Elżbieta Bieńkowska: Obawiam się, że po 2021 r. unijne fundusze dla Polski będą o wiele skromniejsze

| Aktualizacja:

Unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego, przemysłu, przedsiębiorczości i MŚP Elżbieta Bieńkowska obawia się, że po roku 2021 "fundusze dla Polski będą o wiele skromniejsze". Według niej to, ile Polska otrzyma w nowej perspektywie finansowej, będzie wiadomo w przyszłym roku.

wróć do artykułu
  • ~fred
    (2017-07-20 07:27)
    to ta barbie co za 6 koła nie chce pracować ?!
  • ~komisarz
    (2017-07-20 04:28)
    Po 2021 roku EU zostwi tylko ocet na polkach sklepowych i wysle masy blednych rycerzy na ulice, aby strzec pozostalosci kultury chrzescijanskiej w narodzie.
  • ~POparzony
    (2017-07-19 21:58)
    Obawiam się, że Bieńkowska już tego nie doczeka w Brukseli :(
  • ~Kontemplyta
    (2017-07-18 16:27)
    Szukałem tych funduszy przez 6 lat, idąc tropem ogłoszeń Wyborczej i kampanii promocyjnych rządu POPSL ..i nic nie znalazłem. Za to brat dziekana uczelni, która wypuściła BIedronia dobrał mi się w międzyczasie do kobiety. Tyłkodajna klika.
  • ~wspak
    (2017-07-18 08:48)
    Polska nie potrzebuje zadnych funduszy ! To okradanie podatnikow zachodnich !
  • ~kuka29
    (2017-07-18 08:22)
    Droga P. Komisarz, prosze nie straszyc, nie tylko Polska, ale wszystkie kraje Uni beda mialy okrojone dodacje, powodem sa koszty jakie musi Unia poniesc za POLITYKE OTWARTYCH WROT DO EUROPY ! Z pustego nawet Solomon nie napelni ! i niech Pani nie robi sie NAGLE "SLODKA" dla Polski z tym ostrzezeniem.
  • ~Grabiec_z_cyrku
    (2017-07-18 08:13)
    Jak będziesz donosić na Polskę to oczywiste, że obetną
  • ~RWE
    (2017-07-18 07:35)
    Pani Bieńkowska ma pociąg do finansów jak pendolinio. I sama wszystko wciągnie.
  • ~taka prawda
    (2017-07-18 07:29)
    Rudy i Bieńkowska jak widać nadają się na swoje funkcje w Unii, grunt aby dowalić PISowi, Polska się nie liczy.
  • ~gadojan
    (2017-07-18 07:23)
    Hm?..pensje politykierow jednak nie zmaleja..., albo wroci Tusk z Bienkowska i przyciagna z Brukseli transport euro do rozdzialu miedzy swoich a Polakom do splacenia
  • ~tępaelka
    (2017-07-18 07:05)
    Fundusze będą skromniejsze bo nie będzie UK !!!
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-18 06:57)
    POPATRZCIE LUDZIE JAK TO SIĘ MARTWI O FUNDUSZE Z BRUXELKI . TO CO ZROBILIŚCIE Z POLSKĄ GOSPODARKĄ PRZYNIOSŁO POLSCE STRATY NIE DO ODROBIENIA PRZEZ POKOLENIA , ZNISZCZYLIŚCIE GOSPODARKĘ WIĘCEJ NIŻ NIEMIECKI OKUPANT .
  • ~lanca_ster
    (2017-07-18 06:47)
    Za to składka będzie większa... Podobno więcej będziemy wpłacać niż pobierać. Opłaciło się?
  • ~Donek
    (2017-07-18 06:33)
    I miały być mniejsze tym bardziej po Brexicie. Ale po co mamy tam komisarz Bieńkowska przecież na pewno lobbuje za Polską.
  • ~siara
    (2017-07-18 02:15)
    Elżbieta Bieńkowska to niech mnie cmoknie w pompke sprzedajna zdzir,//a
  • ~kotletos
    (2017-07-18 00:16)
    Przeciez o tym wiadomo od 8 lat
  • ~krajanka
    (2017-07-17 22:51)
    Jak beda tam ciagle tacy opluwacze Polski jak Tusk czy Bienkowska,to napewno do tego dojdzie. Damy rade!
  • ~kontestator
    (2017-07-17 21:39)
    Po 2021 roku, Polski nie będzie już w Unii bo wcześniej się na nią wypnie.
  • ~jery
    (2017-07-17 21:09)
    Dopóki będzie nasza klara i król Peru to na pewno będzie mniej dla polski przecież ich nie interesuje rozwój polski tylko dojczland
  • ~Gosc
    (2017-07-17 20:40)
    Fundusze beda skromniejsze! I to OK!!! Myslicie, ze Zachod bedzie na Was lozyl do swietego nigdy? Bo sie nalezy? Kon by sie usmial!!!

Może zainteresować Cię też: