• ~trzeźwomyślący
    2015-04-28 09:05
    Nowak i spółka POpaprańców kupili Pendolino wbrew zdrowemu rozsądkowi? Czy też za dobrze wypchany portfel? Pytań nasuwa się wiele, podobnie jak z przetargiem na śmigłowce. Czy POpaprańcy naprawdę nie wiedzą co to jest interes społeczny? A może tylko widzą interes własny?
  • ~alf
    2015-04-28 09:16
    ten sqn który zorganizował zakup Pendolino powinien wisieć , a już na pewno co najmniej dożywotnio w pace siedzieć za sabotaż gospodarczy !!!
  • ~jas
    2015-04-28 09:23
    Aż dziw, że unia nie zniszczyła tych firm w zarodku. Przecież my jesteśmy terenem wypychania zachodnich szrotów. Nie mamy prawa robić czegokolwiek samodzielnie.
  • ~xxx
    2015-05-03 21:19
    Czy POtrafią to samo co Nowakowe Pendolino??Jeżeli tak to zakup ********** na sto tysięcy mil pachnie korupcją!!Ale POlska to dziki kraj, gdzie do pierdla idą Ci, którzy walczą z korupcją!!
  • ~gai
    2015-05-21 11:52
    Super pociągi! po co nam to pendolibo?
  • ~baj
    2015-04-29 06:23
    a Polska kupuje gawno na zachodzie ciekawi mnie jakie łapówki poszły że PKP kupiło pociąg na zachodzie a nie produkt krajowy
  • ~bonzo
    2015-04-28 14:03
    Żeby Poska ... żeby Polska ... żeby Polska, była Polską.
  • ~dobra praktyka
    2015-05-02 11:09
    powinni podzielic sie z innymi rodzimymi przedsiebiorstwami wzorcami dobrej praktyki, ,
    cywilizacja narodow jest uzalezniona od czasu, mozliwosci praktykowania, probowania, wzorcow, dostepu. ciaglosci, pokoju, uwarunkowan otoczenia
  • ~8 lat z PO to zaprzepaszczone szanse dla Polski
    2015-05-01 16:48
    Polska a przez to i polskie zaklady sa utrzymywane na 'krotkiej smyczy' by nazbyt sie nie rozwinely i by Polska nie stala sie powazna konkurencja w srodku Europy zagrazajaca interesom wielu zachodnich panstw i ich przedsiebiorcow. To nie jest przypadek iz u Niemcow sa problemy z tzw. 'homologacja' , tak jak to nie jest przypadek iz Tusk dostal synekure. Polska przez ostatnie 8 lat jest tak kontrolowana by to polscy obywatele musieli sie tulac na emigracji w poszukiwaniu pracy a nie tacy np. Niemcy , ktorzy cynicznie wiele panstw traktuja jak swoje kolonie. To dzisiaj po tylu latach jest wyraznie widoczne a gwarantem tego stanu rzeczy niestety jest skorumpowane POPSL.
  • ~rysiek
    2015-04-28 17:07
    Rynki podbijaja, a zaloga dostaje symboliczne pensje.