• ~wyborca
    2014-12-11 19:39
    glosy bedą tańsze
  • ~ZŁY.
    2014-12-16 11:00
    Co stanieje nic nie podajecie , kto te ceny ustala w państwie polski , może stanieją lokomotywy tak jak za PRL-u , bo gdzie to tanie państwo ? Nic tylko wszystko drożeje , żywność , gaz , prąd , opłaty za mieszkanie , i w ogóle jedna wielka drożyzna w państwie polskim, a miała być kraina mlekiem i miodem płynąca , cały czas słyszę że jest dobrobyt w Polsce , tylko dla kogo ? . Dla posłów którzy trwonią pieniądze podatników dla różnej maść polityków którzy trwonią pieniądze na niecne czyny , tylko im nagrody , premie i nic nie robienie, za-bzdurne decyzje się należą te wszystkie przywileje. , Czy w Polsce ludzie którzy rządzą Polska poszaleli nic tylko mało i mało pieniędzy dla nich. A gdzie polski przemysł , gdzie dobrzy Polscy gospodarze którzy umieją dobrze rządzić POLSKĄ , gdzie wy jesteście ? Czy już wszystko żeście wysprzedali od 1989 roku obcym, czy POLSKA jest tylko z nazwy?
  • ~Konsument
    2014-12-08 07:49
    Typowa strasząca reklama! magazyny AGD są pełne teraz i dystrybutorzy teraz mają problem ze sprzedażą. gdyż polski rynek jest nasycony kilka razy w roku takie "prognozy" się pojawiają. razy w roku
  • ~SRU
    2014-12-07 17:21
    Prognozy cen,wyborow to dla i tak ogupialego narodu. Przepraszam za male " n " ale sie kurczy.
  • ~glews
    2014-12-08 13:57
    Wywalcie ze swoich domów, to ogłupiacze -te plazmy, te ***************** ten hałas i chaos! Zrobiłem to 5 lat temu, o pięć lat za długo, a teraz jestem wolnym człowiekiem! Sam wyszukuję informacji! i wiedzy
  • ~glews
    2014-12-08 14:02
    Przywalą wodą, ściekami i śmieciami@ Spokojnie, Oni nigdy nie popuszczą dopóki nie osłabią ekonomicznie i zdrowotnie żywiołu polskiego!
  • ~ELZBIETA
    2014-12-09 14:37