• ~arek
    (2012-11-25 00:03)
    jak chcą to niech wydają. ja wolę oszczędzać niż bez sensu wydawać kasę.dlatego założyłem lokaty w getinie i widzę jak kasy przybywa.
  • ~KALIBER 44
    (2012-11-23 15:24)
    JAKA KU...WA AMERYKA. TO MEKSYK WYKUPUJE MADE IN CHINA!!!
  • ~krystyna
    (2012-11-30 18:09)
    Czym Polaków chcą zaszokować ,za komuny też nocami stały kolejki i co .My byliśmy pierwsi.
  • ~viva
    (2012-11-23 17:13)
    GDYBY SPRAWDZIL Pantych Latynoswo w kolejce, to okazaloby sie, ze 3/4 to BEZROBOTNI , albo nielegalni imigranci.
    I z zasilkow kupuje te telwizory LCD lub plazme 62`` !
  • ~viva
    (2012-11-23 17:11)
    Panie marki 62, rasiazm w USA skierowany jest PRZECIW BIALYM !!
    Jak sa 2 osoby na wolne stanowisko - czarnoskory i bialy, to BIALAS NIE MA SZANS !!
    Malo pan wie o Ameryce !!
  • ~newyorker77
    (2012-11-23 17:07)
    @ kaliber44
    przestan pieprzyc glupoty z pozycji wiesniaka z Rzeszowskiego.W kolejce przed BestBuy;em na LI jednak w i e k s z o s c stanowili biali Amerykanie. I nie bylo zadnej zadymy ani lamania kosci, jak to byla w Polandii. Tenze laptop (Samsung 15.6", 4 GbRAM, 500 GB HDD, Inteli3), ktory w PL kosztuje ok. 2600 zl kupilem za $ 380,13, oszczedzajac - dokladnie - 245, 29 centow. Wiec chyba oplacilo sie piec i pol godziny stania.
  • ~wjazer
    (2012-11-23 16:25)
    Najwyzszy podatek WAt jaki spodkalem byl od 7-11% tylko w stanie ILL powiat COOK nic nie mowial o bogatch przedmiesciach gdzie WAT wynosi 6.2% na artykoly AGD
  • ~zosia
    (2012-11-23 16:15)
    POdobnie jest w Polsce --- Ministerstwo Skarbu Państwa prowadzi nieprzemyślaną politykę prywatyzacyjną dotyczącą uzdrowisk i wyprzedaje je za bezcen , no 7% wartości inwestycyjnej ! .

    Uzdrowiska sprzedawane za bezcen ! --np Przerzeczyn-Zdrój zostało sprzedane za 3,3 mln zł, gdy jego dochody w 2009 roku wynosiły 4,5 mln zł .
    panie -Co jest?
    - Jest interes do zrobienia.
  • ~KALIBER 44
    (2012-11-23 15:24)
    JAKA KU...WA AMERYKA. TO MEKSYK WYKUPUJE MADE IN CHINA!!!
  • ~lelu
    (2012-11-23 13:36)
    Biedota i półmózgi.