Premier: Dane GUS potwierdzają, że "gospodarka plus" jest faktem

Od ponad 1,5 roku rząd realizuje ambitny, kompleksowy projekt mający rozbudzić gospodarkę; czwartkowe dane GUS potwierdziły słuszność kierunku, który wybraliśmy - gospodarka plus jest faktem - mówiła premier Beata Szydło. Podstawowym celem jest to, by rozwój służył obywatelom - wskazała.

wróć do artykułu
  • ~nina
    (2017-04-23 18:46)
    GUS skorygowal wzrost PKB za 2016r do 2,7%, czyli nie jest tak dobrze jak mowi Morawiecki i Szydlo. A zadluzenie Polski to wg.PiSu ,to pikus.
  • ~eu
    (2017-04-22 07:27)
    Pis ma bardzo duzo projektow na budowe Pomnikow
  • ~GallAnonim
    (2017-04-22 01:03)
    Taaaa ... kompleksy to PiSki mają ... i dlatego tacy zawistni... .
  • ~Andrzej Zet
    (2017-04-21 14:59)
    po prostu PiS nie dał rady jeszcze wsadzić drąga w szprychy gospodarki, ale ma na to jeszcze 2 lata i jak znam tych oszołomów, to na pewno wszystko rozwalą. Nic innego niestety nie potrafią. PO to byli trudni ludzie ale PiS to jakiś komiks. Naiwni Polacy wierzą, że krajem można rządzić opowiadając bajki i budując zamki z piasku.
  • ~~mikrus
    (2017-04-21 14:53)
    Szydło zajęła się propagandą a nie reformą gospodarki.Czym się chwali PiS ?? Amerykę odkrył tj. stara prymitywna oszukańcza metodą wpuszczania pustego pieniądza do obrotu. To już za komuny było przerabiane wielokrotnie. Aby ożywić gospodarkę włodarze tamtej epoki podnosili płacę, następowało chwilowe ożywienie gospodarcze a po pewnym czasie inflacja, spadek wartości pieniądza i tak powtarzano ten wynalazek bez sensu w kółko. Wcześniej czy później gospodarka nie da się oszukać taką ekonomiczną " bańką mydlaną" i przyjdzie czas zapłaty w postaci inflacji i straconego czasu.
  • ~Jaro
    (2017-04-21 14:43)
    Brakowało tylko spustu surówki w hucie. A tak ogólnie to bełkocik. Oni źli, my dobrzy i takie tam.
  • ~o.S..
    (2017-04-21 14:35)
    -Chwalą nas. -Kto? -Wy mnie a ja was.
  • ~zyx
    (2017-04-21 14:28)
    Dane gospodarcze są rzeczywiście dobre. Ściagalność VAT wyższa o kilkadziesiąt procent. Program "500+" został pozytywnie przyjęty w Europie , poprawił sytuację najbiedniejszych ( tych od "szczawiu i mirabelek" - w/g klasyka PO) i gospodarce nie zaszkodził. Oby tak dalej.
  • ~Unijny
    (2017-04-21 14:25)
    Narazie idzie jako tako tylko jak przyjdzie do UE placic wasz udzial to zabraknie na wszystko bo tylko dzieki unijnym funduszom sytuacja jest lepsza,bez tego nie bylibyscie tacy pewni.
  • ~suwereni
    (2017-04-21 14:15)
    Pani premier nie robicie nam łaski.Za to bierzecie niemałe pieniądze,by dobrze pracować.
  • ~pis pis i już jest cuchnąca kałuża
    (2017-04-21 14:07)
    Już widzę jak PO-lactwu gula z wściekłości lata!
  • ~k
    (2017-04-21 14:02)
    POLACY POPIERAJA RZAD PIS GODNI I UCZCIWI RZADZACY.

Może zainteresować Cię też: