Amber Gold niczego nas nie nauczyło. Właśnie rośnie nowa piramida finansowa, a co robią organy państwa?

| Aktualizacja:

Sprawa Amber Gold niczego nas nie nauczyła. W stolicy konferencję dla ponad tysiąca osób zorganizowała firma promująca projekt DasCoin, który eksperci nazywają piramidą finansową. Prokuratura tłumaczy, że dopóki nie zgłaszają się pokrzywdzeni, dopóty nie ma problemu.

wróć do artykułu
  • ~sielankowy kudłacz
    (2017-11-10 09:23)
    A co na to KNF? Mnie jest egal bo takie piramidy dotykają chciwych i głupców a tam więcej wśród nich PO=lactwa niz Polaków!
  • ~Midas
    (2017-11-10 09:25)
    Skoro nadal znajdują się frajerzy , to mnie to ch.... obchodzi.W końcu chodzi o dorosłych ludzi.
  • ~jer
    (2017-11-10 09:25)
    A czy GPW nie jest piramidą finansową ??? 90 % Polaków traci tam pieniądze a tylko ok 10 % zarabia . Spółka dzisiaj jest wyceniana przykładowo na 10 zł za akcję a za parę dni na grosze za akcję . Na jakiej zasadzie firmy które mają trwałe majątki nagle nie mają nawet grosza aby wypłacić akcjonariuszą . Dlaczego byli tacy co kupowali akcje banku śląskiego czy Orlenu bez jakichkolwiek redukcji i gdy normalni mogli kupić 5 akcji to cwana baba z pałacu miała ich 4 tys a panisko prezes 1500 tys Czy 95 % nabywców akcji nie zostało wyrolowanych . Tylko nieliczni sprzedali je z 30 krotna przebitka / reszta akcji nie została zweryfikowana . Było za co kupić majątek na Mazurach było Nie trzeba było sprzedawać nawet butów . Z Orlenem było podobnie .Nieliczni dostawali ile chcieli ponoć za pieniądze córki ale gdy w Stanach wzieli się za nią szybko koleś się wycofał ze swoich słów
  • ~zorro
    (2017-11-10 09:30)
    człowiek ma chciwość w swojej naturze i zawsze znajdą się tacy u których poziom chciwości jest wyższy niż poziom rozumu. Nic tu nie pomogą żadne zakazy i nakazy
  • ~alfred
    (2017-11-10 09:48)
    niech głupcy i chciwi traca swoje pienadze
  • ~burak
    (2017-11-10 10:00)
    Był Grobelny i inne firmy Amber Gold ????Ludzi nic nie nauczyło niech tracą .....Państwo za to nie odpowiada i żadne służby -bo niby dlaczego każdy robi i ryzykuje na własny rachunek A teraz Amber chcą zwalić winę na Państwo i odszkodowanie od państwa
  • ~wojtek
    (2017-11-10 10:19)
    A co na to pani Wodzianka Wasserman? Przecież pozjadała wszystkie rozumy, wszędzie węszy spiski, taka "mondra" jest przed kamerami, jak odgrzewa nieświeży kotlet, a tu jak na talerzu, ma przekręt jak Pałac Kultury, i nic, NIC!, Państwo Teoretyczne śpi. Winatuska?
  • ~kosmos
    (2017-11-10 10:46)
    Nie no jest zmiana nie ma reklam we wszystkich mediach i nie ma dobrej atmosfery sadze iz ABW juz dziala
  • ~Rozbawiony
    (2017-11-10 11:45)
    Największą piramidą finansową w Polsce jest ZUS
  • ~~Ja(bis)
    (2017-11-10 14:33)
    Jak to, co!? ŁOBECNE ŁORGANY państwa robią zadymę ... caryca, blondynka, bylejaki - robią wodę z mózgu pisuwerenowi. Suweren już dawno olewa takie plewy.
  • ~pisscurvell
    (2017-11-10 14:41)
    Pisowskie państwo z tektury 2.0
  • ~gosc z zagranicy
    (2017-11-10 15:16)
    SKOKi tez spalily pieniadze, okolo 3,5-4,5 miliardow zlotych , szesc innych SKOKow jest pod nadzorem, cos cicho o tej sprawie , cyzby PIS dotyczylo ???
  • ~gsg
    (2017-11-10 15:34)
    oczywiscie głupcy napisza wina tuska który nie odpowiada tylko za gradobicie i koklusz
  • ~Proste
    (2017-11-10 15:50)
    Złodziej złodzieja okrada,bo nikt kto zarobił ciężką uczciwą pracą parę złotych, nigdy nie szuka lokaty bez gwarancji,woli trzymać nawet w domu bez zysku,ale też bez utraty wszystkiego,nawet tylko części.
  • ~Tak na marginesie
    (2017-11-10 17:31)
    Polak już dawno porzekadło nowe sobie kupił. Bezpieczna Kasa Oszczędności Lecha Grobelnego, Amber Gold, wybory 25.10.2015. I nadal pcha Polak palucha do kontaktu
  • ~wiwat solidarny raj
    (2017-11-10 18:34)
    kapitalizm raj bandziorów a ponieważ u nas wprowadzili go solidarni robotnicy bo nie pasował im socjalizm ze złotówką jako jedynym prawnym środkiem płatniczym a emitowanym wyłącznie przez państwo, znaczy że solidarni to .... za parę lat jak cały ten system pie prznie to będzie gorzej niż po wojnie atomowej.
  • ~nina
    (2017-11-10 18:42)
    Nikt kto ciezko i uczciwie zapracowal na swoje oszczednosci nie odda pieniedzy do szemranej firmy.Cwaniacy oszusci niech traca miliony .
  • ~Stan2
    (2017-11-10 18:56)
    Ciekaw, jaka jest wasza opinia o kasach pogrzebowych? Jak to się spina z rzeczywistością?
  • ~ZUS
    (2017-11-10 19:25)
    to dopiero piramida, reszta to "plankton"
  • ~Seb