Koniec tajemnicy bankowej. Przed fiskusem nie da się już uciec

| Aktualizacja:

Polski podatnik nie ukryje majątku za granicą, a zagraniczny - w Polsce. Urzędnicy ze 101 państw wymienią się informacjami o stanie kont obcych rezydentów.

wróć do artykułu
  • ~fide et lege.
    (2017-02-28 06:59)
    99 procent nie ma nic do ukrycia..
  • ~Shaka
    (2017-02-28 07:42)
    ... pozostało jeszcze około setki które do tej umowy nie dołączyły ... ;)
  • ~ale jaja ale jaja
    (2017-02-28 07:05)
    Och, ach, co ten PIS wyprawia, nawet do PO chw zajrzeć chce nam.
  • ~Krysytof
    (2017-03-01 12:20)
    To już nie dobra zmiana, a czysty komunizm, następnym krokiem będą obozy koncentracyjne dla nieposłusznych.
  • ~jou
    (2017-03-01 23:13)
    jak zlikwidują nam pieniądze to pojawi się drugi obieg - będziemy płacić w dolarach , rublach, juanach, życie nie znosi próżni , już było przeliczanie na dolary a w niektórych krajach ciągle jest, pan Morawiecki nie ma tu nic do powiedzenia ze swoimi andronami
  • ~autor nieznany
    (2017-02-28 09:26)
    coraz wiecej w ue mowi sie o likwidacji normalnych pieniedzy na rzecz kart kredytowych i chipow - dalo by to urzednikom z ue 100% kontrole, nie tylko nad wydatkami i zarobkami ale nad kazdym ruchem obywateli europy - horror wizja ( w szwecji juz czesc walnietych, dalo sobie wszczepic chipy i normlne pieniadze traca tam na popularnosci)
  • ~⤵
    (2017-02-28 08:17)
    No to się zgłoszeń do fiskusa po milion...... za 10 lat pracy dla komuny .
  • ~.
    (2017-02-28 08:35)
    Obudził się stary alfons w dniu kiedy jego prostytutki się postarzały i postanowił poszukać sobie młodych.
  • ~J. Złośliwy
    (2017-03-04 21:24)
    Jest PiS będzie Bieda!
  • ~Hej ho, wiśta wio
    (2017-02-28 08:40)
    Pażyjom - uwidim . " I tu żaden mada f...nie podskoczy do Polaka "
  • ~Paragony a kasy fiskalne.
    (2017-03-04 07:29)
    Niestety są małe sklepy które na co dzień unikają kasy fiskalnej, a jak się upomni o rachunek to bardzo niechętnie to robią.
  • ~menel
    (2017-03-28 07:13)
    Oddać narodowi to co w PRL łożył na wspólny majątek a po bandyckiej transformacji solidarnych szeryfów uwłaszczyły się na nim styropianowe i zachodnie gangi. Teraz wykupują całą Polskę a naród ma ch... d... i kamieni kupę oraz podatki od każdego ruchu pieniądza. Czyli podatek od podatku, podatku od podatku, podatku ... zarobionego pieniądza.
  • ~Janek S.
    (2017-03-05 17:29)
    To znaczy, że ten co ma 1000EUR w banku SZWAJCARSKIM będzie ścigany, ale Światowi BANKSTERZY mający 80% całej kasy świata, będą nietykalni. Taka socjalistyczna sprawiedliwość!!! Pamiętam to cały czas. To mnie przekonuje, że lewactwo i globaliści to mafia i kiedyś ludzie im się dobiorą do tyłka, a może za czasów TRAMPA??
  • ~father
    (2017-03-06 18:12)
    to kara że nie płacicie na OJCA DYREKTORA i na innych
  • ~jaco
    (2017-03-16 00:35)
    Ale jest furtka o ktorej nic nie mowia nowe przepisy.Otoz nowe prawo nic nie mowi o jawnosci skrytek bankowych.Wiec bez problemu moge sobie tam trzymac co chce,nawet gotowke.
  • ~Oskar
    (2017-04-09 21:14)
    Ile bym dał za to żeby ten rudy kłamca wrócił do kraju i odzyskał władzę w Państwie, przynajmniej było wiadomo że jak coś mówi to będzie zupełnie odwrotnie, a u Kaczora to banda psychopatów z których każdy ma swoje poronione pomysły i swobodnie je realizuje gorzej jak w cyrku monty pythona.

Może zainteresować Cię też: