Trump znów atakuje politykę banku centralnego USA: Fed jest moim największym zagrożeniem

Prezydent Donald Trump powiedział w środę w wywiadzie dla telewizji Fox Business: "Fed jest moim największym zagrożeniem”, ponieważ zbyt szybko podnosi stopy procentowe. Trump coraz częściej atakuje politykę banku centralnego USA - pisze Reuters.

wróć do artykułu
  • ~ ~
    (2018-10-17 20:03)
    Dla Polski i Polaków największym zagrożeniem jest PiS i kościół!!!
  • ~Politycznie Niepoprawny
    (2018-10-11 10:51)
    FED jest tworem należącym do prywatnych osób - Rockefellerowie i Morganowie (to samo środowisko jak G. Soros, które zarabia na wszystkim na całym świecie stopniowo niszcząc wszystko co nas otacza) Ostatni prezydent, USA który się za to zabrał został zamordowany w zamachu.
  • ~Jaro
    (2018-10-11 10:28)
    Piękne zdjęcie: JA GENIUSZ. Zbliżamy się do czarnej dziury?
  • ~a, co
    (2018-10-11 11:25)
    A może odwrotnie to fed wpływa na wybory do Kongresu, powodując spadki na giełdzie.
  • ~protagoniści NWO
    (2018-10-12 08:14)
    mają wspólną misję: ubić Trumpa. Jak się nie dało prasą, teraz FEDem, na końcu będzie "wariant Kennedyego"...
  • ~LAS
    (2018-10-12 03:37)
    Giełdy są manipulowane przez globalnych bankierów, którzy posiadają centralny bank USA, największe korporacje, przemysł zbrojeniowy, zasoby energetyczne prawie całego świata, itd. Jedyne czego się jeszcze boją to wyborców w USA. Jeżeli obywatele USA zmienią stosunek sił w Kongresie w czasie listopadowych wyborów to może oznaczać osłabienie wpływów globalnych bankierów na sprawy tego świata. Nerwowość bankierów objawia się spadkami na giełdzie.
  • ~Bolo
    (2018-10-12 12:01)
    Gupi trep, ten Trump!
  • ~Locamente
    (2018-10-11 20:48)
    A superstition, a mad is mad, not maid. Because it woud be loca.
  • ~nostradamus
    (2018-10-12 15:43)
    oni wiedzą że to co mają na kontach może być niedługo guzik warte drukowanie miliardów dolarów bez pokrycia /zemsta będzie słodka. EUR też drukowali bez opamietania
  • ~marko