Ceny prądu idą ostro w górę. "Szok i zapowiedź horroru"

Lokalne władze w szoku przeglądają oferty sprzedawców prądu, unieważniają przetargi i biją na alarm. Droższy prąd oznacza droższą kolej, szkoły i szpitale - czytamy w środowym "Pulsie Biznesu".

wróć do artykułu
  • ~miś
    (2018-09-26 10:30)
    I 500+ ch_j strzelił.
  • ~piotr
    (2018-09-26 10:31)
    To nieprawda, po to mamy prąd z polskiego węgla, żeby nie drożało. Na tym polega nasza suwerenność energetyczna.
  • ~nick...
    (2018-09-26 10:34)
    "dobra zmiana" w akcji...:(
  • ~dirty nasty
    (2018-09-26 10:46)
    ok prąd znowu drożeje, jak co roku, odkąd pamiętam, a żyje 30 lat na tym świecie, prąd co chwile rośnie zamiast pisać "newsa" (bo artykółem to to nie jest na pewno) że dorżeje prąd, byś się pokusił panie/pani? no właśnie kto to napisał bo się nie podpisał?, dobra wracam do tematu - byś się pokusił napisac DLACZEGO drożeje, bo to mnie jako obywatle obchodzi najbardziej DLACZEGO drożeje, a nie że drożeje bo to przecież ku**a widzę po rachunkach ktoś mi powie DLACZEGO drożeje? i nie pier**l że pincet plus bo drożeje co roku nie zaleznie czy było pincet, pis, po, sld
  • ~soul
    (2018-09-26 10:49)
    i bardzo dobrze, nie ma lepszej metody na otrzeźwienie jak dobranie się do kieszeni
  • ~[ ╲╱]☁[├─┤]
    (2018-09-26 11:04)
    Przecież trzeba zapłacić za wiatraki - myśleliście ze będzie taniej niż węgla... a tu kłopot bo 1MWh z węgla kosztuje 170zl a 1MWh z wiatraka to wydatek 370zl - te 200zl musicie zapłacić więcej... będzie jeszcze drożej... do samych wiatraków budżet dopłaci 16 miliardów zł (łącznie dotacji do OZE jest ponad 32 miliardy zl) Wy za to zapłacicie. Ceny prądu wzrosną o ok 200 - 300%
  • ~Hebius
    (2018-09-26 11:14)
    Wszystko to pokłosie cen polskiego węgla z polskich kopalni.
  • ~Micha
    (2018-09-26 13:07)
    Państwo PIS jest głównym zyskującym na podwyżkach ale ludziom nie płaci nawet połowy tego co na zachodzie, mimo cen światowych prądu, benzyny i innych produktów codziennego użytku. To prawdziwe oblicze PIS.
  • ~postronny obserwator
    (2018-09-26 14:08)
    Nasz obecnie największy sojusznik, który zwiększa eksport węgla do Polski odbiera zapłatę za akcję sprzed 3 lat....
  • ~Pawlak negocjator
    (2018-09-26 14:08)
    ale jest ruski gaz ch... z Polskim węglem
  • ~wawa
    (2018-09-26 14:40)
    Jak na rybach - najpierw zarzuca się przynętę a jak ryba się złapie się na haczyk jest już za późno. 500+,300+ , socjal, emerytury to przynęta. A po wyborach już suweren nie ma nic do gadania- można go dy...ć do woli, a raczej do następnych wyborów.
  • ~Niewolnicy polscy laczcie sie
    (2018-09-26 14:45)
    Podziekujcie unijnym doupkom tuskom buskom i innym lewandowskim.
  • ~ajax
    (2018-09-26 14:54)
    Prawie wszystko drożeje jak oszalałe, a wg. GUS oficjalnie inflacja poniżej 3%.Ciekawe kogo oni chcą oszukać i po co to robią?!
  • ~=taka prawda
    (2018-09-26 15:01)
    No i co niedorozwinięty mamy wzrost gospodarczy? Gdyby był wzrost mielibyśmy nadwyżkę budżetową, a nie prawie najwyższy deficyt (5 miejsce od końca) a ędzie jeszcze gorzej bo "górka" już się kończy. Ale bolszewik głupi każdą bajkę kupi!
  • ~Lysa
    (2018-09-26 16:01)
    Program "Energia plus" wg PIS.
  • ~Kacaff, medrzec z Bydgoszczy
    (2018-09-26 16:35)
    Milczeć! Energetyka została zawierzona Matce Przenajświętszej i niech charchacze i kaundeliści przestana na nią charachac.Minister Tchórzewski, zwany Mędrcem z Siedlec zawierzył. Hurra! Prąd nie zdrożeje bo na to nie zezwoli Pan Prezes Kaczyński.A mastacy, kaundelisci i koprofile niech się idą zmasturbować, hej! Dlaczego media niemieckie szczują? Dlaczego nie podadzą przykładu Niemiec, gdzie prąd jest aż o 11% droższy niż w Polsce.
  • ~sasaasas
    (2018-09-26 17:44)
    Górnictwo, zablokowanie alternatywnych źródeł energii, 500+ - będzie płacić i płakać!PiS+
  • ~Kryzys 2018
    (2018-09-26 19:28)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
  • ~loki
    (2018-09-26 19:31)
    500 plus dla dziadów a dla normalnych horror
  • ~ret