Żabka w niedzielę już nie podskoczy, będą kontrole. Solidarność pilnuje zakazu handlu

| Aktualizacja:

Solidarność nie chce, aby śladem tej sieci sklepów, obchodzącej zakaz niedzielnej sprzedaży, poszły kolejne. I podejmuje działania, które mają temu zapobiec.

wróć do artykułu
  • ~klient zabki
    (2018-05-15 08:23)
    niech sie szambo odczepi od zabki banda nierobow
  • ~hey
    (2018-05-15 08:28)
    Tzw. Solidarność czyli reżimowe pseudo związki, a tak naprawdę trampolina do kariery cwaniaków z PiSbolszewi na czele której stoi sługus reżimów Jaruzelskiego a teraz reżimu PiSbolszewickiego ZOMOWIEC Duda !!!
  • ~von reinhardt
    (2018-05-15 11:48)
    Związkowe nieroby muszą się pokazać żeby uzasadnić swoje pensje i przywileje. Obleśne.
  • ~Edek
    (2018-05-15 11:10)
    Solidaruchy to są normalne Warchoły kturym się zajączki ******** w tych ich chorych głowach z nudów niech się wezmą za uczciwą pracę
  • ~lon
    (2018-05-15 08:29)
    nie ma to walczyć sam ze sobą , uchwalili wyjątki , które teraz chcą wykreślić , cha cha cha .
  • ~lon
    (2018-05-15 08:58)
    Solidarność to jedyny ""związek zawodowy " na świecie , który zwalcza miejsca pracy.Podobno Pan Piotrek wystąpi niedługo o zmykanie w niedzielę następnych działalności w tym nawet tych kulturalnych , muzea, itp. Niedziela jest dla rodziny i boga, socjalizm nie --wypaczenia tak .
  • ~pozdrawiam
    (2018-05-15 08:26)
    To towarzystwo szemranych kolesi (bujar,fujar i kacperków wszelkiej maści, bo nie można tego nazwać związkiem zawodowym) zostanie przez ludzi zlinczowane. Ludzie zrozumieli, w co ci idioci ich wpakowali. Sprzedawcy już żałują ich kretyńskich posunięć, ponieważ chcą pracować w niedzielę, ponieważ zarabiali za ten dzień znacznie więcej. Niestety w ramach tego pseudo związku, rozwinęła się komórka "p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y", którzy bezmyślnie zniszczą każdy biznes dający zatrudnienie, w myśl zasady "ja nie mam, ciebie tez pociągnę na dno". Dziwić się potem, że poziom inwestycji w PL jest tak niski nikt tu nie chce inwestować, bo ciemniaki komunopodobni nie potrafią zrozumieć na czym polega świat.Jak mówi przysłowie: "lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać". To obraz "solidarności" AD 2018.
  • ~korwinista
    (2018-05-15 08:43)
    W czyim interesie działają związkowcy skoro wprowadzają zakaz pracy??? Skoro Konstytucja w "Art. 24. Zasada ochrony pracy Praca znajduje się pod ochroną Rzeczypospolitej Polskiej. Państwo sprawuje nadzór nad warunkami wykonywania pracy." chroni pracę to nikt nie ma prawa jej zabraniać. Skoro ludzie chcą pracować w niedziele to po prostu realizują swoje prawo do pracy.
  • ~SJJ
    (2018-05-15 08:55)
    Tych kretynów, co wymyslili te wolne niedziele powinnismy pozamykac w szpitalach dla umysłowo chorych. Jak mozna stwarzac prawo wybiórcze, jeden moze innemu sié zabrania ? Wégrzy w jeden rok stracili 1,5% PKB przez nierozsádnosc i głupoté takich propozycji. W POLSCE bédzie to 2-3 %
  • ~Polak
    (2018-05-15 09:05)
    Przystawka PiS-u to niech lepiej pod kościołami pilnuje aby tam nie prowadzono handlu w niedzielę!
  • ~lon
    (2018-05-15 09:16)
    Jedno w tym jest pocieszające, w kościołach na tacach dalej dzwoni i dzwoni a przecież miało szeleścić. Głowna przesłanka tej ustawy się nie spełnia .
  • ~Sensei
    (2018-05-15 10:26)
    To jest nienormalne by w wolnym kraju władza zakazywała obywatelom robienia zakupów w czasie kiedy ci tego chcą. To powinna być tylko i wyłącznie decyzja właściciela sklepu kiedy ten go otworzy a kiedy zamknie. Co to się porobiło z tą solidarnością? Przecież ta organizacja powstała by walczyć o wolność a nie o zakazy ....
  • ~Zepp
    (2018-05-15 10:06)
    A co z pracownikami kin czy gastronomii? Oni mogą pracować co niedzielę do północy? Dlaczego pracownicy handlu są uprzywilejowani?
  • ~SJJ
    (2018-05-15 09:05)
    Przeciez to takie proste - Stwozenie mádrego prawa pozwoli wszystkim podjác taká decyzjé, która bédzie zgodna i wygodna dla dwuch stron. Zabezpieczajác w miesiácu pracownikom dwie wolne niedziele i tym którzy pracujá płacic 100 % za té pracé. dajemy mozliwosc obu stronom i nie potrzeba róznych trików. Zadowoleni bédá tez ci, którzy muszá pracowac w niedzielé, a takich jest bardzo wiele. To nie SOLIDARNOSC ma prawo dyktowac, co ma robic dana rodzina, tylko rodzina bédzie robic to co uwaza za stosowne. Wiara, Wolnosc, oraz Wybór pochodzi od BOGA, wiéc kazdy ma do nich prawo. Kretynów nalezy pozamykac.
  • ~szprotka
    (2018-05-17 10:36)
    Chłopaki nie mogą się pogodzić z tym, że żaba jest od nich bardziej inteligentna.
  • ~górol
    (2018-05-15 09:11)
    wracamy do komuny ,ORMO w akcji czowa ,zebys ******* czas w kosciele ,zaje..ć to mało
  • ~AbyAby
    (2018-05-15 09:11)
    Kolejny przykład na to jak bezmyślne prawodawstwo tworzy przestępczość. Co dalej? Zakaz kochania się w poniedziałki i nakaz prania majtek we wtorki?
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2018-05-16 00:06)
    To jest glupota zamykac sklepy w Niedziele.Caly tydzien sie pracuje i po pracy nie idzie sie na zakupy bo czlowiek jest tak zmeczony ze moze padnac.A w Niedziele po kosciele spokojnie sie odpoczywa, idzie sie na zakupy bez pospiechu i zrelaksowanym z rodzina swietuje sie ,tak jest w USa i tak zrobcie w Polsce.
  • ~Bocian
    (2018-05-16 13:17)
    Żabki w miażdżącej większości to małe rodzinne sklepy tyle, że prowadzone pod franszyzą. Zamykanie ich w niedziele to czysty bolszewizm i niszczenie drobnej polskiej przedsiębiorczości.
  • ~jj25
    (2018-05-16 19:39)
    Oj, niedługo ta "solidarność" się doigra za swój SERWILIZM i GŁUPOTĘ!!!

Może zainteresować Cię też: