Żabka w niedzielę już nie podskoczy, będą kontrole. Solidarność pilnuje zakazu handlu

| Aktualizacja:

Solidarność nie chce, aby śladem tej sieci sklepów, obchodzącej zakaz niedzielnej sprzedaży, poszły kolejne. I podejmuje działania, które mają temu zapobiec.

wróć do artykułu
  • ~D. Bronstein
    (2018-05-20 13:19)
    Rok 2018 - wielki kryzys gospodarczy w Polsce!
  • ~Mar
    (2018-05-20 13:07)
    zmieńcie nazwę na solidarność z pisem
  • ~AbyAby
    (2018-05-20 12:25)
    W ramach popierania życia rodzinnego w Polsce proponuję: 1) Niedziela bez handlu (już mamy) 2) Poniedziałek bez książki 3) Wtorek bez telefonu 4) Środa bez radia 5) Czwartek bez telewizji 6) Piątek bez Internetu 7) Sobota bez alkoholu W pozostałe dni obywatele Kraju będą mieć pełne prawa do cieszenia się konstytucyjnie gwarantowaną im wolnością.
  • ~LEO
    (2018-05-20 01:43)
    SOLIDARNOŚĆ ??????? A , CO TO ZA TWÓR ?????????????? STYROPIAN to już ,, PRZESZŁOŚĆ ,,
  • ~AŁTRT
    (2018-05-19 11:54)
    BANDA DONOSICIELI, NIEROBÓW I BANDZIORÓW ŻERUJĄCYCH NA PRACUJĄCYCH STUDENTACH, DORABIAJĄCYCH EMERYTACH I RENCISTACH. NAWET NAJBIEDNIEJSZYM NIE DARUJĄ, GDYŻ TACY, DORABIAJĄCY W NIEDZIELE, GDZIE ZNAJDĄ PRACE?
  • ~Chochoł
    (2018-05-18 01:53)
    Chciałem kupić znaczki pocztowe i wysłać list w Freshmarket. Ponieważ reklamują się jako placówka pocztowa. Znaczków NIE kupię. Listu NIE wyślę !! Tylko, mogę paczkę wysłać. Ściema !
  • ~sic.
    (2018-05-17 20:35)
    Niech pisory wprowadza w Polsce szariat ... to wszystko zmierza w tym kierunku ...
  • ~szprotka
    (2018-05-17 10:36)
    Chłopaki nie mogą się pogodzić z tym, że żaba jest od nich bardziej inteligentna.
  • ~jj25
    (2018-05-16 19:39)
    Oj, niedługo ta "solidarność" się doigra za swój SERWILIZM i GŁUPOTĘ!!!
  • ~Działacz I Solidarnosci
    (2018-05-16 13:56)
    Będzie zatem bojkot sklepów jak wiosną 1933 roku. A kto go przeprowadzi? - Solidarischeabteilung?
  • ~Bocian
    (2018-05-16 13:17)
    Żabki w miażdżącej większości to małe rodzinne sklepy tyle, że prowadzone pod franszyzą. Zamykanie ich w niedziele to czysty bolszewizm i niszczenie drobnej polskiej przedsiębiorczości.
  • ~Mark II
    (2018-05-16 07:29)
    to się kiedyś nazywało IRCHA - INSPEKCJA ROBOTNICZO CHŁOPSKA
  • ~Obserwatorka z USA.
    (2018-05-16 00:06)
    To jest glupota zamykac sklepy w Niedziele.Caly tydzien sie pracuje i po pracy nie idzie sie na zakupy bo czlowiek jest tak zmeczony ze moze padnac.A w Niedziele po kosciele spokojnie sie odpoczywa, idzie sie na zakupy bez pospiechu i zrelaksowanym z rodzina swietuje sie ,tak jest w USa i tak zrobcie w Polsce.
  • ~sniady
    (2018-05-15 22:04)
    Duda od Kacperka , będzie parlamentarzystą na 101 % .
  • ~Jarosław Mordozdradziecki
    (2018-05-15 12:39)
    To już wiem, dlaczego PP jest w niedzielę zamknięta - bo obsługa przesyłek nie jest w jej przypadku "przeważającą działalnością jednostki statystycznej". Na ten przykład u mnie na wsi na poczcie czynne jest zwykle JEDNO okienko, ale za to można tam wziąć kredyt, kupić książkę, kalendarz czy inne cudeńka :P
  • ~von reinhardt
    (2018-05-15 11:48)
    Związkowe nieroby muszą się pokazać żeby uzasadnić swoje pensje i przywileje. Obleśne.
  • ~Edek
    (2018-05-15 11:10)
    Solidaruchy to są normalne Warchoły kturym się zajączki ******** w tych ich chorych głowach z nudów niech się wezmą za uczciwą pracę
  • ~stary
    (2018-05-15 11:00)
    Alfred imię jak widać częste w tych kręgach (to dla tych co pamiętają Miodowicza)
  • ~Sensei
    (2018-05-15 10:26)
    To jest nienormalne by w wolnym kraju władza zakazywała obywatelom robienia zakupów w czasie kiedy ci tego chcą. To powinna być tylko i wyłącznie decyzja właściciela sklepu kiedy ten go otworzy a kiedy zamknie. Co to się porobiło z tą solidarnością? Przecież ta organizacja powstała by walczyć o wolność a nie o zakazy ....
  • ~Zepp
    (2018-05-15 10:06)
    A co z pracownikami kin czy gastronomii? Oni mogą pracować co niedzielę do północy? Dlaczego pracownicy handlu są uprzywilejowani?

Może zainteresować Cię też: