PiS, czyli Prezenty i Skubanko. Rząd dał wszystkim, komu teraz zabrać? Oto 7 OPCJI

500+, obniżenie wieku emerytalnego, wyższa kwota wolna – wszystko kosztuje, a będzie kosztować jeszcze więcej. Rząd będzie musiał zacząć trałowanie podatkowe.

wróć do artykułu
  • ~SzT
    (2016-12-28 14:39)
    Szwabska i lewacka propaganda zwiększania podatków. Tfu.
  • ~tokraj
    (2016-12-09 17:01)
    Zapomnieliście o zaprzestaniu finansowania kk.
  • ~;-)
    (2016-12-08 23:54)
    ;-)
  • ~egi
    (2016-12-07 17:41)
    Czy nie warto byłoby odebrać pazernemu klerowi to co podstępnie i nie tylko zagrabił?.A po jaką cholerę dajemy potężną kasę na kościół? I już byłoby po kłopocie. PS.miałem stryja biskupa więc wiem co jest grane.
  • ~ade
    (2016-12-06 16:52)
    mnie niestety nic nie dał i pewnie nie da , a przydałoby się chociażby kwota wolna obiecana 8 tys. , mojego głosu już nie mają
  • ~łysa hela
    (2016-12-05 17:22)
    Mam 8 propozycje. Zabrać lewatywę POmylonym, będą w bulu.
  • ~Wasyl Wasyliewicz
    (2016-12-05 10:22)
    NARODZIE POLSKI CIESZ SIĘ WRACA KOMUNA W WYDANIU LENINOWSKIM !!. Sposoby i tezy zawarte w projekcie budżetowym ,,waszego" rządku żywcem wyjęte z projektu budżetowego bolszewików !!
  • ~ekspe-dyt
    (2016-12-05 07:16)
    Kto doradza kaczystom działania na szkodę narodu polskiego? Kto finansuje demontaż państwa widoczny od początku tego nie-rządu? Dlaczego ktoś nienawidzi Polski i Polaków?
  • ~LuS
    (2016-12-05 04:53)
    Idiotyczne pomysły rządzących gonią się jeden za drugim. Naobiecywali, a teraz jak się idioci zorientowali, że budżet wali się na łeb na szyję to trzeba komuś zabrać. Ale jak Kukiz pokazał zdjęcia nie posłom ciężko " pracującym " - drzemiącym na obradach sejmu. Prrzecież najłatwiej oskubać biednego. Brawo PiS i Duda to jest wasza super dobra zmiana.
  • ~ja
    (2016-12-04 20:16)
    W tytule jest Rząd dał wszystkim... Mnie nic nie dał. Nie jestem rolnikiem, górnikiem , pielęgniarką ani nauczycielem, ani emerytem. Mam tylko jedno małe dziecko i pracuję, więc na 500 minus też nie łapię. Sponsoruje ze swoich podatków wszystkich darmozjadów.. Milionerem nie jestem , bo z żoną nie mamy nawet średniej krajowej. Oto dojna zmiana
  • ~prawda
    (2016-12-03 19:57)
    Skończyć z programem 500+ i nie będzie problemu. Ten program to największy błąd rządu. Przez to mamy problemy, a ludzie zaczynają się bać o jutro. żeby nie wiem komu i ile zabrać, to i tak nie starczy pieniędzy.
  • ~natychmiast.
    (2016-12-03 12:59)
    Apeluję do PIS ,aby skubanko rozpoczęło od luji POwskich.
  • ~PiSek
    (2016-12-03 12:39)
    PiS - Pomścić i Spalić,
  • ~Stanisław
    (2016-12-03 10:43)
    Skubanko po wielicku; Dziennik Polski 1.10.2016 Rzecznik rządu zrezygnuje z mandatu radnego. Na sesjach bywał rzadko, ale 8800 zł diet dostał Kontrowersyjna sytuacja trwała od stycznia, kiedy Bochenek, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Wielickiego, został twarzą rządu. Zapowiadał wtedy, że nie rezygnuje z pracy w samorządzie, ale w rzeczywistości mało kiedy docierał z Warszawy na sesje do Wieliczki. Od stycznia do września udało mu się to tylko dwukrotnie, nie brał też udziału w pracach komisji merytorycznych. Mimo to co miesiąc wpływała na jego konto dieta radnego. Były to kwoty od 400 do 2000 zł, w sumie w tym roku 8800 zł. Sytuacja zaczęła budzić w powiecie niesmak. Pojawiły się opinie, że Bochenek „marnuje mandat”. Nie brakowało też głosów, że należy odwołać go z funkcji radnego. Przed rokiem; Pan Rafał Bochenek jest wiceprzewodniczącym Rady Powiatu Wielickiego, tego powiatu o którym było głośno w ostatnim roku nie tylko w prasie lokalnej; Dziennik Polski.17.01.15 Powiatowy skok na kasę DP.19.01.15 Dali sobie 170 tysięcy za harówkę bez tchu DP.19.01.15 Nie tylko odprawy i pieniądze za niewykorzystany urlop (wypowiedź Pana Bochenka) DP.20.01.15 Co władze PiS zrobią pazernemu staroście? DP.21.01.15 Pazerny starosta może stracić stanowisko DP.22.01.15 Starosta nie chce ale musi przeprosić DP.24.01.15 Waść, wstydu oszczędź DP.29.01.15 Opozycja chce odwołać wielickiego starostę Co prawda Pan Bochenek skrytykował praktyki stosowane w starostwie, niestety Pan Rafał Bochenek ani żaden z radnych PiS nie podpisali się pod wnioskiem o odwołanie starosty. Starosta honorowo nie złożył dymisji. Władze PiS nie odcięły się zdecydowanie od starosty wielickiego. PiS posiadający większość w Radzie Powiatu Wielickiego wybronił pazernego starostę.
  • ~puchatek
    (2016-12-02 22:07)
    Co by się stało ,gdyby twórców i artystów pozbawić przywilejów ,to na pewno budżet mniej by dotował Podstawę wymiaru składek na ubezpieczenia społeczne dla tych osób w 2016 r. stanowi zadeklarowana kwota, nie niższa niż 555 zł (30% kwoty minimalnego wynagrodzenia, które w 2016 r. wynosi 1850 zł).ZUS W 2016 r. składka na ubezpieczenia społeczne wyżej wymienionych osób nie może być niższa niż 108,34 zł (tj. 19,52%) na ubezpieczenie emerytalne, 44,40 zł (tj. 8%) na ubezpieczenia rentowe 13,60 zł (tj. 2,45%) na ubezpieczenie chorobowe, 9,99 zł (tj. 1,80%) na ubezpieczenie wypadkowe, TO by się działo ,Zaraz by się podniósł krzyk i lament że kaczyzm ich prześladuje.Ja odprowadzam składki tak dla wiadomości "ekspertów na ubezpieczenia społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, Fundusz Pracy i Fundusz Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych Dla wszystkich ubezpieczonych wysokość składek na poszczególne ubezpieczenia wynosi 19,52% podstawy wymiaru,
  • ~pardons
    (2016-12-02 19:30)
    skubanko co za bazarkowo cinkciarski jezyk spie.. z Polski agenturo
  • ~ja
    (2016-12-02 16:52)
    Bal pustogłowych manekinów trwa.....
  • ~moher1316
    (2016-12-02 16:52)
    A nowo mianowany Król Jezus Pierwszy nic na to nie pomoże !
  • ~strun
    (2016-12-02 15:27)
    Ja ja, der Dziennik. Własność pisma zobowiązuje do plucia.
  • ~mumia
    (2016-12-02 15:14)
    Kkraj raj buraczany z burakami na czele no i macie pelne gacie

Może zainteresować Cię też: