List Tuska do Junckera nie pomógł. Polska przegrała w Brukseli w sprawie Nord Stream 2

Donald Tusk zaklinał Komisję Europejską, by nie godziła się na Nord Stream 2. W piątek jednak Polska przegrała w Brukseli znów stosunkiem głosów 1:27.

wróć do artykułu
  • ~Zgroza machmeta
    (2017-08-16 17:48)
    UNIA nie była tak KOMUSZA jak jest w tej chwili ale Meczety ROSNĄ to ich zmuszą żęby do nich wchodzili te CZERWIENCE
  • ~leming
    (2017-08-12 13:33)
    POskarz sie Donku Anielce, to Junckers wezmie cie serio.
  • ~Polo
    (2017-08-07 14:38)
    Wypiszcie sie z tej uni europejskiej bo wstyd juz tego wszystkiego sluchac,postawcie sobie mur i zyjcie sobie tak jak chcecie ale bez unijnych Euro liczcie sami na siebie.
  • ~Mnietek
    (2017-08-07 04:46)
    Rudy bedac premierem Polski zgodzl sie na Nord Stream ll.Nie wierze ,ze teraz broni Polski ta ruda szmata.
  • ~Bolesław Grabowski
    (2017-08-05 14:22)
    Tuskowaty to latrelek Merkelowej i służy jej na dwóch łapkach......
  • ~ma talent
    (2017-08-03 17:19)
    To taki chwyt POlszewicki Tusskussa
  • ~Hermina
    (2017-08-03 12:41)
    Czyli slonce Peru gw...no moze po-moc Polsce! WSTYD!
  • ~jaity
    (2017-07-25 01:17)
    Dlatego w Polsce trzeba zdrajców z PO zwalczać, a nie wchodzić w układy.
  • ~Pola
    (2017-07-24 16:04)
    POlszewiki z POkolenia na POkolenie szkodzili Polsce lizali Rauskim lub Szwabom tylko do tego mają talent w szkodzeniu krajowi
  • ~JÓZIEK DYRMANN
    (2017-07-24 08:53)
    TUSK SIĘ ZAKLINAŁ ? HE HE HE - TAKIE KITY BACA - POGORZELSKA CZY JAK CI TAM NAJEMNA ŻURNALISTKO MOŻESZ WCISKAĆ - WIESZ KOMU ?
  • ~wyborca/dziadostfo jest jak perz wieloletni
    (2017-07-21 21:20)
    a. pal Go licho, te wielkie glowy, bo nawet nie o nie chodzi,... chodzi, ze chodzo, jezdzo i smrodzo,.. niezle im sie powodzi... .....majo za glupkuf nas kuta fonuf.. co przeda byt o przetrwanie, dziadostfo szczerzy paszcze okrutna, pomoz nam przetrwac to Panie.
  • ~Ja.
    (2017-07-21 20:21)
    A w jakim języku Tusk ten list napisał? Po angielsku nie umie,a po polsku Junker nie umie!
  • ~baca
    (2017-07-16 19:57)
    Agent Angeli mógł tylko POpierać wrogów Polski ! Ale będzie jeszcze siedział !
  • ~rozbawiony
    (2017-07-16 15:01)
    Smiac mi sie chce z waszej glupoty.Potega swiatowa Rosja ma ma zloza gazu wystarczajace dla polowy swiata i chce go sprzedawac,Wszystkie kraje europejskie oczywiscie oprocz Kaczystanu chca od niej go kupowac.Ruscy chcieli budowac rurociag do Europy przez Polske co byloby bardzo dla nas korzystne ekonomicznie i po;litycznie ale chcieli budowac omijajac Ukraine co jest calkiem zrozumiale.Ale polaczki powiedzialy stop,nie damy skrzywdzic braci banderowcow..Na to Rosjanie wypieli na nas tylek i w pare miesiecy polozyli rurociag po dnie Baltyku do Niemcow ,co maja sie uzerac z banderowcami i polaczkami .Teraz beda klasc druga rure z czego jak widac wszyscy sa zadowoleni oprocz polaczkow.No i Polska ktora mogla miec gaz z rurociagu na swoim terenie ***** bedzie miala,ona jedna w Europie bo wszyscy chca dobrze zyc z Rosja i robic z nia interesyt a my bedziemy lodziami wozic z USA i Kataru bo jak sie pisuary w koncu pozra z Niemcami do xczego daza to nie dostaniemy i od Niemcow ruskiego gazu.Ale jaja
  • ~jola