Dziennik.plNews

Niedziela, 27 maja 2012

Imieniny: Jana, Juliusza, Radowita

Pogoda: Warszawa Dziś

temp. 21°C

Wypowiedzi: 48
  • ~annastasia2012-01-31 01:53

    Tak jak z ACTA! Klęska! Masakra! na szczycie Unii!

    Znowu cysorz dał dupy! a my za to będziemy płacić!

    Donald Tusk nie mówi nam, że na szczycie Unii niestety ale dał du... dał sie Sarkozyemu oszukać tak samo jak amerykancom z ACTA!

    Jest cysorz głupszy niż myślałam! i nadal okłamuje Polaków!

    Pic na wodw fotomontaż! Takie same zawiłe i fałszywe zasady podpisał Donald Tusk jak w ACTA!
    Ble...Ble...Ble...i nic więcej to samo póki co co z ACTA a tych 300 miliardów dla nas nie ma i chyba nie będzie a więc klęska a nie żaden sukces !!!

    Na użytek w Polsce bajeczke cysorz z Vincentem wymyśleli a w sumie jest klęśka!!!

  • ~j-232012-01-30 07:14

    i kto na tym zarabia???Niemcy dostaja kredyt za O.O7 %-pytanie kto na tym zarabia i dyktuje !!!to pulapka!!!

  • ~Zgredek2012-01-28 18:35

    do politologa - jeszcze za wcześnie na Europę w formie federalnej Europy państw. Możemy iść tylko droga, którą wskazują Niemcy - drogą zrównoważonych budżetów poszczególnych państw. Nie jest to z pewnością droga, którą chcą iść Grecja, Włochy - nikt nie chce ich utrzymywać. Dumnym Hiszpanom jest bardzo trudno teraz. I nie ma jak im pomóc. Można iść dalej traktatem z Schengen, zniesieniem barier celnych czyli utrzymać swobodny przepływ ludzi i kapitału. Ale tylko UNIA jako organizm gospodarczy może przeciwstawić się City i Wall Street, będzie to jednak trudne. gdyż Anglia to storpeduje. Za wiele problemów powstało po stworzeniu Eurostrefy, aby mogła powstać Federacja Państw Europy. Marzy Pan, a tu rzeczywistość skrzeczy.

  • ~optymista2012-01-28 16:49

    tak jak kapitan wloskiego wycieczkowca za swoimi pasazerami

  • ~Tofik2012-01-28 16:24

    re matka kurka i oko na maorokko. Oboje z partii sztucznego penisa. Jeszcze niedawno POpierali Ryżego, a teraz na niego plują. Oczywiście oboje nie znają języka polskiego, a maorokkańczyk nawet do podstawówki się nie kwalifikuje. Jaki szef, tacy wyznawcy.

  • ~Robnad2012-01-28 16:13

    matka kurka bory tucholskie
    dorobiłaś się,gratuluję,wiesz chyba o czym piszę?
    jakiś casting?

  • ~spiskowy2012-01-28 16:00

    czy mafia wolska popiera mafie PO ???

  • ~matka kurka bory tucholskie2012-01-28 15:59

    za nami stoi napewo watykan z relikwiami -taka kase jaka bija u nas - to jak w sredniowieczu - czy Tusk pojdzie do nieba ? bedzie blogoslawionym ?

  • ~oko na moarokko2012-01-28 15:55

    borze, czy rudy stworzy nowa unie ? czy ryrzy to mesjasz ktory zbawi swiat ? mesjanizm tego katolickiego rzadu, smieszy w eurpoie -lepi wzileli by sie za nauke jezykow obych - czy premier mowi po amerykanku ? albo preyzdent ? a takie amerykany sie robioa -jak jakie farmery z teksasu ?

  • ~Polak z Norwegii2012-01-28 15:55

    Jezeli za POlska "stoja murem" Wlochy z MOnti - BILDEBERG, to niczego POlacy nie musza sie obawiac... ;-)))

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut.
Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Wiadomości Gospodarcze

    Polecane

    Najnowsze wideo

      Kliknij i zagraj! W super gry na Dziennik.pl!

      Najczęściej komentowane

      «