• ~oz
    (2014-01-24 10:39)
    KRÓLOWA ŚNIEGU ale jaja
  • ~BRUDNY
    (2014-01-24 12:26)
    Moja rodzina za Powstanie Styczniowe została zesłana na SYBIR Panie Kaczyński trwam na posterunku kapral podchorąży JM Garczewski
  • ~paul
    (2014-01-24 10:34)
    ~Wiesio13 bicz na PISmatołki2014-01-24 09:39
    To odpowiedz mi jak tak faktycznie jest dobrze dlaczego w badaniach w kategorii (w skrócie mówiąc, dla ciebie) "biedy" (siły nabywczej pieniądza u obywateli, ZNAJDUJEMY SIĘ NA KOŃCU UE (tuż przed Rumunią i Bułgarią). Łotwa, Litwa i Czechy nas już wyprzedziły. Możesz to pojąć propagandzisto Palikoto-Tuskowy. Bo sądzę, że jednak nie. I to nie ma nic wspólnego z PISem. Teraz "rządzi" Rudy z jego lala barbie. Od 7 lat!!!
  • ~miro i ryho i dono
    (2014-01-24 10:37)
    ta blondi to lalunia z fitnesclabu ? taki POziom -sorrki-rzęsy to chyba ma na butapren walnięte
  • ~wrr
    (2014-01-24 10:58)
    wpływowi nie znaczy wcale że odpowiedni
  • ~lody krecone
    (2014-01-24 11:02)
    Jolanta Charchuła (46 l.), radna PO z Mysłowic oraz Kajetan Gornig (40 l.), radny PO z Gliwic zasiadają w Mysłowickim Konsorcjum Medycznym. Konsorcjum pod koniec roku kupiło szpital w Mysłowicach za 135 tys. zł

    Ile kosztować może szpital? Mniej niż kawalerka, a dokładnie 135 tys. zł. To nie żart! Za taką kwotę urzędnicy z Mysłowic (woj. śląskie) sprzedali szpital przy ul. Mikołowskiej 1. Nowym właścicielem zostało Mysłowickie Konsorcjum Medyczne. Zasiadają w nim radni z Platformy Obywatelskiej, Jolanta Charchuła (46 l.), radna PO z Mysłowic oraz Kajetan Gornig (40 l.), radny PO z Gliwic. To już druga placówka medyczna w rękach duetu. Radni PO są w Zarządzie przychodni kolejowej w Katowicach.

    Szpital w Mysłowicach sprzedano pod koniec 2013 roku za bezcen. Jego dyrektorem był radny Gornig. Miejska spółka warta była 4,5 mln zł. Jedne udział kosztował 500 zł. Wystarczyła odpowiednia uchwała, akceptacja radnych i cena udziału spadła do śmiesznie niskiej kwoty 15 zł. Uchwałę pozytywnie zaopiniowała Komisja Finansów i Rozwoju oraz Komisja Polityki Społecznej i Zdrowia. Nie przypadkiem szefuje w niej radna Charchuła. - Urodziłam się w tym szpitalu i chciałbym by dalej istniał. Miasta nie było stać na utrzymanie dwóch placówek - mówi radna.
  • ~ddd
    (2014-01-24 11:03)
    Już nawet,, Chuck Norris usłyszał wypowiedź pani mistry Bieńkowskiej." :)
  • ~Zgredek
    (2014-01-24 11:21)
    Do ~POTODNO2014-01-24 07:28 - no i dobrze. W szpitalach za komuny ludzie płacili - koperty. Kto łapówek nie dawał to i nie był leczony. Lekarze nadal pracują na kilku etatach - co jest kryminalne. Nie da się być w dwóch miejscach na raz. Pacjenta nadal mają w d - co jest normą. Szpital pewnie zadłużony. Szpitalami nikt normalny, zarządzać nie chce. Garstka uczciwych lekarzy nie wiele może. Prywatne szpitale pracują gorzej niż państwowa służba zdrowia. Za to są lepsi w przekrętach niż na państwowym. Niezłe rozliczenia robią z NFOZ.
    Dentyści prywatni to dopiero numery odstawiają. Już dawno powinno się sprywatyzować naciągaczy w służbie zdrowia. Jak się będą rządzić i pracować, tak będą mieli.
    Odpowiedzialność lekarzy za błędy w sztuce jest śmieszna. A dochodzenie odszkodowań bardzo utrudnione. DNO to jest Sejm i Senat, który daje co nie jego: agentom Watykanu, działaczom Solidarności, ludziom OFE, zarządzającym państwowymi firmami, zasiadającym w radach nadzorczych różnych państwowych spółek, pieniądze Polaków z podatków, a narodowi bezrobocie, bezdomność, umowy śmieciowe, ewentualni najniższe wynagrodzenie.
  • ~POKLOSIE
    (2014-01-24 11:27)
    ZGREDEK NIE BIJ PIANY. NIE KAZDY LEKARZ JEST ZLODZIEJEM I CZERWONA ****** TRZECIA DROGE W DUPE SOBIE WSADZ.POLGLOWKU.
  • ~heliot
    (2014-01-24 11:42)
    O, ta pani jest z Mysłowic? to tam sprzedano szpital za 135 tysięcy zł, członkom PO???/