Polska korzyść z Unii: 172 miliardy złotych

| Aktualizacja:

Do końca 2017 r. w ramach obecnej perspektywy finansowej podpisano umowy na projekty z unijnym dofinansowaniem o wartości ponad 278 mld zł - wynika z zestawienia umów publikowanego przez resort rozwoju.

wróć do artykułu
  • ~podatnik
    (2018-01-10 21:07)
    Chwileczke , a ile Polska wplaca rocznie do kasy Unii Europejskiej ?
  • ~lis
    (2018-01-10 21:16)
    SZWABSKA PROPAGANDA !!
  • ~eva
    (2018-01-10 21:20)
    NIEMCY ODZYSKAŁY Z TEGO 160 miliardów PLUS RUDY TUSK ZLIKWIDOWAŁ PRZEMYSŁ DROBNY HANDEL NA ROZKAZ MERKEL !!!!!
  • ~kij
    (2018-01-10 21:26)
    tusk to parobek szwabów !!!
  • ~oxo~
    (2018-01-10 21:31)
    W polityce nikt nie daje pieniedzy za nic. Jesli daje to czegos w zamian oczekuje . Jesli Polska bierze tylko od Unii pieniadze aby pozniej spelniac polecenia jej kacykow to Polska sprzedala sie . Mam nadzieje ze tak nie jest. Gdzie jest informacja ekonomiczna ? Ile odprowadza Polska rocznie do kasy Unii ?
  • ~robert biedroń
    (2018-01-10 21:33)
    Szwab z krwi i kosci niemiecki homuś który spija z kija !!!
  • ~adammm
    (2018-01-10 21:36)
    Nikt z PiS nie chce wychodzić z UE, to kłamstwo. UE jest naszą wspólnotą! Można ją trochę porównać do wspólnoty mieszkaniowej- bloku z 27 mieszkaniami i ich właścicielami. Mieszkamy i wspólnie dbamy o nasz dom, niestety KE i PE pełni funkcję ciecia i bardzo przypomina Stanisława Anioła z Alternatyw, próbuje narzucić jaki kolor zasłonek mamy prawo wieszać w swoich mieszkaniach. PiS mówi odpindolcie się od naszych zasłonek !
  • ~gostom
    (2018-01-10 21:46)
    Wywłaszczanie niemieckiego Obywatela i rozbiór Niemiec przez Alijantów i Sąsiadów jest w między czasie na każdym kroku bardzo widzialny. Oby pozostało dla wszystkich przy obfitym korycie Uni €uropejskiej.
  • ~Zero dotacji dla Warszawy !
    (2018-01-10 21:57)
    Dotacje z UE należy dać krajom Europy Południowej, a nie Polsce która dotacji w ogóle nie potrzebuje !!
  • ~do nut
    (2018-01-10 23:23)
    Ktoś tu kogoś oszwabił
  • ~z
    (2018-01-11 06:54)
    Duzo wiecej miliardow zmarnowal rzad PO w czasie rzadzenia. I o tym ludzie nie zapomna!
  • ~POlin
    (2018-01-11 07:22)
    Puszcza i lasy Polskie warte są więcej, zostały sprzedane, by Polska wzięła trochę z unii .
  • ~fela
    (2018-01-11 12:24)
    Jest to rekompensata za utracone przechody z cła. UE zalewa nas swoimi produktami, dla nich jesteśmy dużym rykiem zbytu. Dofinansowanie polskich rolników dużo niższe niż Francuskich. Można wiele jeszcze wymieniać.
  • ~cv
    (2018-01-11 13:39)
    Tyle to Unia drukuje makulatury pod nazwą euro w 2 miesiące.Wielkie halo
  • ~Hrabia
    (2018-01-11 15:34)
    A 203 mld wrocilo do Niemiec.
  • ~Prezes Wolakow
    (2018-01-11 16:28)
    Czysta nasza strata ,popatrzcie ile trzeba sie narobic zeby wykorzystac tyle forsy.Moglaby ta Bruksela jeszcze wykoac to a nie meczyc naszych ludzi.Zmienimy ta UE.
  • ~B. Jaga
    (2018-01-11 17:05)
    Z PiS będzie Bieda!
  • ~jam772
    (2018-01-12 09:15)
    Może teraz artykuł, ile kredytów musieliśmy wziąć w zachodnich bankach na realizację inwestycji "europejskich"?. A kto potem realizował te inwestycje? I gdzie zostały odprowadzone podatki? Nauczmy się wreszcie że wszystko rozpatruje się w kategoriach biznesu, nikt nas nie przyjął do UE z miłości, tylko dla 38 milionowego rynku zbyty.
  • ~Athel von Loren
    (2018-01-12 09:29)
    TO sie juz niedlugo skonczy i zacznie sie lament. Gdy wykleci zaczna walczyc o ochlapy na ulicy, gdy nie bedzie czym zapacic proadu i gazu to ciekawe gdzie beda Rydzyki, Kartofle, KryPy i reszta pieniaczy, ktorzy Polske wywalaja do rowu.
  • ~Kuba
    (2018-01-14 07:35)
    Polacy siedza na galezi, ktora probuja sciac, albo inaczej odrabac reke, ktora ich karmi. No jak mozna nazwac takich ludzi ? Tylko i d i o t a m i !

Może zainteresować Cię też: