Żabka w niedzielę już nie podskoczy, będą kontrole. Solidarność pilnuje zakazu handlu

| Aktualizacja:

Solidarność nie chce, aby śladem tej sieci sklepów, obchodzącej zakaz niedzielnej sprzedaży, poszły kolejne. I podejmuje działania, które mają temu zapobiec.

wróć do artykułu
  • ~klient zabki
    (2018-05-15 08:23)
    niech sie szambo odczepi od zabki banda nierobow
  • ~pozdrawiam
    (2018-05-15 08:26)
    To towarzystwo szemranych kolesi (bujar,fujar i kacperków wszelkiej maści, bo nie można tego nazwać związkiem zawodowym) zostanie przez ludzi zlinczowane. Ludzie zrozumieli, w co ci idioci ich wpakowali. Sprzedawcy już żałują ich kretyńskich posunięć, ponieważ chcą pracować w niedzielę, ponieważ zarabiali za ten dzień znacznie więcej. Niestety w ramach tego pseudo związku, rozwinęła się komórka "p.o.d.p.i.e.r.d.a.l.a.c.z.y", którzy bezmyślnie zniszczą każdy biznes dający zatrudnienie, w myśl zasady "ja nie mam, ciebie tez pociągnę na dno". Dziwić się potem, że poziom inwestycji w PL jest tak niski nikt tu nie chce inwestować, bo ciemniaki komunopodobni nie potrafią zrozumieć na czym polega świat.Jak mówi przysłowie: "lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać". To obraz "solidarności" AD 2018.
  • ~hey
    (2018-05-15 08:28)
    Tzw. Solidarność czyli reżimowe pseudo związki, a tak naprawdę trampolina do kariery cwaniaków z PiSbolszewi na czele której stoi sługus reżimów Jaruzelskiego a teraz reżimu PiSbolszewickiego ZOMOWIEC Duda !!!
  • ~lon
    (2018-05-15 08:29)
    nie ma to walczyć sam ze sobą , uchwalili wyjątki , które teraz chcą wykreślić , cha cha cha .
  • ~korwinista
    (2018-05-15 08:43)
    W czyim interesie działają związkowcy skoro wprowadzają zakaz pracy??? Skoro Konstytucja w "Art. 24. Zasada ochrony pracy Praca znajduje się pod ochroną Rzeczypospolitej Polskiej. Państwo sprawuje nadzór nad warunkami wykonywania pracy." chroni pracę to nikt nie ma prawa jej zabraniać. Skoro ludzie chcą pracować w niedziele to po prostu realizują swoje prawo do pracy.
  • ~SJJ
    (2018-05-15 08:55)
    Tych kretynów, co wymyslili te wolne niedziele powinnismy pozamykac w szpitalach dla umysłowo chorych. Jak mozna stwarzac prawo wybiórcze, jeden moze innemu sié zabrania ? Wégrzy w jeden rok stracili 1,5% PKB przez nierozsádnosc i głupoté takich propozycji. W POLSCE bédzie to 2-3 %
  • ~lon
    (2018-05-15 08:58)
    Solidarność to jedyny ""związek zawodowy " na świecie , który zwalcza miejsca pracy.Podobno Pan Piotrek wystąpi niedługo o zmykanie w niedzielę następnych działalności w tym nawet tych kulturalnych , muzea, itp. Niedziela jest dla rodziny i boga, socjalizm nie --wypaczenia tak .
  • ~Polak
    (2018-05-15 09:05)
    Przystawka PiS-u to niech lepiej pod kościołami pilnuje aby tam nie prowadzono handlu w niedzielę!
  • ~SJJ
    (2018-05-15 09:05)
    Przeciez to takie proste - Stwozenie mádrego prawa pozwoli wszystkim podjác taká decyzjé, która bédzie zgodna i wygodna dla dwuch stron. Zabezpieczajác w miesiácu pracownikom dwie wolne niedziele i tym którzy pracujá płacic 100 % za té pracé. dajemy mozliwosc obu stronom i nie potrzeba róznych trików. Zadowoleni bédá tez ci, którzy muszá pracowac w niedzielé, a takich jest bardzo wiele. To nie SOLIDARNOSC ma prawo dyktowac, co ma robic dana rodzina, tylko rodzina bédzie robic to co uwaza za stosowne. Wiara, Wolnosc, oraz Wybór pochodzi od BOGA, wiéc kazdy ma do nich prawo. Kretynów nalezy pozamykac.
  • ~górol
    (2018-05-15 09:11)
    wracamy do komuny ,ORMO w akcji czowa ,zebys ******* czas w kosciele ,zaje..ć to mało
  • ~AbyAby
    (2018-05-15 09:11)
    Kolejny przykład na to jak bezmyślne prawodawstwo tworzy przestępczość. Co dalej? Zakaz kochania się w poniedziałki i nakaz prania majtek we wtorki?
  • ~lon
    (2018-05-15 09:16)
    Jedno w tym jest pocieszające, w kościołach na tacach dalej dzwoni i dzwoni a przecież miało szeleścić. Głowna przesłanka tej ustawy się nie spełnia .
  • ~Zepp
    (2018-05-15 10:06)
    A co z pracownikami kin czy gastronomii? Oni mogą pracować co niedzielę do północy? Dlaczego pracownicy handlu są uprzywilejowani?
  • ~Sensei
    (2018-05-15 10:26)
    To jest nienormalne by w wolnym kraju władza zakazywała obywatelom robienia zakupów w czasie kiedy ci tego chcą. To powinna być tylko i wyłącznie decyzja właściciela sklepu kiedy ten go otworzy a kiedy zamknie. Co to się porobiło z tą solidarnością? Przecież ta organizacja powstała by walczyć o wolność a nie o zakazy ....
  • ~stary
    (2018-05-15 11:00)
    Alfred imię jak widać częste w tych kręgach (to dla tych co pamiętają Miodowicza)
  • ~Edek
    (2018-05-15 11:10)
    Solidaruchy to są normalne Warchoły kturym się zajączki ******** w tych ich chorych głowach z nudów niech się wezmą za uczciwą pracę
  • ~von reinhardt
    (2018-05-15 11:48)
    Związkowe nieroby muszą się pokazać żeby uzasadnić swoje pensje i przywileje. Obleśne.
  • ~Jarosław Mordozdradziecki
    (2018-05-15 12:39)
    To już wiem, dlaczego PP jest w niedzielę zamknięta - bo obsługa przesyłek nie jest w jej przypadku "przeważającą działalnością jednostki statystycznej". Na ten przykład u mnie na wsi na poczcie czynne jest zwykle JEDNO okienko, ale za to można tam wziąć kredyt, kupić książkę, kalendarz czy inne cudeńka :P
  • ~sniady
    (2018-05-15 22:04)
    Duda od Kacperka , będzie parlamentarzystą na 101 % .
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2018-05-16 00:06)
    To jest glupota zamykac sklepy w Niedziele.Caly tydzien sie pracuje i po pracy nie idzie sie na zakupy bo czlowiek jest tak zmeczony ze moze padnac.A w Niedziele po kosciele spokojnie sie odpoczywa, idzie sie na zakupy bez pospiechu i zrelaksowanym z rodzina swietuje sie ,tak jest w USa i tak zrobcie w Polsce.

Może zainteresować Cię też: