Weź PKB na mieszkańca Polski i Grecji. A potem sprawdź, kto dziś jest bogatszy…

| Aktualizacja:

Według danych Międzynarodowego Funduszu Walutowego, Polska już w tej chwili jest krajem bogatszym niż Grecja, jeśli chodzi o PKB na mieszkańca, czyli nie nominalnie, tylko w sile nabywczej – powiedział w czasie Europejskiego Kongresu Gospodarczego minister inwestycji i rozwoju, Jerzy Kwieciński.

wróć do artykułu
  • ~Mariusz
    (2018-07-14 09:29)
    ile zarabia Grek a ile niepelnosprawny Polak
  • ~Jajcarz
    (2018-06-09 09:34)
    Pensja nauczyciela po 20 latach pracy to 2400 netto .Bangladesh kuźwa !Kogo obchodzi wzrost pkb czy innych g....
  • ~EKON.
    (2018-05-17 22:33)
    CO ZA ABSURDALNE ROZUMOWANIE!NAWET KOMPLETNY IGNORANT ZORIENTUJE SIE ZE PAN PLECIE NONSENSY.
  • ~sp
    (2018-05-16 17:31)
    Nie warto mówić o wielkich sukcesach, bo kolejne grupy rzucą się na kasę. Totalni do tego podjudzają.
  • ~Jak mawiał Churchill -
    (2018-05-16 02:33)
    wierzę tylko w te statystyki, które sfałszowałem osobiście! - I ja do dzisiaj mam do niego zaufanie!
  • ~Wszedzie dobrze,gdzie nas nie ma
    (2018-05-15 21:59)
    Nie myslcie ,ze gdzie indziej to juz taki straszny raj.Wszedzie sa ludzie co maja pieniadze i tacy co ich nie maja. Turysci przewaznie maja wypaczone pojecie o krajach ktore odwiedzaja. Widza tylko najlepsze rzeczy a nie problemy z ktorymi borykaja sie mieszkancy.
  • ~Pińćset minus
    (2018-05-15 20:59)
    Nie ma takich pieniędzy, których Pis.lamiści nie roztrwonią, rozdadzą, zdefraudują, przejedzą,zmarnują.
  • ~Ob RP
    (2018-05-15 16:49)
    Tak to wszystko zasługa "dobrej zmiany" ? Kto kiedyś po nich posprząta by powrócić do normalności ?
  • ~korwinista
    (2018-05-15 12:59)
    Lwią częścią PKB są wydatki budżetu a więc im większe podatki tym większe PKB a im większe PKB tym większe podatki. PKB Grecji spadło bo dostają mniej dotacji na wydatki budżetowe. Skoro mumia europejska obcina nam dotacje to i nasze PKB spadnie. Może... Niestety Maowiecki wciąż wymyśla nowe podatki i dzięki tym podatkom będziemy "bogaci".

Może zainteresować Cię też: