Fiskus uderza w rodziny. Nowy pomysł na podatek

| Aktualizacja:

Rodzinom wielodzietnym grozi podatek za korzystanie z kart uprawniających do zniżek. – To ich dodatkowy przychodów – jak twierdzi skarbówka.

wróć do artykułu
  • ~płatnik
    (2013-02-13 08:57)
    a w blacharsko-lakiernicze zakłady kręcące lody w Kielcach Nie Uderzą .
    Łowcy Blach nadal działają.
  • ~RealLive
    (2013-02-13 09:03)
    hahaha rząd same udogodnienia dla betonowego elektoratu wprowadza :D - by żyło się lepiej - pamiętajcie! ich niekompetencje i rozkradanie polski ktoś musi sponsorować!
  • ~LeSnIaCzUn
    (2013-02-13 09:03)
    a ja proponuje opodatkować tę całą platforme za głupotę. Donaldzie Tusk czy pizgnoł Pana kiedyś ktoś w ten poniemiecki bunkier który potocznie nazywa Pan swoją głową !!! tym pomysłem przebiliście wszystkie debilne pomysły jakie były do tej pory.!!!
  • ~paul
    (2013-02-13 09:04)
    Temu pejsatemu, łysemu gargamelowi to już całkowicie bije na głowę. Tego szczebla funkcjonariuszy partyjnych właśnie ... powinno się wysyłać na badania psychiatryczne przed objęciem stanowiska.
  • ~jude RAUS!
    (2013-02-13 09:11)
    jude RAUS!
  • ~ggrtu
    (2013-02-13 09:12)
    Nastepny idiotyczny pomysl rzadzacych debili !
  • ~senior
    (2013-02-13 09:13)
    urzednicza banda jednak raz na 100 lat potrzebne sa rewolucje
  • ~LeSnIaCzUn
    (2013-02-13 09:15)
    Panie Tusk pizgnął kiedys pana ktoś w ten poniemiecki bunkier który potocznie nazywa Pan swoją głową ? !!! Większej głupoty nikt już chyba nie wymyśli !!!
  • ~pingwin
    (2013-02-13 09:15)
    A pozniej rodziny uderza w PELO.
  • ~szczecinek
    (2013-02-13 09:21)
    w Szczecinku też jest KARTA SENIORA - wymysł PO na wszystkie podwyżki.
    teraz nich ci wszyscy emeryci którzy głosowali na PO zapłacą podatek od głupoty.
    DALEJ WIERZCIE PO-ZŁODZIEJOM!!!
  • ~krzysztof
    (2013-02-13 09:29)
    W SAMORZĄDACH NIE WIEDZĄ ŻE TRZEBA PRZESTRZEGAĆ PRAWA. WIEMY JAKIE SĄ SAMORZĄDY NIE KTÓRE ICH DZIAŁANIA WOŁAJĄ O POMSTĘ DO NIEBA. TO JEST POMOC DLA BIEDNYCH, BILET DO TEATRU, ZAMIAST KUPIĆ KSIĄŻKI, UBRANIA, ZORGANIZOWAĆ WYJAZD NA FERIE, TO WYSYŁAJĄ LUDZI NA BASEN, BO ZNAJOMY MA BUDKĘ Z JEDZENIEM I NIE MA KOMU SPRZEDAWAĆ, TO TRZEBA PODESŁAĆ BIEDNYCH
  • ~Wk.ony podatnik
    (2013-02-13 09:33)
    I to jest dowód na to, że urzędników jest ZA DUŻO i wymyślają niestworzone rzeczy.
    Ja proponuję podatek od "wielodzietnych" urzędów.
  • ~janomall
    (2013-02-13 09:38)
    Temu, który wpadł na tak idiotyczny pomysł pewnie naczelnik przyzna premię za aktywność. Takim ludziom my podatnicy fundujemy pensje.
  • ~po
    (2013-02-13 09:40)
    cóż.. tak jest jak szefem skarbówki jest "kochający polskę" ...syjonista
  • ~Maniek
    (2013-02-13 09:42)
    Ludzie zrozumcie, Polska to nie jest kraj dla wolnych ludzi ale dla urzędników i polityków. Ich apetyty są coraz większe. Pałace już pobudowali, premie pobrali ale to dla nich mało. Aby uzasadnić swoją ,,ciężką pracę" wciąż wymyślają nowe przepisy, pseudo programy a wystarczyłoby po prostu zostawić trochę więcej pieniędzy w kieszeniach obywateli. Ale nie, rząd musi dbać o obywatela zapewniając mu ,,ochronę" z mentalnością haraczu mafiosa. Jednak możemy mieć tylko taki rząd, jaki sobie wybraliśmy. PO - złodzieje i kłamcy, PSL - karierowicze za nie swoje pieniądze, PiS - oni już odlecieli i żyją w innej rzeczywistości, Palikot - jest za i przeciw jednocześnie. Tak dzieje się w całej EU. Wiele frakcji i wysokich stanowisk w Parlamencie Europejskim jest objęte przez marksistów i komunistów. Za kilka kilkanaście lat przyjdą Chiny i powiedzą : ,,macie robić tak i tak, bez dyskusji" i skończy się eldorado i prestiż EU.
  • ~orzeszeq
    (2013-02-13 09:43)
    Co się czepiacie? Trzeba skądś wyciągnąć pieniądze na organizacje ślubów dla gejów. To kolejna ekipa,dla której rodziny wielodzietne lub w ogóle dzietne są zródłem dochodu z podatków.

    Przymusowe badania psychiatryczne i pełen profil psychologiczny przed objęciem urzędów i stołków rozwiążą nasze problemy.
  • ~okap
    (2013-02-13 09:46)
    świetna okrasa Rostowskiego dla ROKU RODZINY Tuska.
  • ~android
    (2013-02-13 09:54)
    Vincent na pohybel
  • ~gosc