Emeryci dostaną więcej. O ile wzrośnie ich przeciętne świadczenie w przyszłym roku?

| Aktualizacja:

O tyle wzrośnie w przyszłym roku przeciętne świadczenie. Najniższe – o 31 zł. Pod warunkiem że wskaźniki dotyczące inflacji i płac będą takie, jak prognozuje rząd.

wróć do artykułu
  • ~Gregory Skretyna
    (2018-05-14 20:59)
    nasz najnowszy projekt dla emerytów to LE+ = Lewacka Eutanazja+. Donek nas POpiera i obecnie zakłada firmę POgrzebową. POpierajcie nas.
  • ~nick
    (2018-05-14 21:14)
    zobaczcie mnie w akcji z lewackim Serg Darling na youtube. POmykamy się z multikulturalnymi nachodźcami. Nasza wspaniała czwórka bez sternika że kulsony świszczą
  • ~Donaldino Adolfowicz Tuskaczewskij
    (2018-05-14 21:19)
    Z naszych wyliczeń opartych na sorosiatych wskaźnikach wynika, że w przyszłym roku seniorzy mogą liczyć na ch.. du.. i kamieni kupę, to taka nasza POkraczna tradycja
  • ~biskup łąkowy
    (2018-05-14 21:22)
    Daj BOŻE że Jarkacza już nie będzie na tym świecie to rząd zaoszczędzi kilka milionów co na niego darmozjada wydają.
  • ~dziad ek
    (2018-05-14 21:31)
    Wzrost płac jest dużo wyższy od tej jałmużny co dostają emeryci więc robi się duża różnica między płacą a emeryturą a tym samym z emerytów robi się dziadów którym na podstawowe opłaty będzie brakować. Rządzący dobrze wiedzą jaka jest wartość pieniądza, emeryt dostaje przez kilka lat tyle co oni jednorazową premie sobie przyznają.
  • ~lon
    (2018-05-14 21:50)
    Waloryzacja za rok a oni już manią 30 stoma zł. cha cha .
  • ~Dama Pik
    (2018-05-14 22:14)
    Co za głupi tytuł . Emeryci dostaną więcej. Czyli 31 zł. W tym roku dostałam 50 prawie ,więcej niż w tamtym roku. ALE KOKOSY. Polecę sobie na Majorkę ,jak obiecywał kiedyś Kaczyński
  • ~żPiżS
    (2018-05-14 23:47)
    Jaki to obiecuje, a Szefernaker trlluje ZA oczywiście. Emeryci do Warszawy, głosować na Patetryka - bo właśnie awansowali na stopień miesa armatniego pewnej spadającej partii
  • ~obseerve
    (2018-05-15 00:24)
    Wiemy ze- Rzad nam chce pomoz -ale powinno to byc natychmiast!!! My mamy z "Gorki " i puki co chcialo -by sie zjesc chleba z maslem ; neiprawdaz?
  • ~Dgg
    (2018-05-15 04:48)
    Wzrośnie 2 zł brutto .a masło będzie kosztować 10 zł.a ciemnota się cieszy
  • ~www
    (2018-05-15 07:10)
    66.- złotych! No ja pierniczę! Za takie pieniądze można się nieźle zabawić. To ze trzy wizyty w barze mlecznym!
  • ~Alina
    (2018-05-15 07:36)
    Narozdawali rodzinom że aż matki zrezygnowały z pracy a teraz latami będą zastanawiać się czy ochłapy wypłacić emerytom.Przed laty wychowywalo się dzieci bez 500+i 300+a też lekko nie było i się jakoś wychowały.Jak się zakłada rodzinę to do roboty a nie dostawać za darmo.Pomoc powinny dostawać rodziny które najbardziej tego potrzebują a nie też i tacy którym źle się nie powodzi-to jest poprostu żenujące
  • ~wigraszek
    (2018-05-15 08:07)
    Już zamawiam stolik w restauracji i orkiestrę cygańską!
  • ~wladek
    (2018-05-15 08:30)
    No dobra, teraz podwyżka. A kiedy ją trzeba będzie zwracać, bo Kaczor się sprzeciwi? I dlaczego na Caritas?
  • ~Janusz52
    (2018-05-15 08:54)
    Nic nam tak życia nie upiększy jak ta maleńka i jeden glebszy
  • ~normalny emeryt
    (2018-05-15 08:57)
    emerytury powinny wzrastać w TAKIM STOPNIU -PROCENCIE JAK PENSJE -INACZEJ EMERYCI NIE POJADĄ NA MAJORKĘ A NA EUTANAZJĘ DO SZWAJCARII........A TAK TZW UPOSAŻENIA SĘDZIÓW PROKURATORÓW I SŁUŻB SĄ DALEKIE NA KORZYŚĆ OD NORMALNYCH ŚWIADCZEŃ ZWYKŁYCH LUDZI CZY TO JEST PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ ??????????????
  • ~xyz
    (2018-05-15 10:46)
    Dostałem 50 zł, a zabrali 200 lub więcej. Wieczne podwyżki wszystkiego.
  • ~nina
    (2018-05-15 11:28)
    Dlaczego do cholery nikt nie chce zrozumieć, że procentowe podwyżki powodują drastyczny wzrost "kominów" w świadczeniach. Jeżeli np.sędziom czy mundurowym o wysokich emeryturach dodaje się kilkaset złotych, a nauczycielom o niskich emeryturach 8,60zł to chyba nie ma w tym żadnego sensu oprócz upokorzenia człowieka. Ale przecież niepełnosprawny stary nauczyciel nie pojedzie do Sejmu biwakować tygodniami. PANIE PREMIERZE czas ruszyć głową i system emerytalny postawić na nogi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ~Emerytka
    (2018-05-15 13:26)
    Po ponad 20 latach pracy + 5 letni urlop wychowawczy na dwoje dzieci mam 975zl emerytury netto. To mniej niz 50% minimalnej pensji. Jak zyc p. Premierze???
  • ~wieloszczet
    (2018-05-15 13:54)
    REWALORYZACJA to nie podwyżka, to "udawana" rekompensata utraty wartości pieniądza - ta rosnąca krzywa inflacja się nazywa. renty, emerytury pracownicze bez zmian, tracą realnie wartość nabywczą. cbdu

Może zainteresować Cię też: