Cała gospodarka w ręce Morawieckiego. Wicepremier rośnie, ale w rządzie jest koalicja przeciw niemu

Szef resortów rozwoju i finansów po kongresie PiS pnie się w górę partyjnej hierarchii. Pytanie brzmi: czy potrafi to przekuć na trwałe wzmocnienie swojej pozycji w rządzie?

wróć do artykułu
  • ~Jula
    (2017-07-13 07:56)
    Byly bajki braci Grimm,beda bajki tatusia i synusia M.
  • ~suwerenie ! zmądrzej wreszcie
    (2017-07-13 07:59)
    1000 lat historii niczego nie nauczyło suwerena. jak był niewolnikiem tak jest, wyłączając nową kastę - milionerów dotacyjnych rolników trucicieli żywności i ziemskich spekulantow. suwerenie oddaj swoją kupę kamieni solidarnym wybrańcom by mieli jeszcze godniejsze życie.
  • ~rady już działają
    (2017-07-13 10:33)
    cała gospodarka w ręce RAD, a rady delegatów robotniczych i żołnierskich już działają w terenie
  • ~Nik
    (2017-07-13 10:39)
    Silna gospodarka jest zalezna przede wszystkim od koniunktury i sily prywatnych przedsiebiorstw .Politycy we wszystkich krajach lubia ubierac sie obludnie w cudze piörka nic nie inwestujac .
  • ~Z"ikosa"
    (2017-07-13 10:41)
    A kiedy szanowny " super minister",posprząta po sobie w BZ WBK ,bagno po kredytach pozorowanych w CHF..?, ich wartość to ok.10,8 mld CHF!!! , jest co sprzątać, czekamy. Czekamy także - jeszcze chwilkę - na wypełnienie swoich obowiązków przez organy władzy publicznej , określone w art. 76 Konstytucji. Można oszukiwać pewnych ludzi przez cały czas , wszystkich ludzi przez pewien czas , ale nie można oszukiwać wszystkich ludzi przez cały czas, to nie średniowiecze panie ministrze. Bajki to możesz pan opowiadać swoim dzieciom .
  • ~kotlet
    (2017-07-13 11:00)
    No i wlasnie o to chodzi, wladza i odpowiedzialnosc, slysze ostatnio z ust koryciarzy i targowicy zeby PIS dzielil sie z nimi wladza tylko jak to koryto zadne wladzy zapomina o odpowiedzialnosci, zreszta na czasy wojenne a takie w sumie mamy po rzadach koryta potrzebny jest silna zdeterminowana osobowosc.
  • ~Konrad Wallenrod
    (2017-07-13 11:14)
    Zlodzieje walcza ze zlodziejami itd.Ciemna masa wierzy w cuda,oni was tym razem zalatwia tak jak nikt dotad.
  • ~NNa
    (2017-07-13 12:18)
    Tak Trzymać Panie Morawiecki. Na pohybel PO i zielonych ludków z PSL-u
  • ~TL
    (2017-07-13 12:57)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
  • ~JMK
    (2017-07-13 14:07)
    Znów jakiś inwestor ,tym razem MABUCHI MOTOR z Japonii chce inwestować w Polsce (w Bochni).Znów totalna będzie podłamana.
  • ~jurek
    (2017-07-13 15:02)
    Co z projektem ustawy nr.461 ,od roku leży w sejmie . bo Morawiecki nie wydaje opinie.Nie pomagają ponaglenia Tobiszewskiego.PIS dzieli obywateli.
  • ~Lis
    (2017-07-13 15:06)
    POprzednicy kopali piłkę,omawiali ciemne interesy na stacjach paliwowych, cmentarzach w knajpach, obecni zdobywają rynki i naprawiają przeszłość.
  • ~marian_piłka
    (2017-07-13 16:11)
    "Bankster", który "ograbiał" polskich obywateli dla Hiszpanów w BZ WBK, oszukiwał frankowiczów, zwolnił tysiące pracowników dawnego Kredyt Banku - teraz pozuje na "dobrego ministra" ? Chichot historii, którego nie dostrzega tępy suweren.
  • ~metronom
    (2017-07-13 18:07)
    I co by tu jeszcze opodatkować? Paliwo, wodę, sieci handlowe, może wyciąć jeszcze ze dwie puszcze- będzie większy eksport drewna, grzywny dla protestujących i....... A budżet nie wytrzyma rozdawnictwa i PIS zniknie ze sceny. Ale Polacy jak Grecy będą żałowali, że co dobre to minęło. Historia kołem się toczy i dzisiaj dla elektoratu PIS lepiej było w PRL, choć biednie ale po równo. Nie pamiętają, że Europa po Gierku umorzyła 50% polskiego długu a od 10 lat jest dojną krową. A najważniejsze:"choć na całym świecie wojna, oby ......nasza wieś spokojna.
  • ~****
    (2017-07-13 22:07)
    ślepy Mesiasz ma widzenia nocne stary Prorok też Slepy go w tym Utwierdza.
  • ~podatnik
    (2017-07-14 12:05)
    Dojna zmiana Piły i Siekiery(PiS) w praktyce; litr paliwa 25gr+,prąd 50PLN+,gaz 7%+,piwo 1PLN+, OC/AC ok. 15%+,masło 100%+,etc.
  • ~xiom
    (2017-07-15 00:47)
    Ale "analiza", ale "exclusive". Jak drugi Pudelek (ten dawny, nie ten obecny SBcki) - plotka plotkę plotką pogania, trochę fejk nius, ale twardy faktów jak na lekarstwo. Kto w ogólne za to płaci?
  • ~putto
    (2017-07-15 14:15)
    wszystkie podatki i podwyżki są robione dla szczęścia ludu oraz wszystkich sortów
  • ~profesor
    (2017-07-15 15:17)
    Następna niemota która "myśli", że jest geniuszem.😕
  • ~A. Głód
    (2017-07-15 18:59)
    PiS wprowadzi Polskę w strefę kryzysu gospodarczego.

Może zainteresować Cię też: