Ministerstwo finansów krytykuje program 500 Plus. "Nie może zostać pozytywnie zaopiniowany"

| Aktualizacja:

Resort finansów miażdży sztandarowy projekt rządu. Zdaniem ministerstwa, program 500 Plus "nie może zostać pozytywnie zaopiniowany". Oto, co nie podoba się urzędnikom.

wróć do artykułu
  • ~Sru
    (2016-05-03 09:13)
    Łatwiej brać niż dać. W braniu mistrzuniu PO i oby nigdy się już tym nie popisywał.A problemy Szałamachy,to kto tu jest ważny.Chyba wyleci.
  • ~kasia
    (2016-05-02 23:16)
    jaka manipulacja, przecież program już wszedł w życie, a ta opinia jest sprzed kilku miesięcy i dawno nieaktualna,jak można tak oszukiwać ludzi,wmawiając im że to coś nowego
  • ~Kalusia
    (2016-05-02 13:47)
    Co to za niuuussss... nie macie nic nowszych np. z 2 maja na temat 500+, które już jest wdrożone i ma się świetnie! W większości samorządów pięknie się ten program rozwija i 2/3 wniosków złożyły rodziny i co głupio wam?
  • ~Tms
    (2016-05-02 02:31)
    Peowskie zlodzieje ocholocily kraj na biljony to tego nie widac .
  • ~bbb
    (2016-05-01 23:21)
    Bez sensu takie zamieszczanie starego artykułu na stronie głównej, to było aktualne 3 miesiące temu!
  • ~Warszawiak
    (2016-05-01 21:34)
    Jak rdzenny Warszawiak i obywatel tego kraju tu płacący podatki od trzech lat jestem na 400-nym miejscu do żłobka dla mojego drugiego dziecka. Tak HGW i PO rządziły w Polsce. Za niepubliczny żłobek musimy płacić 750-1150 zł/mies. (1/2 - 3/4 dnia). Program 500+ to nie żadna łaska ze strony państwa, to obowiązek.
  • ~radek
    (2016-05-01 16:24)
    kwestia czasu jaksie sypnie, uważam ze moje lokaty w Getin banku zabezpiecza przyszlosc moich dzieci znacznie lepiej
  • ~wojtek
    (2016-05-01 15:48)
    ulubiency ..PO,, TAKLADNIE TY PISZECIE JAKI TO PIS-ZLY ONI DOPIERO RZADZA KILKA MIESIECY a zwolecicy,, PO PYTAM ILE ZESCIE RZADILI I CO Z TEGO WYSZLO? ZLODZESTWO OSZUSTW I SPRZEDANE TO CO BYLO MOZLIWE,,, WIEC W TEJ GAZECIE NIEMIECKIEGO WLASCICIEL PISZZECIE NA POLSKE ZLE ,, niemcy wam jeszcze pokarza gdzie wasze miejsce jak pokazal wam ich byly przywudca,, POWODZENIA WYBORCY ,, DOBRYCH NIEMIEC
  • ~dobrazmiana
    (2016-04-30 18:53)
    Pierdu, pierdu, a przy korytach "dobra zmiana", już tylko pisory i ich rodziny. A dla reszty pomniki, popiersia, tablice, miesięcznice, rocznice ,,,,,,,,,,, prokurator Ziobro i omc generał Macierewicz.
  • ~pola
    (2016-04-30 15:15)
    I pewnie szybko padnie dlatego ja mam zamiar tyle ise się da z tej kasy dzieciom na lokaty do getin banku włożyć. Potem przyjdą wakacje i będę miała za co je wysłać.
  • ~christun
    (2016-04-29 20:58)
    chcac poprawic finanse Panstwa Polskiego to nalezy pszede wszystkiem zabrac kosciolowi katolickiemu wienkszosc majontku, ktury to ten majontek kosciol katolicki pszrz 10 wiekow rabowal Narodowi Polskiemu i zgromadzil na tym rabunku ponad 1,7 biliona zlotych. Po co kosciolowi taki olbrzymi majontek ???
  • ~christun
    (2016-04-29 20:53)
    PIS-bolschevia niszczy Panstwo Polskie ale juz niedugo Polskie Wyborcy dadza kopa w dooope tym Jarka i Kartofla.
  • ~zorro
    (2016-04-29 11:06)
    to najwieksza lapowka w historii a ciemny lud to kupuje
  • ~polak
    (2016-03-01 20:39)
    kupie sobie za te pieniądze nowe narzędzia nowy pług, a później powoli ziemie hektar po hektarze :) każde dziecko zobaczy z tych pieniędzy wielkie G. jeśli chcecie pomóc to zainwestujcie w nowe przedszkola za darmo boiska dla małych dzieci a nie bezmyślnie taką wysoką kwotę wysoką bez pokrycia na cele konkretnie na dziecko.
  • ~mike
    (2016-02-07 01:19)
    I jak misiaczki antyPiSowskie? PO wprowadza 500 nie na drugie ale na każde. Dalej na nic?? :D :D
  • ~siik
    (2016-02-04 00:59)
    Dzietnośći ludzie bogaci nie podniosą.. Jeżeli mieli dobre warunki finansowe i do tej pory mają 2 dzieci maks, to te 500 zł dla nich to na dobry koniak. Jeżeli zostanie stawka uchwalona np do 1500zł na osobę to otrzymują te 500 zł , powyżej nieotrzymują Nie potrzeba zatrudniać nowej kadry. Po to ludzie wypełniają PIT,że można sprawdzic wszystko. Jeżeli ktoś nadużywa prawa , to powinień być srogo ukarany ale tak .żeby jemu i innym odechciało się kombinować, Jeden przestrzega solidnie prawa , inni nie i śmieją się z niego. Np. b. dużo osób wynajmuje pokoje i mieszkania i ani grosza , za to nie płaci. Miesięcznie zarabia w ten sposób 1000 zł i więcej. Ludzie w różny sposób dorabiają i nie płacą podatku.
  • ~To proste
    (2016-02-01 01:45)
    Komunistom i zlodziejom zPO _PSL oraz tym drobniejszym tu piszacym zabrac majatki ,ktore pochodza z kradziezy i Polska bedzie na plusie.
  • ~szok
    (2016-01-29 17:11)
    Majszczyk z PO jest? Szałamacha ufa jej? Już "narobił". 300 mln Tuska to na reklamę w mediach wydawał. Nie płakała Majszczyk z PO? Szłamacha też? To na polskie dzieci jest! Żałujecie dzieciom?
  • ~wsa
    (2016-01-29 16:37)
    p SZałamacha Urban ci podpowie co robic zeby nie byc do niego podobntm
  • ~Kompromis.
    (2016-01-29 15:10)
    Tak,tak, Facet ma rację, bo jak by nie było to jest kolosalny wydatek. Bo w czasie kampanii liczyła się stawka kto da więcej. Uważam że 500 złotych to jest bardzo wygórowana stawka. Gdyby dano po 250 złotych to by to była najlepsza opcja. A pozostałą sumę można by wreszcie przeznaczyć na waloryzację Emerytur i Rent. To wtedy by było najbardziej kompromisowe rozwiązanie tego problemu.

Może zainteresować Cię też: