List Tuska do Junckera nie pomógł. Polska przegrała w Brukseli w sprawie Nord Stream 2

Donald Tusk zaklinał Komisję Europejską, by nie godziła się na Nord Stream 2. W piątek jednak Polska przegrała w Brukseli znów stosunkiem głosów 1:27.

wróć do artykułu
  • ~Filip
    (2017-06-12 08:28)
    Niemcy robią wszystko aby być po stronie Rosji w każdej sprawie dotyczącej Polski.
  • ~Laszlo
    (2017-06-12 08:00)
    To jest ta solidarność europejska? Biedaki robią to co bogaci każą.
  • ~ii
    (2017-06-12 08:00)
    PO prostu nikt z trampkarz nie bierze na poważnie , on jest wyłącznie do POklepywania PO łepetynie
  • ~PawełG
    (2017-06-12 08:12)
    No i co Król Europy nie pomógł?
  • ~234
    (2017-06-12 08:16)
    Zbroić sie "po zeby" i tyle. A jak kraje Bałtycie w takie klocki grają to olać je ale w opowiednim czasie. Bedziemy silni militarnie, gospodarczo to ruski z niemcem zajmą innymi.
  • ~Pola
    (2017-06-12 15:36)
    Tusk udaje że troszczy się o Polskę,a gdzie był wcześniej ?S.Wolski jak go nazwał?Szmata.?Jak głosował o karanie Polski.
  • ~helena
    (2017-06-12 10:14)
    teraz Donek listy pisze???? myslałam że ten Cysorz Europy coś znaczy ,a on tylko może list napisać????
  • ~Ukrainiec
    (2017-06-12 08:13)
    W czyim imieniu działają tzw komisarze polscy w Brukseli ? Polskiej racji stanu, banderlandu, czy waszyngtońskiego tzw Partnerstwa wschodniego " ( winno raczej być mieszania wschodniego) ?
  • ~kisiek
    (2017-06-12 10:46)
    a niech se tą rurę budują..ważne by Polska miała swoją rurę z Norwegi i dwa gazoporty..wtedy możemy olać Ruskich z całą tą śmieszną Unią
  • ~Laicky
    (2017-06-12 08:37)
    Pachnie ściemą... Ustawka?
  • ~ ect ...
    (2017-06-12 12:31)
    Projekt MUSIAŁ przejść po cichu, gdyż inaczej by NIE PRZESZEDŁ! Poza tym zrobiono wszystko, aby nie wszyscy o tym wiedzieli panie Juncker - PRAWDA? Niemcy, Francja, Holandia mają w tym wielki biznes paliwowy, więc ułożyli się z Rosją jak zwykle POD STOŁEM!
  • ~bz
    (2017-06-12 08:50)
    Gdyby "nie" niejakiego Leszka M. premiera RP rura z norweskim gazem(poprzez Danie) dawno lezalaby na odcinku Baltyku.Lesiu ukrecil "leb" inwestycji ku radosci Gazpromu i jego polskich aliantow. Dla mnie jest to jedna z najwiekszych podejrzanych decyzji rzadzacego tandemu(owczesnego) Leszek-Olek.
  • ~Interpretacja społeczna
    (2017-06-12 15:31)
    Dlaczego Juncker zignorował opinię Tuska??? Ponieważ taka jest ranga Tuska w Brukseli i tak właśnie się z nim "liczą". Polska teraz płaci za służalczość Tuska wobec Angeli i bezrefleksyjne popieranie Schulza i wszystkich rzekomo demokratycznych aktywności KE i PE. Niestety stracą na tym wszyscy członkowie UE, tylko, że my Polacy o tym wiemy, a inni srodze się zawiodą. Niestety na kolejnego Polaka na naprawdę ważnym stanowisku Polska będzie czekała nie mniej niż 10 lat. Wielka szkoda.
  • ~komi
    (2017-06-12 08:56)
    .........POSpółka z o.o. & tusek-kopaczka...... do likwidacji
  • ~Sokular
    (2017-06-12 08:27)
    Korespondowanie na pokaz z tym nietrzeżwym manipulatorem nie ma sensu......należało intensywnie pracować nad tym od dawna i czynić to NAPRAWDĘ.............mając oczywiste takie możliwości ,teraz mleko już rozlane.
  • ~Zastanawiający się
    (2017-06-12 09:58)
    Gdzie "przyjaciele" Polski z Grupy Wyszehradzkiej? Żadnego gestu solidarności? Jak to? Nawet wielki przyjaciel Kaczyńskiego, Viktor Orban, ZNOWU zagłosował przeciwko Polsce?
  • ~kuciap
    (2017-06-12 12:08)
    Teraz wiecie czemu go wybrali? Bo jest popychadlem, ktore mozna olac
  • ~? ? ?
    (2017-06-12 09:46)
    To jest jedność Unii Jewropejskiej w strategicznych sprawach? Dla kraju członkowskiego, dla Polski dzieje się źle, a KE i KW cicho?
  • ~Kontemplyta
    (2017-06-12 12:34)
    Jakby umiał pisać to coś by z tego wyniknęło. Tusk jest mistrzem pozorowanych ruchów.
  • ~sigg699
    (2017-06-12 08:44)
    Jakos nikt nie pamieta, ze ten pierwszy (juz dzialajacy) i ten nastepny rurociac po dnie Baltyku nigdy by nie powstal, gdyby nie glupie oszolomy przy wladzy w Polsce, ktorzy nie zgodzili sie na propozycje rosyjska, aby ten rurociag przebiegal przez terytorium Polski (z oczywistymi dla Polski korzysciami). Teraz Rosjanie moga sie smiac z polskiej glupoty.

Może zainteresować Cię też: