Komisja ds. VAT powie, co może państwo. "To grząskie podłoże do zbijania politycznego kapitału"

| Aktualizacja:

Narastanie luki w przychodach państwa z tytułu podatku od towarów i usług w latach 2008–2015 to problem, który trzeba prześwietlić, ale powinni się tym zająć eksperci. To grząskie podłoże do zbijania politycznego kapitału. 

wróć do artykułu
  • ~rumor xyz
    (2018-09-03 12:16)
    W żadnej z tych komisji nie powinni zasiadać politycy.Polityków którzy zasiedli w tych komisjach, nawet nie trzeba podejrzewać o próby manipulacji.Te komisje to jest czysta manipulacja.Polityczna manipulacja!.
  • ~motor
    (2018-09-03 10:48)
    Co robiła ówczesna opozycja skoro tak źle się działo z Vatem? może takie pytanie należy zadać? A nie była słaba jak obecna?
  • ~na drzewo pa----ty
    (2018-09-03 08:04)
    ci w srodku stolu to de---le szukajace poklasku ale licze ze swiadkowie dadza im do wiwatu ze bedzie sie z czego posmiac bo juz sama szpica to szambo tej komisji
  • ~lon
    (2018-09-02 13:58)
    Jakubiak to wybitny fachowiec od Vatu. cha cha .
  • ~mlody analityk miedzynarodowy
    (2018-09-02 12:23)
    dlaczego wizja i panstwo tuska, lewandowskiego,bieniek nie ma szans w demokracji ? nie rozmieniajmy sie na drobne -oczy calego swiata sa skierowane na Niemcy, gdzie rzad utracil kontrole nad wykonywaniem podstawowych funkcji. Demonstracja zaloby w Chemnitz, ktora w ciszy i skupieniu chciala uczcic ofiary islamistycznego pogromu za Odra -zsotala rzadowo rozwiazana i zagrozona wodnymi armatkami. Smutne, do zatrzymania demokracji i woli suwerena - doproawdzily grupki ludzi nie majacych zadnego poszanowania dla pamieci ofiar pogromu - zachowywali sie jak malpy w dzungli, ktorym zabrano banany, wrzask, gwizdy, nieludzie ryki, hasla pelne nienawisci. Gdy panstwo kapituluje w wykonywaniu praw wolnosci, do wolnosci prasy, demonstracji - co dalej ? Chemnitz to punkt zwrotny w historii Niemiec, elity dziwia sie ze ich nie kochaja, nie podziwiaja, za Niemcy maja niespotykany dobrobyt -ten kto zna Dortmund, Duseldorf, Essen, Berlin -wie ze tam juz wladza demokratycznego panstwa nie dziala. Niemcy zamieniaja sie w jedno wielki No-Go-Area, dla wolnosci slowa i przekonan.
  • ~Gazeta Wyblakła
    (2018-09-02 11:47)
    Dla POlszewików Schetynusów i Tuskusów przekreślony MŁOT i SIERP to jak płachta na BYKA
  • ~TFU, TARGOWICA, TFU, TFU !!!
    (2018-09-02 11:38)
    Pamiętam co najmniej DWIE wypowiedzi prof. Witolda Modzelewskiego, po kolejnych zmianach w ustawie o VAT WPROWADZANYCH PRZEZ RZĄDZĄCĄ PLATFORMĘ OBYWATELSKĄ, że są TO zmiany szkodliwe, a po drugiej zmianie - że ON Z TAKĄ USTAWĄ O VAT NIE MA NIC WSPÓLNEGO !!!!!!!!!!!! TAK traktowano ekspertów za rządów PO i PSL- eksperci przeszkadzali KRAŚĆ. I nie trzeba było być ekspertem, aby zgłosić do Sejmu zmianę, że przestępstwo przeciwko VAT przestaje być przestępstwem, staje się wykroczeniem zagrożonym grzywną !!!!!!!!!!!!!!! A teraz dwaj "eksperci" od manipulacji, Osiecki i Chądzyński, będą pouczać Polaków !!!
  • ~BRAWA DLA TEJ PANI !!!
    (2018-09-02 11:36)
    HIT DNIA RUDA KODZIARA DOSTAŁA W PYSK BRAWO !!!!!!!!
  • ~mlody historyk
    (2018-09-02 11:27)
    niewatpiliwie nadchodzi czas rozstrzygniec, albo dalej z faszytowsko-socjalistyczna Unia, albo z USA. Gdy MSZ niemiec wzywa do rozwodu z usa i tworzeniu europejskiej armii -mozna to uznac albo za zdrade i podwazenie sojuszu nato, albo typowy dla dzsiejszych czasow niemiec lewicowy obled. Gdy taki niemiecki MSZ siega wzrostem po pache wielkiemu Lawrowowi -widac jak te stosunki wygladaja -poprostu wczorajsi faszyci, dzsiaj mienia sie dzisiaj antyfaszystami. Takie to paradoksy - nie bedziemy umierac za Berlin i Paryz !!!
  • ~Hanka
    (2018-09-02 11:23)
    piniędzy ni ma to dopiero mistrz kreatywnej księgowości kiedy przed komisją ?
  • ~kłamstwo powtarzane tysiąc razy......
    (2018-09-02 11:21)
    plugawa zmiana boi się o stołki i szuka haków na opozycję...na razie zerowe efekty tzw komisji to trzeba tworzyć nowe. przynajmniej następni wierni kartoflanej religii nachapią się przed upadkiem ePiSkopatu...
  • ~toi toi zamachowiec
    (2018-09-02 11:18)
    Krąży po internetach zdjęcie bilboardów PO częściowo pozrywanych, obszarpanych, z komentarzem, iż to Trzaskowski pewnie przykleił taśmą klejącą. Coś w tym jest.
  • ~jj25
    (2018-09-02 11:06)
    Dla PO=lactwa "To BARDZO grząskie podłoże do zbijania politycznego kapitału", dla uczciwych Polaków to dobre miejsce na POkazanie tego obrzydliwego knajactwa którym tak ePOtuje PO=lactwo. Komisja ma ogromną okazję by POkazać skalę okradania Polaków przez PO=lactwo!

Może zainteresować Cię też: