Polityczne zamieszanie ma przełożenie na biznes? "Izraelskie firmy ciągną do Polski"

| Aktualizacja:

Nad Wisłę ciągną firmy, które chcą skorzystać z dotacji na badania i rozwój (B+R). Polacy szukają technologii nad Jordanem - informuje wtorkowy "Puls Biznesu".

wróć do artykułu
  • ~MA
    (2018-02-13 08:41)
    Całe to zamieszanie z ustawą IPN to bicie piany, a prawdziwe życie toczy się dalej. Sprawa jest rozdmuchiwana przez opozycję i media, które mają o czym mówić, a nic z tego nie wynika.
  • ~DM1
    (2018-02-13 08:30)
    Dojcie mi tego mi tego imbe cyla tow. Szchitine który mądrze prawił i prawi, ze nikt w Polsce nie będzie chciał za PISu inwestować, bo skończyła się uczciwa administracja PO=lactwa zaczęła się ciężka komuna PISu
  • ~Londoner
    (2018-02-13 08:11)
    Zabierajcie siebie i swoj "biznes" i won. Never come back, never!
  • ~MrKuba65
    (2018-02-13 10:36)
    Piękna rozgrywka. Najpierw afera z ciasteczkowo - czekoladowymi nazistami obchodzącymi urodziny Adolfa 8 miesięcy po urodzinach. Potem ustawka IPN i żarliwe deklaracje o wyrywaniu z korzeniami antysemityzmu , choć płacimy renty koszernym z okupację niemiecką i sowiecką. Potem cichcem przepychana ustawa 447 w kongresie przymuszająca wypłatę odszkodowań za holokaust od Polski. A teraz osiedlenie jerozolimskiej szlachty wśród spauperyzowanego i duraczonego pedagogiką winy na niezwyle atrakcyjnym miejscu czyli Nizinie Polskiej na której będzie zakończenie Jedwabnego Szlaku. Szach - mat ! A Polacy jak byli durni tak pozostaną . Amen.
  • ~adamos
    (2018-02-13 11:00)
    "ciagna do Polski". Ale po to by inwestować, bo to jest obecnie zbyt ryzykowne. Zakladają 1-2 osobowe przedstawicielska i starają się o granty unijne dla start-upów czy małych firm.
  • ~ciągle leje..
    (2018-02-13 11:46)
    sikiem plaskim zimnym jednotorowym na pustynie judzką..
  • ~Hamany jedne...
    (2018-02-13 18:25)
    Czyli w Polsce zostanie jakąś śmieszna prezentacja w PowerPoint, a kasa pojedzie wraz z nietykalnymi właścicielami do Izraela... Nosz k... ...ć!
  • ~stachu
    (2018-02-13 22:03)
    Tam gdzie nie ma nic za darmo,tam nigdy ich nie było.

Może zainteresować Cię też: