? .... w ktorym miesiacu roku 2006 projekt zostal zlozony do sejmu???????? ...dlaczego rzadzaca wiekszosc, majaca miec JAK SAM TWIERDZISZ poparcie projektu nie tylko w swoich szeregach, ale tez i opozycji, PRZEZ ROK NIE POTRAFILA PRZEFORSOWAC TEGO PROJEKTU??????? ....palantow to wy sobie robcie w szeregach totalnie skretynialych KOD-owcow, ale nie normalnych polakow!!!!
  • ~OSTRZEGAM PRZED SAMODEGRADACJA
    (2017-08-30 11:08)
    BARTEK, ale ty pier***isz glupoty!!! niedlugo uwierzysz w to co piszesz i staniesz sie takim tepym politrukiem palikotem, bolkiem, czy budka(z piwem?)!!! ...ty naprawde w to co piszesz niedlugo uwierzysz!!!
  • ~pant
    (2017-08-30 06:38)
    Kto wtedy miał większość w sejmie?
  • ~kosmos
    (2017-08-29 22:53)
    Tego typu obes rancami to mozecie obdarzac daunow w przedszkolu, za caloksztalt odpowiadzialniosc polityczna ponosi PO i to ich nalezy bezwzglednie rozliczyc z 8 lat rabunkowej gospodarki
  • ~wol
    (2017-08-29 21:35)
    ...szczekać der pismaki polskojęzyczne , szczekać ....
  • ~Jabis
    (2017-08-29 16:31)
    PIS ... PIS ... PIS amnezja czy Himalaje hipokryzji? Komisja śledcza ... na gwałt! Hehehe. Ale się wrąbali! Głupota szczytuje.
  • ~Polo
    (2017-08-29 14:59)
    Klerykalny System ,pomodla sie i bedzie zapomniane 😉😈
  • ~wert
    (2017-08-29 13:00)
    Tak,tak.Wszyscy winni tylko nie ci co wówczas rządzili tj.PO-PSL.Niech Dziennik jeszcze napisze jaka wówczas była pogoda bo to też miało kolosalny wpływ na podatki.
  • ~pawelxp
    (2017-08-29 12:53)
    Naprawde dokonaliscie wiekowego odkrycia. Kazdy rzad w czyms sie mylil i skutki pomylek, albo zlego rozpoznania problemu siegaja czasow dzisiejszych. Rzecz w tym, ze sluzby panstwowe a w tym przypadku skarbowe maja czuwac nad placeniem podatkow i walczyc z przestepczoscia podatkowa. Czy tak bylo? Tu oczekuje saznistego artykulu w Waszej gazecie. Odpowiedzcie na pytanie co Lord Wincent zrobil, aby wplynac na spadajace wplywy z VAT-u? Wierzycie w to, ze sluzby nie raportowaly o budujacych sie grupach przestepczych wyludzajacych podatek vat? Teza, jakoby Beata Szydlo, glosujac wtedy za zdjeciem sankcji w teju skali, byla winna nie scigania przestepstw podatkowych na wielka sklale jest tak glupia, ze wstyd o tym pisac. Czego sie nie robi zeby opluc jak jest zapotrzebowanie.
  • ~kar
    (2017-08-29 12:25)
    Rudo-czerwona mafia oderwana od koryta śmierdzi strachem przez rozliczeniem i krzyczy wyprzedzająco :"łapać złodzieja". Żałosne.
  • ~wiesci dziwnej tresci/5 pln na mieszkanca /taki mamy klimat
    (2017-08-29 11:09)
    Bociany spod Gierlozy odlecialy. Kolo Gizycka smiertelny wypadek, droga Gizycko-Ryn calkowicie zablokowana. Objazd przez Sterlawki wielkie. Ciekawe co zobacza Bociany jak zaleca na zime. U nas o budzet obywatelski idzie gra/ 5 pln na mieszkanca na 2017 program.Jaja sobie robia. W niedziele bedzie otwarte sporo sklepuf, rynki beda full power-Szkola Start.wazne zeby byly fajne napisy na products.Malo kto robi sloiki na zime, bo to niekultovo, bo sie smiano juz nieraz jak chcialo sie jesc zdrowo.Zreszta juz wciskali ze jajka , miod i maslo sa zabojcze, a sami ********** ile wlazlo,poza ekranem.
  • ~ PETARDA MINUS
    (2017-08-29 10:48)
    PE TA RDA ! SOLIDARNA BANDA BOLKÓW, PRZEBIERAŃCÓW I AGENTÓW BĘDZIE ZAWSZE SOLIDARNĄ BANDĄ . 10 OSÓB NA 9 MÓWI - JEST SUPER ! BRAWO YOU, SUWEREN, ZA ZRZECZENIE SIĘ NALEŻNEGO MAJĄTKU I UMOŻLIWIENIE GRABIEŻY I ROZDAWNICTWA KRAJU GANGSTEROM.
  • ~Olka
    (2017-08-29 10:47)
    Co ? To Szydlo tez robi m a c h l o j k i ? Ta pobozna, prawie swieta Beata. No, nieladnie, nieladnie!
  • ~cyc
    (2017-08-29 10:43)
    Jeżeli żona mnie nakryje z kochanką to będzie konsternacja, Jeżeli ja bym ją przyłapał powiedziałbym że to zwykłe ku...stwo.
  • ~helena
    (2017-08-29 10:29)
    Jeżeli takie przekręty nie wzbudziły żadnej reakcji rządu ,to po co nam rząd? Co robił Tusk i jego ekipa???? przepisy mogą być niekorzystne, ale po to mamy włdzę żeby reagowała ,za to jej płacimy ,a z tego co widać to władza jakoś cichutko siedziała,czyżby jej to odpowiadało?????
  • ~pozyskuja dotuja/a jesc trzeba/ a glosowac konieszna
    (2017-08-29 10:15)
    Gdyby myslec metoda 1 : 1, czyli kazdy obywatel danego kraju kupujacy w zagranicznych marketach dostale potem rekompensate / roznice wydana do faktycznej sily nabywczej lokalnego towaru i jego jakosci/, czyli otrzymuje zwrot w postaci tzn dotacji, to po podzieleniu tej sumy na ilosc mieszkancow okazaloby sie to przeciwnie wprost proporcjonalne do ilosci mieszkancow tzn. kraju dotowanego,
  • ~Mika