Elżbieta Bieńkowska: Obawiam się, że po 2021 r. unijne fundusze dla Polski będą o wiele skromniejsze

| Aktualizacja:

Unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP Elżbieta Bieńkowska obawia się, że po roku 2021 "fundusze dla Polski będą o wiele skromniejsze". Według niej to, ile Polska otrzyma w nowej perspektywie finansowej, będzie wiadomo w przyszłym roku.

wróć do artykułu
  • ~ppppp
    (2017-07-17 16:50)
    spoko Ela, grunt, żebyś ty miała powyżej sześciu tysi, bo w przeciwnym razie zgodnie z twoją nagraną wypowiedzią, musiałabyś mieć siebie samą za frajerkę a to zapewne sprawiłoby ci dyskomfort...
  • ~t.
    (2017-07-17 17:21)
    To na ch... ten babsztyl tam siedzi ?
  • ~cała prawda
    (2017-07-17 17:31)
    opie.rdoli się pieniądze osłom totalnej opozycji i będzie git
  • ~#
    (2017-07-17 17:34)
    Genderowe biedronie i tęczowe nachodźce wszystko wyżrą…
  • ~udar
    (2017-07-17 17:43)
    Wstretna jak jej partia.
  • ~xyz
    (2017-07-17 18:22)
    I bardzo dobrze, niech UE nic nie daje. Niech Kaczyński na swoje obietnice podniesie ostro podatki i wprowadzi nowe opłaty, może wtedy wreszcie ludzie się wkurzą.
  • ~abra
    (2017-07-17 18:23)
    Nie płacz Elka...- i nie wracaj!
  • ~:-)
    (2017-07-17 18:39)
    To nadstawmy du.y, to beda wieksze
  • ~maniffa
    (2017-07-17 20:00)
    co to jest nowomarksizm ? gdy po Brexicie nastala panika i budowa Unii "nowej predkosci" -przywodccy Niemiec, Francji, Wloch udali sie na prawie nikomu nieznany grob na wloskiej wyspce - tam wmiejscowosci Vnetone udali sie grob Spinelliego, aby zlozyc kwiaty. Kto to jest ow Spinelli, ktorego nazwisko zdobi wejscie do europejskiego parlamentu ? Ano Spinelli to przedwojenny komunista wloski, wieziony na tej wyspie podczas wojny i tam napisal tajny dokument o zalozeniu i dzialaniu Unii Europejskiej. Po wojnie Spinelli ciagle sie pojawia w europejskich inicjatywach zalozeniowych i byl praktycznie ideologicznym ojcem zalozycielem Unii i inicajatorem Konstytucji Unii. Jego wizje sa tym czym dzsiaj nazywamy wartosciami europejskimi, a wiec - Unia i zwyciestwo nowomarksizmu bedzie tylko zagwarantowane, jezeli powstanie federacja unina z panstw bez granic, bez wlasnej armii, bez wlasnej tozsamosci narodowej -jezeli zostanie zniszczona jakolwiek tozsamosc narodowa, wowczas zapanuja w Unii marksitowskie rzady niedmokratycznej kasty, ktora juz siega przeszlo 400 000 urzednikow, skorupowanych rzadow-marionetek, centralnego sadownictwa. Celem Unii jest stowrzenie pokoleniowego kolchozu, cenzury, zamrodyzmu, orwelowskiego pomieszania pojec i obozow koncentracyjnych dla przeciwnikow makrsitowskiego systemu. Wiecej na szukaj jutube-krzystof karon-marksizm.
  • ~Marcin88787
    (2017-07-17 20:12)
    Fundusze będą skromniejsze tylko w przypadku gdy ich wysokość zostanie powiązana w jakiś sposób z warunkiem przyjmowania imigrantów zasiłkowych. W takim przypadku konieczne będzie rozważenie celowości pozostania w strukturach UE, w celu odzyskania suwerenności kraju.
  • ~jj
    (2017-07-17 20:27)
    To że będą mniejsze fundusze - wie nawet sołtys w Wąchocku....Wielka Brytania przestanie wpłacać potężną dawkę euro
  • ~tako rzecze...
    (2017-07-17 20:28)
    A h...z waszą pomocą !
  • ~Luba
    (2017-07-17 20:30)
    Co to jest „postrzeganie"? Czy Francja będzie „postrzegana" jako raptownie islamizujace sie państwo, który jedyny ratunek widzi w stanie wyjatkowym trwajacym latami? Czy Niemcy będa „postrzegane" jako domina Europy, która odbudowywuje Święte Cesarstwo Rzymskie Narodu Niemieckiego?
  • ~Lis
    (2017-07-17 20:39)
    Ciekawe czy po 2021 będzie jeszcze Unia czy tylko kamieni kupa
  • ~Gosc
    (2017-07-17 20:40)
    Fundusze beda skromniejsze! I to OK!!! Myslicie, ze Zachod bedzie na Was lozyl do swietego nigdy? Bo sie nalezy? Kon by sie usmial!!!
  • ~jery
    (2017-07-17 21:09)
    Dopóki będzie nasza klara i król Peru to na pewno będzie mniej dla polski przecież ich nie interesuje rozwój polski tylko dojczland
  • ~kontestator
    (2017-07-17 21:39)
    Po 2021 roku, Polski nie będzie już w Unii bo wcześniej się na nią wypnie.
  • ~krajanka
    (2017-07-17 22:51)
    Jak beda tam ciagle tacy opluwacze Polski jak Tusk czy Bienkowska,to napewno do tego dojdzie. Damy rade!
  • ~kotletos
    (2017-07-18 00:16)
    Przeciez o tym wiadomo od 8 lat
  • ~siara