Amber Gold niczego nas nie nauczyło. Właśnie rośnie nowa piramida finansowa, a co robią organy państwa?

| Aktualizacja:

Sprawa Amber Gold niczego nas nie nauczyła. W stolicy konferencję dla ponad tysiąca osób zorganizowała firma promująca projekt DasCoin, który eksperci nazywają piramidą finansową. Prokuratura tłumaczy, że dopóki nie zgłaszają się pokrzywdzeni, dopóty nie ma problemu.

wróć do artykułu
  • ~mariusz
    (2018-03-19 15:43)
    TAK TUSK TO ZA WSZYSTKO SIE OBWINIA NAWET O TO ZE PUTIN SIE URODXIL I NA KTEMLU SIEDZI
  • ~Woźny
    (2018-01-07 12:08)
    "Co robia organy państwa?" Już opowiadam: "organy" państwa grają.😆 Do analfabetów, którzy to pisali - pisze się ORGANA a nie organy. Organy słùżą do grania a organy ludzkie do przeszczepu, zaś urzędy państwowe to organa.
  • ~em łej
    (2018-01-03 13:15)
    A co na to pierwszy bankster RP M.Morawiecki ? Przecież ON dobrze się zna na tych sprawach - i to JEMU PODLEGAJĄ wszystkie słuzby z zakresu wszelkiej ochrony konsumenta. P.S> Prowadzenie spotkań zupełnie przypomina mi stare, łupieżcze "em łej" . Też rodem z USA/.
  • ~Cafrin
    (2017-12-28 10:25)
    Autorzy artykułu twierdzą, że piramida jest wtedy kiedy ktoś wprowadzi do niej "jeleni" (nawiasem mówiąc niezbyt ładne określenie) którzy wpłacą tam kase a wtedy wprowadzający dostaje zarobek z pieniędzy które wpłacili wprowadzeni przez niego ludzie. I na pewno tak jest. Nie wiem jednak czy to tyczy DasCoina. Ja kupiłem tam licencje za 100euro , nie wprowadziłem nikogo , napiszę to duzymi literami NIKOGO , ani jednej osoby. Aktualnie z DasCoin mam w swoim posiadaniu 300euro. Pytam więc skąd zarobiłem te 200euro netto skoro NIKOGO nie wprowadziłem.......? I druga sprawa. Ciekawe jaki artykuł napiszą jak na koniec marca okaże się, że DasCoin jest na giełdzie i można go powszechnie używać......?
  • ~Kpt
    (2017-11-17 04:02)
    Stoja za tym niemiecke sluzby BND. A nasz konyrwywiad? znow wyjda na ciolkow...
  • ~tom41
    (2017-11-16 18:12)
    Pazerność ludzka nie ma granic- zawsze znajdą się chętni. Żadne komisje nic tu nie poradzą.
  • ~rycho
    (2017-11-16 10:36)
    ciemny z deficytem umysłowym część narodu będzie potem woląc że rząd nic nie robił ale poco ma działać jak durnota na nich głosuje.
  • ~archeolog
    (2017-11-15 19:12)
    Piramidy zawsze motloch budowal dla KROLOW itp.Kto wplaca niech RYDZYKUJE.Przymusu jeszcze chyba nie ma!?
  • ~Ront
    (2017-11-15 16:30)
    A SKOKi to nie piramida?
  • ~aaa
    (2017-11-14 15:13)
    Cego ludziska chceta?To NASE pirsego sortu ,sanowne Janosiki.Swagier wplaci 10000,a dostanie Lodskodowania miljun.Lice w paminci.Kasy ci u nas dostatek.Takiego roku ,jak tyn rok nie bylo ani roku!!!
  • ~zib
    (2017-11-13 13:01)
    Służby mają doświadczenie i wiedzą już na początku jaka to firma. Jest do zastanowienia się kto stoi za tymi firmami, że są stale rejestrowane w Polsce, jak można już na początku odmówię im rejestracji. Uważam, że na górze wielu korzysta z tych przekrętów nieświadomych obywateli, bo do tego czasu ogół społeczeństwa nikt nie uczył takich oszustw finansowych i większość ludzi wierzy w uczciwość finansową, a wszystkie te anomalie przyszły do nas z zachodu jak wykorzystać drugiego człowieka, a są osoby co nie wierzą w żadne grzechy, piekło i one cały czas oszukują mieszkając w Polsce z nami.
  • ~Olek
    (2017-11-13 11:56)
    a gdzie ludzie maja wyprać grosz z łapówek ???
  • ~P. Pincet
    (2017-11-13 09:31)
    PiS to gwarant Biedy w Polsce!
  • ~jr
    (2017-11-12 19:17)
    największymi piramidami finansowymi są Giełdy Papierów Wartościowych . Dzisiaj masz tysiące czy nawet miliony zł jutro możesz nie miec NIC . Dlaczego zweryfikowano np tylko 5 % akcji Banku Śląskiego lata temu i dopuszczone je do obrotu
  • ~t
    (2017-11-12 16:05)
    Kazdy musi wiedzieć, że tutaj działa takie cóś jak syndrom policjanta. Jeżeli wskażecie mu żle zaparkowane auto, pierwszą jego czynnoscią będzie spisanie waszych danych osobowych, I nawet, na żądanie to wyjaśni: on musi w notatce podać, kto go o tym zawiadomił. On nie ma prawa sam tego zauważyć? Ano, chyba nie. Policja czy prokuratura musi odnotować żródło swojej wiedzy o zdarzeniu. Bez tego nic nie może zrobić.
  • ~qqq
    (2017-11-12 15:44)
    A tzw. produkty strukturyzowane w bankach czegoś ludzi nauczyły? Znajoma księgowa (!) poszła do banku zalożyć lokatę bo na drzwiach napisali, że lokaty są na 7 procent, wyszła z umową w ktorej nic o procentach nie było i zostawiła złodziejom kupę klasy na 4 lata.
  • ~bamber
    (2017-11-12 10:08)
    widzieliscie kto wplacal do amber gold madry nie tylko chytry staruch zamiast sie bawic to chcial zarabiac ja sie dziwie ze szef tego banku ma problemy skandal i jeszcze waserman czegos szuka i to dlugo to schodzi ale sa za to pieniazki i to sie liczy
  • ~wigraszek
    (2017-11-12 08:51)
    A pamiętacie BKO Grobelnego,w bramie na podwórku w rozwalającej się kapciorze pobierał kasę,a kolejka była przez całe podwórko,stali biznesmeni,intelektualiści i reszta trzymając w zębac swe oszczędności i błagając by on je przytulił!No i dali tyłka-tylko nie mieli pretensji do siebie!
  • ~Student
    (2017-11-11 21:45)
    KNF ma się zajmować wszystkimi przekrętami? Ludzie powinni być na tyle rozsądni, żeby zapoznać się z inwestycją zanim się jej podejmą. Jeżeli tego nie robią - cóż, ich strata. Niech sprytni zarabiają na głupich to może będzie więcej tych pierwszych i mniej drugich.
  • ~Alpinista szogun
    (2017-11-11 16:25)
    Nie ,,Amber Gold" tylko Tusk zer swoimi złodziejami z PO.Amber G.to wydmuszka

Może zainteresować Cię też: