• ~Bingo
    (2014-03-04 17:00)
    UWAGA! W polskim internecie działają bojówki FSB, których zadaniem jest szerzyć rosyjską propagande- vide "Polak"
  • ~kaktus
    (2014-03-04 14:59)
    a co z ruchem bezwizowym do usa ?
  • ~z sieci do sieci
    (2014-03-04 14:05)
    Putin:

    działamy wyłącznie prawomocnie. Zawsze wspierałem normy prawa międzynarodowego. Jeśli ja podejmę decyzję o użyciu sił zbrojnych, to będzie ona prawomocna, także zgodna z normami prawa międzynarodowego. ..

    Zawsze wspierałem normy prawa międzynarodowego. Jeśli ja podejmę decyzję o użyciu sił zbrojnych, to będzie ona prawomocna...

    Jeśli ja podejmę decyzję o użyciu sił zbrojnych, to będzie ona prawomocna

    NASZE AGRESJE NA CZECHOSLOWACJE, NA WEGRY, NA AFGANISTAN, NA CZECZENIE I NA GRUZJE TEZ BYLY JAK NAJBARDZIEJ PRAWOMOCNE!
    HOWGH!!!
  • ~z sieci do sieci
    (2014-03-04 14:11)
    Putin o użyciu broni przez oddziały Berkutu na Majdanie i gdzie indziej:

    Może to były prowokacje? Pojawiają się i takie informacje. Wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz. A powiedział, że nie dawał rozkazu użycia broni, a nawet zaraz po podpisaniu umowy wycofał oddziały z ulic. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, żeby tego nie robił. Mówiłem mu, że będzie miał anarchię, chaos. Jak tylko to zrobił, zaraz przejęto jego biuro i zaczął się chaos, który trwa.

    Wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz. A powiedział, że nie dawał rozkazu użycia broni, a nawet zaraz po podpisaniu umowy wycofał oddziały z ulic. Zadzwoniłem do niego i powiedziałem, żeby tego nie robił. Mówiłem mu, że będzie miał anarchię, chaos...

    Wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz. A powiedział, że nie dawał rozkazu użycia broni... ...wycofał oddziały z ulic... ...Jak tylko to zrobił, zaraz przejęto jego biuro i zaczął się chaos...

    Ale nadal twierdzę, że wiem tylko to, co powiedział mi Janukowycz!!!

    Howgh!!!
  • ~z sieci do sieci
    (2014-03-04 14:15)
    Putin o roli Zachodu w tak zwanych "ruchach narodowowyzwoleńczych" i rewolucyjnych w kontekście wydarzeń na Ukrainie oraz o laboratoriach badawczych:

    To też nic szczególnego. Można było doprowadzić do anarchii, przewrotu politycznego i rzucić kraj w chaos. Nasi partnerzy z Zachodu robią to nie po raz pierwszy. Siedzą za wielką kałużą, w Ameryce, niczym laboranci nad szczurami i prowadzą badania. Nie ma żadnego wyjaśnienia, czemu to robią.
    Może to wyjaśnić chyba tylko Lenin, który też - jak laborant - przeprowadził eksperyment na szczurach z gatunku Romanowych i w trakcie tego eksperymentu pozabijał je wszystkie co do jednego!!!

    Nie rozumiem tylko, dlaczego niewykwalifikowani i nie posiadający leninowskiego albo choćby radzieckiego certyfikatu laboranta rzeźnicy posłużyli się tą samą metodą i w swoim "laboratorium" uśmiercili szczury z gatunku Ceausescu!

    To stwarza poważne zagrożenie dla szczurów wszystkich innych gatunków, a do takiego zagrożenia nie możemy dopuścić!

    Howgh!!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2014-03-04 14:28)
    My Polacy nigdy niczego nie nauczylismy sie dobrze !!! najbardziej wsciekle komentarze ,
    najbardziej antyrosyjska propaganda IDZIE Z POLSKI , nie ludzmy sie ze robienie za psa dozorujacego
    interesy Wielkich I szczekajacego jak zostal wyuczony przyniesie biednemu psu pozytek,
    co najwyzej zaliczy kopa do budy jak przestanie byc potrzebny
    a JAK BIZNESY ZOSTANA JUZ SFINALIZOWANE Z ROSJA to najsmaczniejsze kaski beda dla
    wyrafinowanych pieskow francuskich , brytyjskich, niemieckich, amerykanskich
    I rzecz jasna rosyjskich , polski kundel podwinie ogon I bedzie warowal w budzie,
    NIE WKLADAJMY SAMI PALCOW W DRZWI ...
  • ~ZENADA
    (2014-03-04 14:52)
    JAKIE EURO? UNIA EUROPEJSKA NAWET PALCEM NIE KIWNELA 10 DIEN WYRAZAJA OBAWY I ZANIEPOJOENIE.. SPRZEDADZA NAS TAK SAMO BANDA STARYCH, NIEZDOLNYCH DO WALKI BANKSTEROW.
  • ~gosc
    (2014-03-04 14:50)
    z sasiadem zza plotu zawsze trzeba w zgodzie zyc,nawet przedszkolak o tym wie.
  • ~rita
    (2014-03-04 14:57)
    Najpierw straszyliście nas wojną, teraz zakręceniem kurka. Dajcie sobie spokój.
  • ~Polak
    (2014-03-04 15:55)
    A ja tak jak wszyscy prawdziwi Polacy popieram Putina.