Cała gospodarka w ręce Morawieckiego. Wicepremier rośnie, ale w rządzie jest koalicja przeciw niemu

Szef resortów rozwoju i finansów po kongresie PiS pnie się w górę partyjnej hierarchii. Pytanie brzmi: czy potrafi to przekuć na trwałe wzmocnienie swojej pozycji w rządzie?

wróć do artykułu
  • ~Sztuka nad sztuką.
    (2017-07-17 22:11)
    To nie sztuka budować przez nowe opłaty i podatki, a sztuka rządzić lepiej tymi które się posiada.
  • ~Rysiowy
    (2017-07-17 21:29)
    a co to za c..l ?
  • ~WERT
    (2017-07-17 11:28)
    ZE SPOKOJEM SIE PRZYGLADA JAK MINISTER ZDROWIA OKRADA SWIADCZENIODAWCOW I DOPROWADZA ICH DO BANKRUCTWA
  • ~Drzazga 101
    (2017-07-16 11:05)
    "...przynajmniej dla mnie obserwatora z zewnątrz..." O Matko, figlarz z Pana, Panie Prezesie. Hej !-
  • ~a
    (2017-07-16 07:38)
    To chyba bedzie za duzo dla premiera Morawieckiego: prowadzic bez zaklocen wspaniale rozwijajaca sie polska gospodarke, odpierac ataki opozycji totalnej, obawiac sie podkopywania przez Glapinskiego, Szydlo czy Ziobro.
  • ~ik
    (2017-07-16 06:42)
    rozwali nasz kraj on nie nadaje sie do rzadzenia jak jego ojciec
  • ~antybezmyślnik
    (2017-07-15 21:53)
    Tak to jest - jak największy Bankster rządu jest jego Wicepremierem. PiS- przed wyborami- kłamał jak bura suka o banksterach, a naczelnego Bankstera sam zatrudnił na wysokim stanowisku. Rozdawnictwo PiS - tragicznie zemści się na wszystkich Polakach, i żaden bankster Morawiecki tego nie zatrzyma.
  • ~A. Głód
    (2017-07-15 18:59)
    PiS wprowadzi Polskę w strefę kryzysu gospodarczego.
  • ~profesor
    (2017-07-15 15:17)
    Następna niemota która "myśli", że jest geniuszem.😕
  • ~putto
    (2017-07-15 14:15)
    wszystkie podatki i podwyżki są robione dla szczęścia ludu oraz wszystkich sortów
  • ~xiom
    (2017-07-15 00:47)
    Ale "analiza", ale "exclusive". Jak drugi Pudelek (ten dawny, nie ten obecny SBcki) - plotka plotkę plotką pogania, trochę fejk nius, ale twardy faktów jak na lekarstwo. Kto w ogólne za to płaci?
  • ~podatnik
    (2017-07-14 12:05)
    Dojna zmiana Piły i Siekiery(PiS) w praktyce; litr paliwa 25gr+,prąd 50PLN+,gaz 7%+,piwo 1PLN+, OC/AC ok. 15%+,masło 100%+,etc.
  • ~****
    (2017-07-13 22:07)
    ślepy Mesiasz ma widzenia nocne stary Prorok też Slepy go w tym Utwierdza.
  • ~metronom
    (2017-07-13 18:07)
    I co by tu jeszcze opodatkować? Paliwo, wodę, sieci handlowe, może wyciąć jeszcze ze dwie puszcze- będzie większy eksport drewna, grzywny dla protestujących i....... A budżet nie wytrzyma rozdawnictwa i PIS zniknie ze sceny. Ale Polacy jak Grecy będą żałowali, że co dobre to minęło. Historia kołem się toczy i dzisiaj dla elektoratu PIS lepiej było w PRL, choć biednie ale po równo. Nie pamiętają, że Europa po Gierku umorzyła 50% polskiego długu a od 10 lat jest dojną krową. A najważniejsze:"choć na całym świecie wojna, oby ......nasza wieś spokojna.
  • ~marian_piłka
    (2017-07-13 16:11)
    "Bankster", który "ograbiał" polskich obywateli dla Hiszpanów w BZ WBK, oszukiwał frankowiczów, zwolnił tysiące pracowników dawnego Kredyt Banku - teraz pozuje na "dobrego ministra" ? Chichot historii, którego nie dostrzega tępy suweren.
  • ~Lis
    (2017-07-13 15:06)
    POprzednicy kopali piłkę,omawiali ciemne interesy na stacjach paliwowych, cmentarzach w knajpach, obecni zdobywają rynki i naprawiają przeszłość.
  • ~jurek
    (2017-07-13 15:02)
    Co z projektem ustawy nr.461 ,od roku leży w sejmie . bo Morawiecki nie wydaje opinie.Nie pomagają ponaglenia Tobiszewskiego.PIS dzieli obywateli.
  • ~JMK
    (2017-07-13 14:07)
    Znów jakiś inwestor ,tym razem MABUCHI MOTOR z Japonii chce inwestować w Polsce (w Bochni).Znów totalna będzie podłamana.
  • ~TL
    (2017-07-13 12:57)
    PiS gwarantem Biedy w Polsce!
  • ~NNa
    (2017-07-13 12:18)
    Tak Trzymać Panie Morawiecki. Na pohybel PO i zielonych ludków z PSL-u

Może zainteresować Cię też: