• ~Donald Tusk
    (2013-06-25 15:31)
    zydokomuna
  • ~Josef
    (2013-07-10 08:23)
    Może ktoś się pokusi rozliczyc nowobogackich???Ale trzeba by zacząć od Wałęsy i Kwasniewskiego!
  • ~der
    (2013-06-25 23:34)
    df45 Gdybyś był niemcem a żyd kulczyk w niemczech interesy robił to po twoim wpisie kulczyk byłby dziad bo niemieckie służby zabrałyby mu każdy grosz.
  • ~hanka
    (2013-06-25 19:37)
    Dlaczego ktos, kto dorobil sie majatku musi byc Zydem lub oszustem, lub tez i jednym i drugim? A moze po prostu zrobili majatek, bo sa bardzo przedsiebiorczy i wiedza jak firma zarzadzac. Ale rodacy jak zwykle podejrzewaja, ze tacy musza byc "obcymi". Widocznie Polak nie wierzy, ze Polak moze byc na tyle inteligentny i przedsiebiorczy. Biedny kraj--sama biedota, ktora obcy wyzyskuja...co za glupota.
  • ~stary dziad
    (2013-06-26 08:07)
    A kto stał na czele przemian, solidarności w 1881 ? Dla zwykłego , przeciętnego Polaka różnica jest taka, że zamiast Gierka, nomenklatury, rządzą nami potomkowie tych, którzy komunę w Polsce wprowadzali a potem sami ją obalali.
  • ~wykluczony
    (2013-06-26 15:16)
    Elita przekreciarzy.WZIELI W LAPY PIENIEDZE CALEGO POKOLENIA DZIEKI UKLADOM Z POdejrzanymi ludkami z POitycznych ukladow.
  • ~zbyszek
    (2013-06-26 21:56)
    stara arystokracja twierdzi ze fraki dobrze leza dopiero w drugim pokoleniu ciekawi mnie czy to sie sprawdzi?
  • ~gwarek
    (2013-06-27 21:45)
    Jedrzej Duzynski to syn Rodowicz ? Umial sie ustawic !Sprytny jak mama.
  • ~tuskoweczka
    (2013-06-28 19:36)
    mam pytanie . czy w Polsce jest uczciwy milioner ??? Każdy ochłapodawca chce być milionerem ...można nakraść i mieć i najgorsze ,że wszyscy będa podziwiać a nikt nie ukarze !!! dla przestępców nie ma kar !! preferuje się złodziejstwo na maxa . strach w tym kraju mieszkać . Rządzą przestępcy !!! media za parę złotych się nimi zachwycają !!! OBALIĆ RZĄD NATYCHMIAST !!! milionerów na ludzkiej krzywdzie rozliczyć , ukarać , i oddać ludziom co im się należy !!! Przez takich złodziejo milionerów nie będziemy mieć emerytur !!! prze takich pajaców udających Polityków jest bieda , nędza i Milionerzy !!!
  • ~Arbeiter
    (2013-06-30 17:36)
    A do niedawna wszyscy mieszkali w blokach i byli poprawnymi obywatelami i co sie stało, że nagle mamy milionerów? a wartość nie bierze się z niczego i nagle natomiast sa tzw przepływy gotówki. Karol Marks zdefiniował spółkę jako "SZWINDEL KAPITALISTYCZNY" i miał rację co az nadto widac bez czytania jego dzieł.