Elżbieta Bieńkowska: Obawiam się, że po 2021 r. unijne fundusze dla Polski będą o wiele skromniejsze

| Aktualizacja:

Unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP Elżbieta Bieńkowska obawia się, że po roku 2021 "fundusze dla Polski będą o wiele skromniejsze". Według niej to, ile Polska otrzyma w nowej perspektywie finansowej, będzie wiadomo w przyszłym roku.

wróć do artykułu
  • ~marian
    (2017-09-06 00:18)
    no,no ,co za strachy na Lachy.A,dlaczegoz to paniusia nie poda ,ile to Polska wplaca skladek(takze tych,jak zostala ukarana i wplacala wiecej niz dostala,albo ile pozeraja dysponenci tych pieniedzy).Niech Elzbieta sie nie boi,nie zostanie bez grosza przy......Troche wiecej ze swoja partia naskarzy i moze na szczescie dla Polski ,wyrzuca Ja z Unii ( mam na mysli Polske )
  • ~elf
    (2017-09-05 15:08)
    a obecne wykorzysta w 49 %
  • ~Jan-ko
    (2017-09-04 21:36)
    Jak ona nędznie wygląda ; gdzie jej doczepiane włosy i sztuczne rzęsy . Zapomiała spakować na podróż do Polski ?
  • ~beiza bet
    (2017-08-31 16:41)
    To pujdziesz na POrwincje za 2 tyś
  • ~europus
    (2017-08-25 08:10)
    Jak tam gangbangi i pijackie burdy z dziadami? Zajezdzaja dziadki maskotke?
  • ~fg
    (2017-08-24 12:48)
    Dlatego opozycja niw powinna się pchać do rządzenia niech PiS rządzi i rozdaje kasę
  • ~polacy
    (2017-08-23 08:00)
    ona też nie jest warta złamanego grosza amen...#####
  • ~fred
    (2017-07-20 07:27)
    to ta barbie co za 6 koła nie chce pracować ?!
  • ~komisarz
    (2017-07-20 04:28)
    Po 2021 roku EU zostwi tylko ocet na polkach sklepowych i wysle masy blednych rycerzy na ulice, aby strzec pozostalosci kultury chrzescijanskiej w narodzie.
  • ~POparzony
    (2017-07-19 21:58)
    Obawiam się, że Bieńkowska już tego nie doczeka w Brukseli :(
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-18 16:27)
    Szukałem tych funduszy przez 6 lat, idąc tropem ogłoszeń Wyborczej i kampanii promocyjnych rządu POPSL ..i nic nie znalazłem. Za to brat dziekana uczelni, która wypuściła BIedronia dobrał mi się w międzyczasie do kobiety. Tyłkodajna klika.
  • ~wspak
    (2017-07-18 08:48)
    Polska nie potrzebuje zadnych funduszy ! To okradanie podatnikow zachodnich !
  • ~kuka29
    (2017-07-18 08:22)
    Droga P. Komisarz, prosze nie straszyc, nie tylko Polska, ale wszystkie kraje Uni beda mialy okrojone dodacje, powodem sa koszty jakie musi Unia poniesc za POLITYKE OTWARTYCH WROT DO EUROPY ! Z pustego nawet Solomon nie napelni ! i niech Pani nie robi sie NAGLE "SLODKA" dla Polski z tym ostrzezeniem.
  • ~Grabiec_z_cyrku
    (2017-07-18 08:13)
    Jak będziesz donosić na Polskę to oczywiste, że obetną
  • ~RWE
    (2017-07-18 07:35)
    Pani Bieńkowska ma pociąg do finansów jak pendolinio. I sama wszystko wciągnie.
  • ~taka prawda
    (2017-07-18 07:29)
    Rudy i Bieńkowska jak widać nadają się na swoje funkcje w Unii, grunt aby dowalić PISowi, Polska się nie liczy.
  • ~gadojan
    (2017-07-18 07:23)
    Hm?..pensje politykierow jednak nie zmaleja..., albo wroci Tusk z Bienkowska i przyciagna z Brukseli transport euro do rozdzialu miedzy swoich a Polakom do splacenia
  • ~tępaelka
    (2017-07-18 07:05)
    Fundusze będą skromniejsze bo nie będzie UK !!!
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-18 06:57)
    POPATRZCIE LUDZIE JAK TO SIĘ MARTWI O FUNDUSZE Z BRUXELKI . TO CO ZROBILIŚCIE Z POLSKĄ GOSPODARKĄ PRZYNIOSŁO POLSCE STRATY NIE DO ODROBIENIA PRZEZ POKOLENIA , ZNISZCZYLIŚCIE GOSPODARKĘ WIĘCEJ NIŻ NIEMIECKI OKUPANT .
  • ~lanca_ster
    (2017-07-18 06:47)
    Za to składka będzie większa... Podobno więcej będziemy wpłacać niż pobierać. Opłaciło się?

Może zainteresować Cię też: