Morawiecki: Mamy najwyższe tempo wzrostu PKB od końca 2011 r.

| Aktualizacja:

Mamy najwyższe tempo wzrostu PKB od końca 2011 r., co świadczy o dobrej sytuacji ekonomicznej Polaków - ocenia wicepremier, minister rozwoju i finansów Mateusz Morawiecki w komentarzu dla PAP nt. danych GUS o wzroście gospodarczym.

wróć do artykułu
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-16 09:06)
    I ... cały przejadamy albo marnotrawimy: na odbudowę stoczni do budowania podwodnych samolotów, autobusowni nie potrafiących zrobić autobusu dla wojska, spółek i spółeczek typu Solvere i pensyjek TAKICH z Końskowoli do PZU. DOJNA ZMIANA PIS = PZPR-bis+
  • ~j10
    (2017-11-16 08:42)
    Jaki wzrost? Wracają pieniądze z 500+ a inwestycji brak.
  • ~Ktos
    (2017-11-16 08:23)
    A kto rzadzil w 2011 roku?
  • ~Duszan Be
    (2017-11-15 21:13)
    Można też powiedzieć inaczej pani kreatywny bankierze i propagandzisto: MAMY DWUKROTNIE NIŻSZE TEMPO WZROSTU OD RUMUNII !!!
  • ~zorba
    (2017-11-15 20:35)
    tak, i połowę niższe niż Rumunia, no nie wiem czy to sukces
  • ~A co z 4 bilionowym zadłużeniem ?
    (2017-11-15 17:07)
    Morawiecki: "świadczy o dobrej sytuacji ekonomicznej Polaków" Nic dziwnego jak rzuciliście na rynek worek pieniędzy a dokładnie 33 MILIARDY ZŁOTYCH w ramach 500+ to ludzie wydają. Tylko że na tą okoliczność musieliśmy się znowu zadłużyć. A przecież PO=PSL zostawiło Polskę z rekordowym zadłużeniem ponad 4 BILIONY złotych ! No i jak pan sam kiedyś powiedział: "Jesteśmy na 7 miejscu wśród najbardziej zadłużonych krajów świata". PO-PSL przeżarło ukradzione nam z Funduszy emerytalnych 153 miliardy złotych w dwa lata. My nic nie zarobiliśmy, my ciągle pożyczamy.
  • ~rychu
    (2017-11-15 13:39)
    bez 500+ nie byloby zadnego wzrostu !!!!!! te pieniadze zostaly prawie natychmiast wydane przez ludzi i to jest przyczyna tego wzrostu PKB !!!!! - inwestycje - zapasc !! - inflacja - jeszcze pol roku i bedzie dwucyfrowa, a za rok jak w Wenezueli !!!!!!! - wprowadzono 6 nowych ukrytych podatkow !!!!!! - wykorzystanie funduszy europejsich - lezy, a w rolnictwie jest pond rok opozninia !!!!!!
  • ~kto będzie spłacał ten dług?
    (2017-11-15 11:47)
    chyba wzrostu długu!! deficyt budżetowy rośnie pięknie.... dziura w FUS wielka, że hoho...
  • ~Graf
    (2017-11-15 10:21)
    czym on się chwali skoro do 2015 w Polsce była katastrofa ?
  • ~Qba
    (2017-11-15 09:20)
    A co na to najwięksi komunistyczni ekonomiści Vincent Rostowski i Leszek Balcerowicz z guru ekonomi panem Petru?
  • ~j10
    (2017-11-14 17:55)
    Im biedniejszy kraj tym większy wzrost PKB, Rumunia ma w rej chwili 8%. Lepiej mieć niemieckie stopy wzrostu i niemiecki poziom życia.
  • ~Polski paradoks
    (2017-11-14 16:23)
    Im szybszy wzrost PKB i dochodu rozporzadzalnego na 1 mieszkanca kraju, tym szybciej emeryci wpadaja w otchlan ubostwa i wykluczenia spolecznego. ----- Waloryzacja emerytur ma coraz wieksza zadyszke i nie nadaza za szybkim wzrostem.
  • ~maly.
    (2017-11-14 16:05)
    Krzywousty lepszy od gierka.
  • ~Andrew
    (2017-11-14 15:56)
    To dlaczego wszystko drożeje zdania na dzień wy szubrawcy wam tylko uwierzą betonu pisowskie
  • ~podatnik
    (2017-11-14 15:10)
    Kolejny element propagandy sukcesu czyli cud młodszego Morawieckiego tyle, że z największym zadłużeniem od 2011!

Może zainteresować Cię też: