Ostra sejmowa debata o obniżeniu podatków. Poseł PiS do polityk Nowoczesnej: Co panie jecie na śniadanie - dwie żmije i zakąszacie skorpionem?

| Aktualizacja:

Nowoczesna zgłosiła projekt ustawy obniżającej podatki. Podczas debaty doszło do paru mocnych starć. Posłowie PiS zarzucali opozycji, że narusza pamięć ofiar katastrofy smoleńskiej, jak też mówili o "jedzeniu żmij". Projektów rządząca większość jednak w pierwszym czytaniu nie odrzuciła, tylko skierowała je do komisji.

wróć do artykułu
  • ~Kris
    (2016-03-18 15:51)
    Słuszana obserwacja. Już dawo zauważyłem, że wiele z tych młodych posłanek Nowoczesnej są wyjątkowo żmijowate... Teraz, mam potwierdzenie, że tak jest...
  • ~ghj678
    (2016-03-18 15:56)
    A gdzie jest gad #1 czyli swetru-cwylu?
  • ~Ha
    (2016-03-18 15:27)
    Składowa targowicy 21 wieku.
  • ~vera
    (2016-03-18 19:53)
    Nareszcie ktoś wygarnął tym szczekaczkom oglądam Rymanowskiego w kawie na ławę jeżeli są u niego posłanki z nowej to do głosu trudno sie przebic komukolwiek są tak zajadłe i agresywne że aż się odechciewa oglądać ten program choć ogladam go od kilkunastu lat to jestem gotowa z niego zrezygnować
  • ~ja ja
    (2016-03-18 19:13)
    Jedzą suszi i ośmiorniczki popijając latte, bo są "nowoczesne". Jad produkują same i strzykają nim z otworów oralnych.
  • ~zawiedziona
    (2016-03-18 16:30)
    zawiodłam się na Nowoczesnej. Zamiast powielać pomysły PiS powinniście pomyśleć o małych firmach, a nie o spółkach kapitałowych, bo to te płacą podatek CIT. To stawka podatku liniowego dla małych przedsiębiorców powinna być obniżona do 15%. to jednoosobowe firmy, których właściciele rozwijają własną działalność potrzebują wsparcia na starcie.
  • ~rt
    (2016-03-18 17:38)
    A gdzie mój komentarz demokratyczny Dzienniku, Der Zeitung po niemiecku demokracja
  • ~jerzy
    (2016-03-18 17:52)
    p-osel Pawlowicz jest elokwentna,ona polknela padalca,bo na wszystko sie rzuca
  • ~Monachijski
    (2016-03-18 19:02)
    Poseł Szewczak powinien według starszeństwa najpierw spytać posłankę Pawłowicz co jadła na śniadanie, a dopiero później zwracać się do mniej ważnych.
  • ~wjw
    (2016-03-18 16:35)
    Przyganiał kocioł garnkowi...
  • ~Pola
    (2016-03-18 21:25)
    Panie od Petru tp panienki z bogatych rodzin,szczekają jakby wszystkie rozumy zjadły.Co one wiedzą o życiu w biedzie.Za to majà parcie na szkło,i robią za gwiazdy.A Petru to pierwszy model Rzeczpospolitej i...nieuk.Szeciu króli,chi chi
  • ~Stiff
    (2016-03-18 21:29)
    Rzeczywiście młode ładne kobiety ale żmijowate dobrego słowa nie wypowiedzą
  • ~pg
    (2016-03-18 19:58)
    Te nowoczerskie gwiazdy to większe dno niż onegdaj Hojarska i spółka!
  • ~Janek@
    (2016-03-18 21:32)
    Propaganda NOWOCZESNEJ. Obniżenie podatku absolutnie nie podniesie płacy pracownikom. Płace pracowników to koszty. Czym większe podatki dla pracodawcy tym lżej dać większa pensję pracownikowi. W latach 90 tych zatrudniałem pracowników i próg podatkowy mój był przy dochodzie ponad 80 tys zł podatek 40 % to 3600 zł musiałem zapłacić podatku. Zatrudnienia pracownika za 2500 zł to uciekanie przed zapłata do urzędu skarbowego 1000 zł (40% tej kwoty nie zapłaci do urzedu skarbowego. Wniosek dla przedsiębiorców wysokie podatki a dla pracowników niskie podatki. Jakie to proste to podatki wysokie zmuszają do inwestycji.... gdyż każda inwestycja jest odpisywana tzw koszty i od tej inwestycji nie zapłaci podatku.
  • ~jac
    (2016-03-18 22:33)
    A cóż to za twór językowy "do polityk" a może tak "do polityczek"? Chociaż jeżeli mówimy o nowoczesnej to rzeczywiście nie do polityczek a agitatorek może albo działaczek, albo .....
  • ~zbigniew
    (2016-03-19 12:08)
    Gasiuk-Pihowicz to pierwsza zmija polityczna w Nowoczesnej. Nic nie potrafi innego tylko ziac jadem, żadnej merytoryki, non stop to samo, jad !
  • ~Jarosław z Warszawy
    (2016-03-18 20:46)
    Jak PIS wygra, manna bedzie spadac z nieba i wszystko bedzie za darmo i dadza kazdemu za darmo mieszkanie ....i walizke pieniedzy.. a tak naprawde puszke kociego zarcia !
  • ~lekarz
    (2016-03-19 07:27)
    Ten jad posłów Nowoczesnej to słodki lukier w porównaniu z jadem prawdziwych katolików z :PIS-u.Od jadu pisowców dostaje się natychmiast gangreny,czy tężca.
  • ~apropo
    (2016-03-18 23:58)
    nowocześni, jak wygracie wybory i utworzycie rząd to bedziecie mogli sobie dowolnie ustalać podatki a narazie to mordy i ryjki w kubeł i cicho,sza. Tyle że aby was wybrać naród musialby w swej wiekszości totalnie zbzikować.
  • ~Gosc
    (2016-03-18 20:49)
    Kurski nie nadaje się kapletnie na to stanowisko. Jak były przy głosie z opozycji ludzie,tak są dalej,PISowi zostaje kilkanaście sekund ,ciągle przerywane Przestaje to oglądać,to zwykły jarmark.

Może zainteresować Cię też: