Rząd szykuje zmianę podatkową, "odważną i nowoczesną". I kolejny program z plusem w nazwie...

| Aktualizacja:

Rząd pracuje nad kompleksową zmianą podatkową - "odważną i nowoczesną" - powiedziała premier Beata Szydło. Jeżeli uda się przygotować ten nowy projekt podatkowy, być może nie będzie konieczności wprowadzania ustawy dot. obniżenia kwoty wolnej od podatku - dodała.

wróć do artykułu
  • ~Waldek
    (2016-05-05 19:46)
    Reżimowy rząd pisowski dalej będzie wprowadzał rasizm społeczny dzieląc społeczeństwo na lepszych i gorszych.
  • ~pisiurek
    (2016-05-02 17:12)
    Z tego plusika wyjdzie krzyżyk i niech on im będzie na drogę.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2016-05-02 12:14)
    Ilu wyborcow PiS-u posiada komputer i internet ilu z nich zna jezyk obcy ?.Ich zrodlem wiadomosci jest radio ma ryja ,TV - trwam w glupocie i kazalnica !.
  • ~dziecko we mgle
    (2016-05-02 07:23)
    "Projekt zostal skierowany do dalszych prac!"Ten klasyczny wykret robi kariere i doczeka sie noblitacji w swiecie polityki.A kto to tak "dalej pracuje?"A moze ma to w nosie i gra na zwloke?Spiesz sie powoli,droga kolejna komisjo!Rozliczy Was tylko Stworca.
  • ~mka
    (2016-04-30 13:08)
    W nowym programie "+" każdy Polak dostanie po jednej ****** a jak komu będzie za mało, to dostanie jeszcze "po ryju".
  • ~+= minus
    (2016-04-30 09:24)
    Rosija +Polsza!
  • ~Kac
    (2016-04-30 05:49)
    Kolejni styropianowi czarodzieje. Od 26 lat na zmianę postkomuna lub pseudo prawica okrada nas, i tak jak za Gierka mówi, że to dla naszego dobra. Ciekawe czy kolejny raz powstanie nowe OFE?
  • ~~el-a
    (2016-04-29 23:28)
    POwsko-KODziarskie kretyństwo dorwało się do głosu.Istny festiwal niedorozwojów.Za co was Pan Bóg skarał tak ciężką,nieodwracalną głupotą?
  • ~zatroskana
    (2016-04-29 23:00)
    Jak się rozdalo juz kasę na nie wszystkie dzieci to teraz trzeba być ostrożnym powodzenia naszemu zadowi,ciekawe kiedy puści nas z torbami?t Tyle tych dobrych zmian że głowa boli
  • ~hetman
    (2016-04-29 22:40)
    A gdzie są pieniądze na obietnice wyborcze PISu.Przecież były.
  • ~czytelnik
    (2016-04-29 21:21)
    Oszustka.
  • ~jandzia
    (2016-04-29 19:34)
    Już mam pełne gacie ? Jak słyszę ,że PiSpulstwo opracowało to największa obstrukcja przechodzi w odwodnienie organizmu.
  • ~Selor
    (2016-04-29 17:12)
    No tak, pisdzielstwo teraz zabiera się za podwyższanie podatków.
  • ~Wolus
    (2016-04-29 15:40)
    Szydłowa! Przygotuj lepiej wyroki do publikacji a nie pierd*lisz 3 po 3, byleby pisowskie ciemne masy nie aczęły myśleć
  • ~gotowe_ustawy_pisu
    (2016-04-29 15:13)
    Pis zarzekal sie, ze kwota wolna od podatku to priorytet ! W dodatku Trybunal Konstytucyjny sie rowniez jasno na ten temat wypowiedzial. A co mamy ? Mataczenie, krzywoprzysiestwo oraz rozwalanie panstwa.
  • ~lech
    (2016-04-29 14:04)
    Moge zabawic sie w jasnowidza i przepowiedziec CO NA TO POWIE PO I NOWOCZESNA..A I PSL SIE DO NICH PRZYLACZY........
  • ~Czy....
    (2016-04-29 11:05)
    Czy podatek dochodowy bedzie relatywnie niski a VAT wzrosnie z 23% do 30%? Czy podatek dochodowy wysoki i VAT rowniez wysoki? Czy VAT na podstawowe produkty i uslugi bedzie wysoki a relatywnie niski na dobra luksusowe? Czy podatek dochodowy bedzie progresywny o jednym progu , czy o wielu progach, a moze bedzie liniowy niski, a moze liniowy wysoki? --- Rozwiazan jest cala masa.
  • ~gru
    (2016-04-29 10:46)
    Pani jeszcze brakuje jednego projektu dla wszystkich Polaków "w mordę plus"
  • ~Na czym...
    (2016-04-29 10:40)
    Na czym ta zmiana podatkowa bedzie polegac? Jakies ogolne podstwawoe zasady juz powinno sie podac, bo kazdy obywatel jest zainteresowany ta reforma.---- Czy to bedzie podatek liniowy z regresywna lub stala kwota wolna od podatku? ---- Czy to bedzie wieloprogowy progresywny podatek w zaleznosci od dochodu i jednakowa kwota wolna od podatku? ---- A moze to bedzie podatek naliczany od od dochodu gospodarstwa domowego i zalezny dodatkowo od liczebnosci rodziny z zachowaniem 5-progowej progresji podatkowej w obszarze od 0% do 45% /50%/ na wzor francuski? - Czy moze jeszcze jakis inny system?
  • ~helena
    (2016-04-29 10:31)
    Przez 8 lat PO i PSL nie podnosił kwoty wolnej, dopiero przed wyborami trybunał ogłosił ,że jest to niezgodne z konstytucją ..a co robił ten demokratyczny trybunał przez 8 lat????? gdzie był KOD ????

Może zainteresować Cię też: