Prywatne firmy, baczność! Macierewicz wzywa do raportu

| Aktualizacja:

Szef MON chce, by telekomy, wydawcy, firmy farmaceutyczne, a nawet producenci aut przedstawiali mu sprawozdania finansowe. Przedsiębiorca nie będzie też mógł zamknąć interesu bez zgody ministra.

wróć do artykułu
  • ~Polityk1
    (2017-08-10 07:27)
    1/3 Polaków wierzy w zamach smoleński a 2/3 ,że minister Antoni ma nie po kolei w głowie.Dlaczego większość musi znosić pomysły tego kre... Za rok będę się musiał meldować ,że chcę na siusiu ?
  • ~annab
    (2017-08-10 08:01)
    Dobry ruch Antoniego zrepolonizować przemysł,stworzyć nowe technologie np. furmanki bojowe dla wojsk terytorialnych,produkcja cepów zaczepnych itd.
  • ~max power
    (2017-08-10 07:19)
    Komunista wprowadza komunistyczne rozwiązania.
  • ~Przem
    (2017-08-10 06:59)
    Chory kraj, czy to wina chorych rządzących, a może tu u nas w "polsce" obywatel musi być zawsze gnębiony przez władze bo oni u władzy są PANY a reszta to ma na nich robić. Czy to jeszcze wolność, demokracja?!
  • ~no name 1 mln
    (2017-08-10 07:37)
    PIS potrzebuje paliwa (kasy) na 500+, ale robi wszystko, żeby przedsiębiorcy wynieśli się z PL. Morawiecki swoje, Macierewicz swoje, Błaszczak swoje Rafalska swoje,...... . Brak spójnej polityki i stojąca ze strachu w kącie bufetowa. Jak długo można to znosić. Po co tu prowadzić biznes, skoro większość wypracowanej kasy trzeba przeznaczyć na nierobów żyjących tylko z 500+. Zapędzić to towarzystwo do roboty i niech sami zapracują na to co wyciągają z budżetu PL. Ja wolę, żeby robili drogi, bo dzięki temu mogę sprawniej pracować i zasilać podatkami budżet PL, ale aktualnie nikt mi tego nie ułatwia. Jestem zniechęcany przez rząd do prowadzenia działalności gospodarczej.
  • ~Szpakowaty
    (2017-08-10 07:34)
    Jedno spojrzenie na twarz tego Pana i wszystko jasne. Karetka w drodze.
  • ~qqq
    (2017-08-10 07:58)
    Czy w tym kraju jest jakiś rząd jakiś premier czy każdy minister robi co chce?
  • ~hub
    (2017-08-10 08:02)
    Lekarza !!!
  • ~oficer WP
    (2017-08-10 07:58)
    Szajbus
  • ~wierny wyporca
    (2017-08-10 07:50)
    nooo, bardzo słuszne działania pana ministra i pożyteczne z punktu widzenia obrony państwa, i "nie będzie niemiec pluł nam w twarz"...bo jeden powinien być przywódca, twardy i skuteczny, wszystkie bajdurzenia o demokracji na marsa wysłać...pan antoni to Mesjasz , spafca od dawna oczekiwany...
  • ~SAW
    (2017-08-10 09:16)
    A TAKIE OGOLNE PYTANIE- JEST KTOS NORMALNY W PIS ???????
  • ~piisigma
    (2017-08-10 08:58)
    ten psychopata i jego elita chyba naprawde szykuje się do WOJNY !!! ludzie trzeba to zadeptać bo będziemy mocno żałować.
  • ~WERT
    (2017-08-10 09:15)
    NAWET NIE CZYTAM- PARA//NOIK SIE ROZKRECA
  • ~xxxx
    (2017-08-10 08:25)
    Jednak przyjdzie mi po 30 latach prowadzenia działalności szukać sobie innego miejsca
  • ~slazak
    (2017-08-10 09:04)
    bedzie na zakup pocagu pancernego
  • ~Polak mały
    (2017-08-10 11:20)
    To już przestaje być śmieszne, k@@wa do czego oni się szykują ?
  • ~fb
    (2017-08-10 09:15)
    polacy to jednak deb... wszystko potrafią zepsuć.
  • ~czytanie_ze_zrozumieniem
    (2017-08-10 11:10)
    I do kogo się teraz odwołacie? Do TK? A nie, przecież to już PiSowska wydmuszka. No to teraz wszyscy macie za bierność w grudniu 2015 jak PiS rozwalał TK, i za darcie łacha z "ciotek rewolucji" z KOD.
  • ~Gobi
    (2017-08-10 12:48)
    Boże co się dzieje w tym Kraju uwolnić nas od tego chorego człowieka.To jakaś farsa i nalot chorych psychicznie ludzi
  • ~mario
    (2017-08-10 09:09)
    Kto jeszcze może niech wyjedzie z tego kraju! Niedługo pod pretekstem wymiany paszportów zostaną one nam odebrane i tylko ci, którzy podpiszą lojalkę posłuszeństwa dla nowej władzy dostąpią zaszczytu jego posiadania. Z EU za chwilę nasz demokratycznie wybrany sejm nas wypisze i nikt się za nami nie ujmie.

Może zainteresować Cię też: